Grupinio sekso dinamika: kaip komunikuoti ir planuoti

polyamorous-couple-spending-time-together-bed-2.jpg
 
Planuojant pirmą grupinio sekso patirtį sunku išvengti klaidų ar kažkokių smulkių nesusipratimų – juk tai nauja teritorija ir visiškai normalu kažko apie tai nežinoti. Tačiau baimė kažką padaryti ne taip neturėtų sustabdyti nuo šios erotinės fantazijos įgyvendinimo – viską galima išmokti, ką ir skatiname padaryti rašydami šį tekstą.

Jeigu norite sukurti aplinką, kurią jūs ir kiti dalyviai pripažintų kaip jaukią, saugią ir smagią grupiniam seksui, yra kelios taisyklės, kurių reikėtų laikytis. Visas jas trumpai aptarkime.

Komunikacija yra grupinio sekso pagrindas

Bendravimas ir sutikimas – tai pagrindas, nuo kurio priklauso, koks geras bus jūsų grupinis seksas. 

Nesvarbu, ar mylėsitės su pažįstamais žmonėmis, ar su kažkuo, ką sutikote bare, labai svarbu išsakyti savo poreikius, norus, viltis ir nerimą dėl šios patirties. Būkite atidūs ir kitų norams, kad netyčia neperžengtumėte kažkokios asmeninės ribos.

Pirmoji kliūtis, trukdanti įgyvendinti grupinio sekso fantaziją (jeigu poroje abu partneriai sutinka), yra paieška žmonių, kurie norėtų kartu su jumis tai išbandyti. Dauguma patikimų grupinio sekso kontaktų randami per pažinčių programėles, sekso forumus ar panašaus tipo internetinius puslapius, kurie yra specialiai sukurti žmonėms, ieškantiems alternatyvių santykių stilių ir pažinčių su keliais partneriais.

Kurdami profilį būkite atviri ir sąžiningi dėl to, ko ieškote. Jei esate pora, rašykite jį kartu – ir bendraukite kartu. Būkite visiškai atviri dėl to, ko siekiate iš šios patirties.

Be to, būtinai nueikite susitikti su potencialiu trečiuoju (arba ketvirtuoju asmeniu, arba pora) išgerti kavos ar arbatos ir šiek tiek susipažinti. Tai leis jums įvertinti, ar tarp jūsų yra chemija, ir pradėti preliminarias derybas prieš bet kokią seksualinę patirtį kartu.

Išsiaiškinkite, kas jums yra priimtina

Prieš sutikdami dalyvauti arba organizuodami grupinį seksą, pagalvokite, kas šioje patirtyje jums priimtina, o ko visiškai nenorite. Pavyzdžiui, pagalvokite, ar grupiniame sekse norite būti tik stebėtojas (-a), ar norite dalyvauti ir pats (pati). Ar norite tai daryti su pažįstamais, ar su nepažįstamais žmonėmis. Kokius seksualinius veiksmus esate pasirengę atlikti, o kokie jums yra visiškai nepriimtini? Ar jūsų partneriui (-ei) tai priimtina? Kaip atrodys jūsų santykiai po šios patirties?

Prieš kiekvieną veiksmą klausikite sutikimo

Nenuostabu, kad grupinis seksas susideda iš daugybės seksualinių veiksmų. Tačiau turite nepamiršti, kad jei tam tikri dalykai patinka jums, dar nereiškia, kad patiks ir kitam žmogui. Prieš kiekvieną naują veiksmą paklauskite asmens (ar asmenų), su kuriuo (-iais) užsiimate seksu, aiškaus sutikimo judėti pirmyn. Visiems dalyvaujantiems turi būti aišku, kas vyks, o jei kas nors išreiškia susirūpinimą arba prašo išeiti, jam turi būti leista tai padaryti nedelsiant, nekeliant jokių klausimų.

Būkite dėmesingi – įsitikinkite, kad niekas neliko nuošalyje, ir patikrinkite, ar visi jaučiasi patogiai ir mėgaujasi. Šioje situacijoje neabejotinai svarbu atvirai bendrauti.

Užsiimkite tik saugiu seksu

Nesvarbu, ar mylitės su vienu žmogumi, ar su šimtais, svarbiausia yra praktikuoti saugų seksą. Grupinio sekso aplinkoje niekada nežinai, kokiomis lytiškai plintančiomis ligomis gali užsikrėsti kitas asmuo – jis gali net pats to nežinoti – taip pat nenorite rizikuoti nepageidaujamu nėštumu.

Jeigu planuojate mylėtis su keliais partneriais, pasiimkite daugiau prezervatyvų, kadangi juos reikės keisti mylintis su skirtingais žmonėmis ir tarp skirtingų sekso rūšių: vaginalinio, analinio, oralinio ir t. t.

