Intymumas be įsiskverbimo: jausmingų žaislų, skirtų ne lytiniams organams stimuliuoti, tyrinėjimas

woman-with-grapefruit-view.jpg
 
Intymumas be įsiskverbimo yra labai naudinga patirtis kiekvienai porai ir kartais gali netgi labiau suartinti negu tas mums visiems įprastas tradicinis seksas. Pavyzdžiui, intymumas be įsiskverbimo leidžia sutelkti dėmesį į kitas erogenines zonas ir prisilietimus, pavyzdžiui, bučiavimąsi, glostymą ir masažą. Tyrinėdami skirtingus pojūčius ir technikas galite atrasti naujus malonumo šaltinius ir pagilinti emocinį ryšį su partneriu, kadangi intymumas nėra vien tik fizinis – jis yra ir emocinis.

Kokie sekso žaislai tinka šiems intymumo tyrinėjimams? Likite su mumis – toliau apie juos ir pakalbėsime.

Geriausi sekso žaislai intymumui be įsiskverbimo

Jeigu ieškote jausmingų žaisliukų, kuriuos galite naudoti su partneriu (-e) be įsiskverbimo, dalinamės dažniausiais pirkėjų pasirinkimais.

Klitorinis vibratorius moterims, masturbatorius – vyrams

Tyrimai įrodė, kad vos viena moteris iš keturių gali patirti orgazmą be klitorio stimuliacijos. Žinodami šią statistiką norime paskatinti kiekvieną moterį įsigyti klitorinį vibratorių ir pamatyti, kaip stipriai gali pasikeisti jų seksualinis gyvenimas ne tik solo, bet ir poroje.

Viena populiariausių intymumo formų be įsiskverbimo yra abipusė masturbacija, kuomet partneriai atsigula vienas priešais kitą, masturbuojasi ir stebi vienas kito judesius, reakcijas, susijaudinimą. Tokiems žaidimams labiausiai tinka du žaisliukai: moterims – bet kuris klitorinis vibratorius ar masažuoklis, o vyrams – masturbatorius.

Stebėjimas, kaip tavo mylimas žmogus save liečia ir suteikia sau didžiausią malonumą gali labai stipriai sujaudinti ir padėti sužinoti apie jo (jos) poreikius miegamajame. Tai intymumo viršūnė – stebėti, kaip prieš tavo akis tavo meilė patiria orgazmą.

Masažo aliejai

Pernelyg dažnai, ypač ilgalaikiuose santykiuose, nustojame liesti vienas kitą, jeigu neplanuojame mylėtis. O kartais prisilietimai gali būti intymesni net už seksą! Todėl verta į savo santykius įtraukti tradiciją palepinti vienas kitą jausmingu masažu. Viskas, ko tam reikia – jūsų rankų ir masažo aliejaus. O jeigu norite susikurti dar jaukesnę aplinką, galite pasirūpinti raminančia muzika, žvakėmis. 

Šaldantis lūpų balzamas

Geras seksas visada prasideda nuo karščiu pulsuojančios įžangos, o ją užtikrina…bučiniai! Tam, kad jie sukeltų dar daugiau šiurpuliukų, galite išbandyti šaldantį balzamą, tepamą ant lūpų. Dažniausiai jis skirtas pagerinti oralinio sekso patirčiai, tačiau labai tiks ir kaklo, krūtų ar kitų jautrių vietų bučiniams.

Spenelių spaustukai

Nors šie sekso žaislai daugeliui asocijuojasi su BDSM, taip tikrai nėra – juos išbandyti gali net ir visiški sekso naujokai. Paprastai juos sudaro du spaustukai, sujungti grandinėle ar kitokio tipo jungtimi. Patys spaustukai dažnai turi reguliuojamus varžtus ar kitus mechanizmus, leidžiančius kontroliuoti daromo spaudimo stiprumą – tad jeigu esate naujokai šioje srityje, pradėkite nuo labai lengvo spaudimo.

Tokie žaidimai parodys, kad egzistuoja dar viena labai smagi orgazmų rūšis.

Erotiniai žaidimai

Ar kada nors teko matyti sekse naudojamus stalo, kortų žaidimus? Pateiksime kelis pavyzdžius.

Erotiniai kortų žaidimai dažnai apima kortų kaladėles su įtaigiomis ar atviromis nuotraukomis ar instrukcijomis. Žaidėjai paeiliui traukia kortas ir atlieka nurodytus veiksmus ar užduotis, kurios gali būti įvairios – nuo žaismingo erzinimo iki intymesnių veiksmų.

Yra ir stalo žaidimų, skirtų specialiai poroms ar grupėms, norinčioms paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Šiuose žaidimuose paprastai reikia judinti figūrėles po lentą ir atlikti iššūkius ar užduotis, kurių intensyvumas žaidimo eigoje didėja.

Ir nepamirškime bene populiariausio atributo – žaidimo kauliukų. Sekso žaidimams skirti kauliukai paprastai yra šešiakampiai kauliukai, kurių kiekvienoje pusėje atspausdinti skirtingi veiksmai, kūno dalys arba instrukcijos. Juos ridenant turėsite atlikti įvairius veiksmus, pavyzdžiui, bučiuoti kaklą, glostyti kojas ir t. t.

BDSM priemonės

Tam, kad sugebėtumėte patirti orgazmą, įsiskverbimas tikrai nereikalingas. Tokius daiktus, kaip antrankiai, akių raiščiai ir surišimo juostos, galima naudoti tyrinėjant galios dinamiką ir pojūčių atėmimą, suteikiant seksualiniams susitikimams daugiau jaudulio ir laukimo. Kartais vien nuo įtampos auginimo ir paprasto prisilietimo prie spenelių orgazmai gali sproginėti didžiausia banga. 

Be to, BDSM priemonių naudojimas reikalauja visiško atsidavimo ir pasitikėjimo vienas kitu, tad tai leidžia sustiprinti ir emocinę intymumo pusę.

Kamasutra

Nors tai nėra sekso žaislas ir daugelis tikriausiai nesupras, kaip tokia knyga gali stiprinti poros intymumą, tačiau mes norime užbėgti už akių ir pasakyti – ši knyga gali kaip reikiant sujaudinti!

Kamasutra nėra vien tik seksualinių pozų vadovas – tai išsamus gyvenimo ir meilės meno mokytojas. Jame aptariamos tokios temos kaip santykiai, viliojimas ir seksualinės technikos. Skaitydami ją kartu galite pradėti diskusijas apie savo troškimus, pageidavimus ir fantazijas. Dalijimasis tokia intymia veikla, kaip Kamasutros skaitymas, gali sustiprinti jūsų, kaip poros, ryšį. O juk to ir siekiame šiame tekste – parodyti, kad seksualiniai poros santykiai neapsiriboja tik penetraciniu tekstu. Už žodžio „intymumas“ slypi labai daug patirčių, kurias skatiname atrasti kartu su savo meile.

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras