Intymus gyvenimas: ar verta apie tai pasakoti draugams?

drauges-58a7260eecca7(1).jpg
 
Draugai – vieni artimiausių žmonių, su kuriais be jokios abejonės dalijamės ne tik džiaugsmu, liūdesiu, bet ir didžiausiomis paslaptimis. Nieko keisto, jog daugiausiai diskusijų ir pasvarstymų sulaukia intymūs pokalbiai draugų ratelyje, kurių metu viskas išnarpliojama iki smulkmenų. Anot psichologų, dalytis intymaus gyvenimo paslaptimis su draugais tikrai nederėtų! Štai kokias priežastis jie pateikia.

1. Jie gali imti pavydėti.

Įsivaizduokite: papasakojate geriausiai draugei, jog Jūsų mylimasis lovoje dieviškas, o jo pasididžiavimas daro stebuklus. Nori ji to ar ne, tačiau kitą kartą pamačiusi Jūsų mylimąjį jos akys tikrai nukryps į jo pasididžiavimą, o lūpas papuoš šypsena, išduodanti, jog ji žino visas Jūsų intymaus gyvenimo detales. Išimtis galima tik tokiu atveju – jei draugė kitos orientacijos arba dėl kitų priežasčių jaučia priešiškumą visai vyrų giminei.

2. Nepilnavertiškumo jausmas.

Pripažinkite, džiaugtis aistringu ir pašėlusiu seksualiniu gyvenimu pasigirti gali tikrai ne kiekvienas, todėl kartais girdėti, jog draugų intymus gyvenimas prilygsta kino filmuose rodomoms meilės scenoms – tikrai katastrofa. Girdint susižavėjimo kupinus draugų pasakojimus ne vieną gali užklupti nepilnavertiškumo jausmas, kitaip tariant savęs gailestis. Ne retai dėl jo ir, žinoma, pavydo išyra net pačios stipriausios draugystės.

Žinoma, tikri draugai visada pasidžiaugs dėl Jūsų sėkmės ir palaikys sunkią akimirką, tačiau pripažinkite, džiūgauti dėl kitų laimės, kai savojoje širdyje lyja lietūs, nelengva.

3. Flirtas.

Dabar, kai draugai žino, jog Jūsų antroji pusė itin rūpestinga (ypač ką moka su juo išdarinėti miegamajame) – gali pradėti flirtuoti. Kita vertus, jei pasakysite, kad Jūsų antroji pusė lovoje niekam tikusi, tikėtina iš draugų sulauksite užuojautos kupinų žvilgsnių. Juk visai nesvarbu, koks šiuo metu Jūsų seksualinis gyvenimas, draugų palaikymas ir supratingumas reikalingas bet kurią akimirką.

4. Seksualinis gyvenimas – tik Jūsų ir antrosios pusės asmeninis reikalas.

Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog su draugais kalbėdami apie seksą vaikinai vengia pernelyg didelio atvirumo, todėl gana dažnai įvardija tik patį faktą, tačiau smulkmenų neatskleidžia. Priešingai nei silpnoji lytis, kuri atvirauti šia tema neatsisako beveik niekada. Vyrų ir moterų požiūris šiuo klausimu radikaliai skiriasi dėl to, kad stiprioji lytis paprastai savo intymų gyvenimą laiko po devyniais užraktais, nenorėdami, kad draugai savo vaizduotėje, prisiklausę itin erotiškų pasakojimų, imtų kurti nebūtus dalykus.

5. Seksualinė trauka.

Atskleisdami draugams intymaus gyvenimo detales tik dar labiau sužadinate jų smalsumą Jūsų antrosios pusės atžvilgiu, todėl nieko keisto jei ji/jis kurią dieną norėtų įsitikinti Jūsų antrosios pusės gebėjimais lovoje. Ir taip būna ne tik kino filmuose, tačiau ir realiame gyvenime!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras