Grubus seksas traukia vyrus

5-positions-perfect-for-rough-sex-2.jpg
 
Daugeliui atvejų vyrams patinka rodyti savo pranašumą prieš moteris: darbe, šeiminiuose santykiuose, o taip pat ir sekse. Kartais seksualinį gyvenimą lydi grubumas ir žiaurumas, o iniciatoriais būna būtent vyrai. Kodėl taip atsitinka?

Pagal gamtą tarp vyro ir patino nėra jokio skirtumo. Ir gyvūnai, ir žmonės siekia būti stipriais, protingesniais, patrauklesniais moterims (patelėms), ir tai pasireiškia per jėgą bei per grubumą.

Jei mėgstate pasivaikščioti parkuose, tikriausiai esate pastebėję, kaip elgiasi balandžiai patinai vedybinio sezono metu. Iš pradžių patinėlis ima sukti ratus aplink smulkią patelę, iškelia kaklą, priglaudžia prie žemės galvą, išskleidžia sparnus. Taip pat jis atsistoja vertikaliai, pasistiebia ant savo kojų, išpučia krūtinę, išskleidžia uodegą ir pradeda burkavimą.

O kaip vyrai siekia moters? Beveik identiškai, skirtumas tik tas, kad balandis primityvus ir nieko originalesnio sugalvoti negali, o štai vyras patinkančiai moteriai dovanoja žiedą ar kokį mielą menkniekį  - kaip materialinę savo jausmų išraišką.

Girdėjote pasakymą: „Dulkinti taip, kad plunksnos lakstytų“? Kai patinas užvaldo savo patelę, vyksta kažkas panašaus. Gyvūnų pasaulyje grubumas sekse – visiškai įprastas reiškinys. O štai žmonės irgi priklauso gyvūnų karalystei...

Taigi, kodėl vyrams reikalingas grubus seksas? Žinoma, kad vyrams patinka grubus seksas ne dėl to, kad tai užprogramuota biologiškai ar genetiškai. Tačiau pradžiai reiktų atsakyti į klausimą, kodėl vyrai apskritai užsiima seksu.

Atmeskime giminės pratęsimo variantą, kadangi supratimas to, kad po savęs reikia palikti palikuonis, ateina žymiai vėliau už lytinį subrendimą.

Visų pirma, seksu vyras užsiima todėl, kad jam to norisi, o antra, dėl to, kad pasirodytų, koks jis patinas. Žinoma, galima sugalvoti visą virtinę kitų priežasčių, tačiau pagrindinės – būtent šios.

Reiktų prisiminti apie susidariusius stereotipus visuomenėje, kurie mus stipriai veikia. Vyras – stiprus, moteris – silpna. Taigi, tai reiškia, kad vyras – patinas, ir jis turi užkariauti moterį, išnaudodamas savo jėgą ir galią. Moters gavimas – tiesiausias kelias pajusti save vyru. Kad užtvirtintų savo kaip patino pozicijas, po užkariavimo reikia ir nustatyti savo svarbumą poroje.

Vadovavimas, arba kitaip tariant pranašumas, asocijuojasi su partnerio slopinimu. Pirmame etape to galima siekti apmokant sąskaitas restorane, taksi, perkant bilietus į teatrą ar kiną.

Po to seka antrasis etapas – vyriškos nuomonės įsivyravimas, kai sprendimai priimami tik iš vyro pusės, o jo nuomonė visuomet teisinga ir svarbi.

Ir tik po to – trečiasis etapas, grubaus sekso laikas, kuris leidžia vyrui galutinai užsitikrinti patino rolę ir visiškai lyderiauti santykiuose.

Grubus seksas jaudina, tai gryno sekso būdas, be jokių jausmų, patetiškų gestų ar atodūsių, ir be jokių nereikalingų atributikų. Emocijos ima viršų prieš jausmus, aistra – prieš meilę. Noras valdyti partnerę grubia forma užgimsta būtent galvoje, o testosterono lygis čia neturi jokios įtakos. Paprasčiausiai vyras nori įrodyti savo pranašumą prieš moterį tiek iš moralinės, tiek ir iš fizinės pusės.

Jei moteris gerai susigaudo vyriškoje psichologijoje, ji, žinoma, leis pasižaisti savo partneriui. Ji parodys, kad nori tokio grubaus sekso, dejuos ir maldaus jį švelnumo (žinoma, žaidimo metu), kad tik dar labiau uždegtų savo vyrą. O kasdieniniame gyvenime partneris už tokį elgesį savo išrinktąją apdovanos meile ir rūpesčiu. 

Ir dėl visko kaltas vyriškas mąstymas: vyras yra medžiotojas, šeimos galva, karjeristas. Jis nori ir privalo pastoviai didžiuotis savo galia ir jėga, o jei to neleidžia daryti moteris, jis ieškos kaip tai realizuoti kitose sferose. 

Tik nepagalvokite, kad šiame straipsnyje norima išaukštinti vyrą, kad jis – žemės kupstas, ir jį reikia dievinti visais įmanomais būdais. Atvirkščiai. Jei moteris žinodama žais pagal vyriškas taisykles, ji tik daugiau laimės.

Be to, pagal įvairias atliktas apklausas, daugumai moterų patinka grubus seksas, o kas trečia netgi svajoja būti išprievartauta meilės žaidimų forma. Ar moteris yra linkusi į tokius žaidimus, nustatyti labai lengva. 

Visų pirma, tai moterys, kurioms patinka, kad už jas viską spręstų vyrai, ir tokiu būdu jos patenkina savo poreikį „noriu čia ir dabar“. Grubus seksas – tai tik atlygis už vyrišką rūpestį. Be to, tokioms moterims taip pat norisi, kad ir sekse viską spręstų vyrai.

Antra, tai moterys, kurioms patinka įvairovės visose gyvenimo sferose, tame tarpe ir sekse. Tiesa, joms ne tik patinka, kad jas šiek tiek skriaustų, bet ir pačios linkusios apdovanoti vyrus „ta pačia moneta“.

Trečia, tai moterys, kurios pagal gyvenimiškas aplinkybes yra įpratusios, kad jas žemintų. Galima jas pavadinti moralinėmis mazochistėmis, kurios pačios išprovokuoja žiaurumą taip pat ir intymiame gyvenime.

Ketvirta, iš pirmo žvilgsnio tai nepasiekiamos moterys. Norint jas užkariauti, vyrams reikia nemažai paprakaituoti, ir tai atneša didelį moralinį pasitenkinimą jų partnerėms. Dėl savo ypatingo charakterio tokioms moterims patinka aktyvus seksas, o riba tarp aktyvaus ir grubaus sekso yra labai plona.

Pabaigai galima pridurti, kad šiuolaikiniame amžiuje grubus seksas (tačiau ne prievarta!) negali būti tabu ar iškrypimu. Jei žmonės vienas kitą myli, tai kas vyksta lovoje bendru susitarimu – savaime suprantama ir malonu. Tad kam riboti savo poreikius?

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras