Išvesk jį iš proto: vyrų erogeninės zonos ir stimuliacija

4891372.jpeg
 
Atrodytų, kad žmogaus kūnas, tai labai paprastas mechanizmas, kuris gali būti išnagrinėtas po dalelę, o prireikus būtų paspaudžiami atitinkami mygtukai. Žinoma, erogeninės zonos tikrai egzistuoja, tačiau vien prisilietimo prie jų, nepakaks. Darykite tą su aistra ir nuoširdžiu domėjimusi.

Nervų galūnės ir akys

Ar dažnai bučiuojatės? Galbūt ilgą laiką poroje gyvenantys asmenys pamiršta šį intymų malonumą, tačiau bučinių pamiršti nevalia.  Lūpos yra viena jautriausių kūno dalių. Jas sudaro švelnus audinys, o pačiose lūpose esti daugybė nervų galūnėlių. Lūpų lytėjimas sukelia stiprią stimuliaciją, todėl preliudija su bučiniais leis pasiekti  tikrą sprogimą.


Taip pat nepamirškite ir kitos, daugybę nervų galūnių turinčios kūno dalies – ausų. Lyžtelėkite partnerio ausis bei nepamirškite kaklo zonos. Šių kūnų lytėjimas pirštais ir lūpomis kaip reikiant įaudrins kiekvieną vyrą.

Niekas nepaneiks taisyklės, kad vyrai myli akimis, o moterys ausimis. Tačiau iš tiesų akys ir ausys yra tos kūno dalys, kurios užveda abu partnerius. Nepamirškite akių kontakto ir žnabždėkite į ausį pačius slapčiausius troškimus.

Rankos ir kojos

Rankos ir kojos labai jautrios vietos. Ypač keliai, vidinė šlaunų pusė ir dilbis. Bučiuokite ir švelniai lieskite šias vietas.  Nebijokite bučiuoti vyro rankų, tai daro ne tik vyrai, bet ir moterys

Pilvas, nugara ir užpakaliukas

Tai labai svarbios vyro erogeninės zonos. Pasitelkite laisvę ir kūrybiškumą glamonėjant nugarą, pilvą ir užpakalį. Bučiniai ir švelnūs bučinukai  galvos ir kaklo srityje privers iš jaudulio virpėti visa kūną, o drąsiai glamonėdamos jo nugarą, pilvą ar užpakaliuką galėsite mėgautis didesniu plotu. Toks dėmesys šioms erogeninėms vyro zonoms prieš feliaciją privers į vyrišką pasididžiavimą priplūsti dar daugiau kraujo, o erekcija taps dar tvirtesnė ir stangresnė. Pačiam finalui tokios erotiškos glamonės taip pat turės tik teigiamos įtakos.

Leiskitės būti užvaldomoms jo nuostabaus kūno ir taip suteiksite neapsakomus pojūčius ne tik jam, bet ir sau.

Beje, nemaža dalis vyrų nejaukiai jaučiasi kai stipriai yra stipriai liečiamas jo užpakalis, kadangi plačiai paplitusi nuomonė, kad užpakaliukas yra viena seksualiausių moterų kūno dalių. Tačiau nebijokite išsakyti savo nuomonės ir pasakykite jam, kad tiesiog dievinate jo užpakalį. Tačiau nepersistenkite ir nepamirškite ir kitų zonų.

Lytiniai organai

Norėdamos suteikti neapsakomą malonumą jam, sutelkite dėmesį ir į sėklides bei išangę. Prieš atliekant oralinį, neskubėkite apžioti varpos, o pradėkite nuo vidinės šlaunų pusės bučiavimo ir kilkite aukštyn į viršų.

Glostykite, bučiuokite ir lieskite burna jo sėklides. Neapsakomą malonumą suteiksite jam, jeigu prieš oralinį, pirmiau apžiosite jo sėklides ir burna atliksite masažą. Tuo pat metu masažuokite ir išangės zoną. Galite atlikti išangės stimuliaciją pirštais. Kad tą atliktumėte tobulai, naudokite lubrikantus, turinčius papildomą stimuliuojantį poveikį. Bus dar geriau, jeigu į šį žaidimą įtrauksite ir vyriškus sekso žaislus, tokius kaip analinį kaištį ar prie išangės pridėsite vibruojantį masažuoklį.

Vyro kūnas – dar daugeliui moterų neatrastas žemėlapis. Tad pasinerkite į naujų nuotykių ir atradimų paieškas. Nepamirškite, kad vyrams taip pat patinka švelnios glamonės ir glotnūs prisilietimai, todėl jis tikrai nesupyks jei prieš meilės aktą pakutensite jį švelnia plunksnele ar padarysite viso kūno masažą. Palepinkite savo partnerį drąsiais ir švelniais prisilietimais, gundykite ir laukite jo audringos reakcijos.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras