Erogeninės zonos pagal horoskopą

 
9 komentarai
Kai kurie astrologai kiekvieną zodiako ženklą sieja su tam tikromis kūno vietomis – tomis, kurių prisilietimai ir stimuliacija labiausiai jaudina. Kviečiame susipažinti ir intymumo akimirką pasinaudoti turima informacija!

AVINAS: galva ir veidas

Avino ženklo atstovams patinka, kai glostote jų kaklą, masažuojate smilkinius. Jie dievina jausmą, kai partneris žaidžia su jų plaukais: drąsiai pirštais „šukuokite“, glostykite avino ženklo atstovo galvą. Moterims patinka bučiuotis su barzdotais ar bent „dygliukų“ turinčiais stipriosios lyties atstovais. Beje, lengvas lūpos krimstelėjimas gali labai įaudrinti avinus!

JAUTIS: kaklas

Galite pradėti nuo švelnaus sprando glostymo, po truputį judėdami žemyn, bučiuodami jaučio ženklo atstovo kaklą. Galite nustebinti vyrą „netyčia“ liesdama jo kaklą, kol tvarkote mylimojo kaklaraištį. Geidulingai bučiuokite, švelniai krimstelėkite ir drąsiai glamonėkite jautriausią jaučių vietą – kaklą.

DVYNIAI: delnai, rankos, pečiai

Glostykite pirštus, bučiuokite vidinę jų pusę, ypač jautri yra vidinė nuo alkūnės iki pečių einančios rankos dalis. Nustebinkite partnerį be galo jautriomis ir jaudinančiomis rankų glamonėmis!

VĖŽYS: krūtinė

Ženklo atstovai vyrai, taip pat kaip ir moterys, yra labai jautrūs bei imlūs prancūziškiems bučiniams. O jautriausia kūno vieta – krūtinė. Iš tiesų sujaudinsite partnerį lūpomis ar rankomis glamonėdami spenelius, kartais malonumą padidinti galite atsargiais gnybtelėjimais. Pasimėgaukite!

LIŪTAS: nugara

Geriausia glamones su liūto ženklo atstovu pradėti vonioje. Švelniai ir lėtai kempine nutrinkite nugarą, bučiuokite partnerį. Kai jausite, jog šis – labai susijaudinęs, lengvai įdrėkskite (į nugarą). Beje, nepamirškite ir erotinio nugaros masažo, naudojant kvapnius masažo aliejus.

MERGELĖ: skrandis

Lengviausia mergelės ženklo atstovus sujaudinti liežuviu glamonėjant pilvo vietoje, kur yra skrandis. Galite bučiuodami perbraukti plaukais – tai dar labiau įjautrins stimuliuojamą vietą. Beje, nepagailėkite laiko bambos glamonėms ir stebėkite, koks sujaudintas bus partneris!

SVARSTYKLĖS: nugaros apačia bei sėdmenys

Svarstyklių ženklo atstovus dažnai galima pažinti iš... gražios sėdynės! Intymiausią akimirką švelniai patapšnokite per užpakalį, kartkartėmis šelmiškai įgnybdami. Vyrą labai sujaudinsite krūtimis, speneliais glamonėdama nugarą, ypač apatinę jos dalį.

SKORPIONAS: lytiniai organai

Nereikia būti išradingu, kad galėtum surasti jautriausią Skorpiono ženklo atstovų vietą! Jaudinkite liesdami lytinius organus. Beje,atminkite: skorpionams be abejonės didžiausias malonumas – oralinis seksas!

ŠAULYS: šlaunys

Glostykite vidinę šlaunų pusę, lieskite vietą, esančią prie pat genitalijų – tai sužadins visus karščiausius šaulių jausmus. Šio ženklo moteris taip pat jaudina žaidimas su plaukais: glostymas, braukimas pirštais ir net nagais. Tiek vyrui, tiek moteriai neabejotinai patiks jaudinantis šlaunų masažas su šiltu kvapniu aliejumi.

OŽIARAGIS: keliai

Ožiaragio ženklo atstovų aistrą pažadinsite bučiuodami jų kelius. Vyrams patiks, jei speneliais liesdamasi moteris slys jo kūnu, ilgesnėms glamonėms stabtelėdama prie bambos, šlaunų ir, be abejonės, kelių.

VANDENIS: nuo blauzdos iki kulkšnies

Visos pozos ir glamonės, kurias lydi šių vietų prisilietimai, be abejonės sujaudins vandenio ženklo atstovus. Apskritai, jiems patinka lengvos ir švelnios glamonės.

ŽUVYS: pėdos

Patariame pradėti nuo lengvo atpalaiduojančio pėdų masažo, ypač daug dėmesio skirkite kulnams. Pirštais ar net plunksnele švelniai lieskite, kutenkite ir masažuokite pėdas, kartkartėmis krimsteldami – taip žuvims suteiksite daugiausiai malonumo.

 
fantazijos
Komentarai (9)
skrandis :D joo :D
nesamone visai :-(
turbut pataike na bent jau va su vandeniu mano parnere vandenis tj jai tikrai ka parase begalo patinka
Apsoliuti nesamone :) Kiek vienam zmogui skirtingai, ir neturi reiksmes koks zodiako zenklas. Cia tiesiog sudeta paeiliui nuo galvos iki koju ir tiek.
Dėl Avinų tai visiška tiesa, su plaukais kai pažaidi, tai miršta iš kaišo :)
negalioja :)
ten turejo but * :)
Nezinau.. man nelabai tiko sis straipsnis :) mano vyras belekur mane paliecia svelniai as visa pasiurpusi, kunas pagaugais nuejes... :) tai man galioja sitas straipsnis :D
iš patirties galiu pasakyti, kad viskas ABSOLIUTI NEPANEIGIAMA TIESA! :DDDDD
Naujas komentaras