Jautriausios moterų erogeninės zonos

pexels-photo-6755545.jpeg
 
1 komentaras
​„Žodis „erogeniškas“ kilęs iš graikų kalbos „eros“, reiškiančio meilę“, – sako sekso ir santykių ekspertė Annabelle Knight. „Erogeninė zona yra padidėjusio jautrumo žmogaus kūno sritis, kuri, stimuliuojama, gali sukelti seksualinę reakciją, pavyzdžiui, atsipalaidavimą, mintis apie seksualines fantazijas, seksualinį susijaudinimą ir orgazmą.

Papildomas dėmesys erogeninėms zonoms gali labai pakeisti patirtis sekso metu – ir tikrai į gerąją pusę. Tad labai naudinga žinoti, kokios yra jautriausios moterų erogeninės zonos ir kaip tinkamai jas stimuliuoti, kad būtų galima pastebėti rezultatą.

Jautriausios moterų erogeninės zonos

Esame linkę susikoncentruoti tik ties pagrindinėmis zonomis, apie kurias žinome daugiausia – spenelius, klitorį ir taip toliau. Tačiau yra ir daugiau labai jautrių moters kūno vietų, apie kurias svarbu žinoti visiems. Tačiau pradėkime nuo pradžių.

Kaklas

Iš dešimt kambaryje esančių žmonių, galbūt tik vienam nepatinka kaklo bučiniai ir glamonės. Daug moterų kaklą apibūdina kaip vieną jautriausių vietų, kurios stimuliacija labai sujaudina ir kartais užveda net labiau, nei spenelių ar kitų pagrindinių zonų.

Kaip stimuliuoti? Bučiniais, galima perbraukti liežuvio galiuku, pirštais, švelniai įkąsti (kaklo oda yra labai jautri, tad elkitės atsargiai, nepalikite mėlynių).

Ausų speneliai

Gana seksuali ausies dalis – daugelyje filmų vilionei pasirenkamas gestas, kai už ausies užkišama plaukų sruoga. Ne tik seksualu, bet ir labai malonu. 

Kaip stimuliuoti? Švelniai suimti pirštais, bučiuoti, krimstelėti, palaižyti (tačiau ne per daug – kaži ar kam nors patinka liežuvis ausyje). Šnabždėkite ką nors – iškvepiamas oras taip pat yra stimuliacijos būdas, kadangi ausų speneliai yra labai jautrūs. Jeigu sekso metu rasite pozą, kuri leis šnabždėti į ausį, būtinai išbandykite – puikus derinys susijaudinimo bombai.

Vidinė šlaunų pusė

Dėl netoliese išsidėsčiusių lytinių organų, ši sritis yra neįtikėtinai jautri. Didelė nervų galūnėlių koncentracija tik ir trokšta prisilietimų ir bučinių. Tai puiki vieta susijaudinimui, erzinimui. Preliudija yra neįtikėtinai svarbi – jos metu atsiranda daugiau drėgmės, kuri padeda abiems partneriams mėgautis geresnėmis patirtimis sekso metu. Tad užuot puolę prie pagrindinio prizo, iš pradžių apsistokite prie šlaunų.

Kaip stimuliuoti? Masažuoti pirštais, lengvai ir švelniai braukti nuo kelio iki vulvos, pirštų prisilietimus pakeisti bučiniais. Vesti kelią liežuviu, o vėliau švelniai pūsti į tas vietas – šalčio pojūtis privers aiktelėti.

Kulkšnys

Kulkšnių vidus ir išorė yra jautrios vietos su daugybe nervų galūnėlių. Gal iš pradžių taip ir neatrodo, bet tikslinga, tačiau labai švelni, stimuliacija gali atnešti daug saldžių vaisių moters malonumui.

Stimuliacijai puikiai tinka švelnus masažas pirštais, bučiniai ir liežuvio glamonės.

Pilvas

Šioje zonoje yra labai daug nervų galūnėlių (dėl to prisilietimai taip kutena). Tad reikia tinkamai tai išnaudoti. Jausmingas glamonėjimas gali būti labai jaudinantis, nes pilvo raumenys tęsiasi iki dubens, o vėliau susijungia su makšties srities raumenimis. Tinkamas prisilietimas gali priversti rangytis iš malonumo ir norėti vis daugiau ir daugiau.

Stimuliacijai tinka viskas, ką sugalvosite – prisilietimai, bučiniai, netgi filmuose dažnai vaizduojami žaidimai su ledukais. Fantazija – beribė.

Speneliai

Žengiame į populiariausių erogeninių zonų trejetuką. Apie spenelius išsiplėsti tikriausiai net nereikia – jų stimuliacija gali nuvesti netgi iki orgazmo, tad galime tik dar kartą patvirtinti, kad ši zona yra neįtikėtinai jautri. Manoma, kad krūtų stimuliacija suaktyvina tą pačią smegenų dalį, kurią aktyvuoja klitorio ar makšties stimuliacija, tad spenelių glamones kartais netgi sunku tverti – koks intensyvus malonumas aplanko.

Glamonėkite spenelius lūpomis : bučiuokite, laižykite, čiulpkite. Kol vieną stimuliuojate lūpomis, kitą suimkite pirštais, švelniai suspauskite, patempkite. Klausykitės partnerės ir jos kūno kalbos – ji išduos, kas patinka labiausiai.

Klitoris ir G taškas

Erogeninės zonos, apie kurias tikrai žino visi. Pradėkime nuo klitorio – niekas neįsivaizduoja erogeninių zonų aptarimo be šio malonumo karaliaus.

Šiame mažame malonumo pumpurelyje yra daugiau nei 8000 nervų galūnėlių. Kadangi klitoris neturi reprodukcinės funkcijos, daugelis mokslininkų mano, kad jis egzistuoja tik dėl seksualinio malonumo.Didžiajai daliai moterų būtent klitoris leidžia patirti intensyviausius orgazmus.

Švelniai paimkite jį tarp rodomojo ir viduriniojo piršto ir lėtai slinkite aukštyn ir žemyn. Uždėkite nykštį tiesiai ant klitorio ir švelniai sukite jį ratais. Naudokite įvairius sekso žaislus – vibracijos gali privesti prie orgazmo jau pirmą minutę. Ir žinoma, nepamirškite oralinio sekso.

Dar vienas malonumo šaltinis yra legendomis apipintas G taškas, esantis vidinėje priekinėje makšties sienelėje. Tai nedidelė zona, kurios stimuliacija gali privesti prie orgazmo ir netgi moterų ejakuliacijos. 

Stimuliacijai geriausia naudoti pirštus, lenktą dildo arba G taško vibratorių ir nepamiršti lubrikanto. Naudokite judesį „ateik čia“ (lenkti pirštus arba žaislą vidinės makšties sienelės link). Nenustebkite, jeigu stimuliacija nebus maloni – kai kurioms moterims ji būna per jautri.

Patarimas visiems malonumo ieškotojams – nebijokite eksperimentuoti ir kalbėtis. Tik praktika ir atvirumas padės rasti visas malonumo zonas, paversiančias seksą dar geresne patirtimi. Nors kai kurios erogeninės zonos yra labiau paplitusios, nėra vieno erogeninių zonų žemėlapio, kurį galėtų patvirtinti visi žmonės. Kiekvienas kūnas yra skirtingas, tad ieškokite to, kas priimtiniausia jums.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Pisasi!!!!!!!!!
Naujas komentaras