Būkite drąsūs, bet pagarbūs

Užuot sėdėję ir stebėję, imkitės iniciatyvos ir pradėkite pokalbį tiesiogiai paprašydami ko nors prisijungti prie jūsų asmeninio sekso žaidimo. Jei gautas abipusis sutikimas, pereikite prie kito žingsnio.

Dalyvauti galima įvairiais būdais – galite pasirinkti žaisti tik su vienu grupinio sekso dalyviu ir tiesiog patirti malonumą iš kambaryje tvyrančios seksualinės energijos. Arba galite žaisti su keliais sutikusiais partneriais. Jūsų žaidimai irgi gali būti įvairūs: nuo bučinių ir glamonių, iki vaginalinio, oralinio ir kitokio sekso. Galite naudoti žaislus, įtraukti BDSM elementus, užsirišti akis ir (arba) „diriguoti“ visiems grupinio sekso dalyviams – visa tai gali būti daroma visų šalių sutikimu.

Visada patikrinkite, ar jūsų partneriai jaučiasi gerai

Sekso su keliais partneriais tyrinėjimas reiškia, kad reikia tenkinti kelių partnerių poreikius. Tai reiškia, kad reikia kalbėtis vienas su kitu – ne tik prieš tai, bet ir patirčių metu. Tai ne tik būtina, bet ir gali būti labai seksualu. Žinodami, kad partneriams rūpite ir jie gerbia jūsų komfortą, galėsite mėgautis geresniu seksu.

Jei kas nors nustato ribą, jos reikia laikytis. Jei nesate tikri, ar galima ką nors daryti, paklauskite. Jei kažkas negerai, jums tai nepatinka arba jaučiatės nepatogiai, turėtumėte apie tai kalbėti ir jaustis pakankamai saugiai. Galimybė pripažinti šiuos jausmus ir padaryti pertrauką sustiprina patirtį – nes tai padės jums jaustis saugiai.

Atminkite, kad nesame minčių skaitytojai ir neturėtume tikėtis, kad mūsų partneriai taip pat tokie bus.

Rūpinkitės savo emocine sveikata

Kiekvienas seksas susijęs su tam tikra emocine reakcija, ir nesvarbu, ar žaidžiate vienas, su partneriu, ar su keliais partneriais, norėtumėte teikti pirmenybę savo emocinei sveikatai. Prieš dalyvaudami grupiniame sekse apsvarstykite įvairius galimus scenarijus ir sąveikas ir pagalvokite (bei pasikalbėkite) apie tai, kaip galėtumėte emociškai į tai reaguoti.

Po tokio sekso galimos įvairios emocijos. Vieni žmonės jaučiasi euforiškai, kiti – nuvilti. Vieni jaučiasi energingi, kiti – išsekę. Kitos pagrįstos ir įprastos emocinės reakcijos yra šios: baimė, pavydas, pakili nuotaika, jaudulys, motyvacija, nerimas, pasitenkinimas, nusivylimas, sumišimas, diskomfortas, pasitikėjimas, ramybė ir net apgailestavimas.

Leiskite sau jausti tai, ką jaučiate. Nėra teisingo būdo, kaip reaguoti į bet kokią seksualinę patirtį, ir tikėtina, kad laikui bėgant jūsų jausmai keisis. Jei jaučiate diskomfortą, skirkite šiek tiek laiko apmąstymams, iš kur tas jausmas kilo – ar tai buvo reakcija į kažką, ką padarėte jūs, ar kažkas kitas, ar į visuomenės normas, susijusias su seksu, ar į tai, kaip reagavo jūsų partneris (-ė), ar į jūsų lūkesčių nepateisinimą, ar į kitą veiksnį? Kai nustatysite šaltinį, iš ko kyla tie jausmai, galėsite ieškoti būdų, kaip priimti ir (arba) susitaikyti su jais.

Ir pabaigai – kodėl verta išbandyti grupinį seksą?

Jei esate poroje, nemonogamijos tyrinėjimas gali būti nuostabus būdas praplėsti savo seksualinę patirtį kartu ar atskirai, kartu pagilinant jūsų ryšį ir bendravimą (bet tik tuo atveju, jeigu tai priimtina jums abiems). Jei esate vieniša (-s), grupinis seksas gali būti puikus būdas tyrinėti savo seksualumą ir atrasti naujas fantazijas, partnerius, bendruomenes ir erotines situacijas.

Jei jums smalsu, bet nenorite fiziškai intymiai bendrauti, sekso vakarėliai yra nuostabi vieta pamatyti nuostabią žmonių kūnų, seksualumo, polinkių, seksualinių stilių ir santykių įvairovę. Tai sekso bendruomenės, kuriose žmonės yra daug atviresni, kai kalbama apie bendravimą ir seksualinę išraišką.

Tad atsipalaiduokite ir leiskite sau tyrinėti naujus sekso vandenis – tai padės išlaikyti kibirkštėlę gyvą dar ilgai!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras