Jos jaučia, kai tikimasi oralinio sekso

krista-mangulsone-RnR12I78SFo-unsplash.jpg
 
6 komentarai
Australijoje atliktas tyrimas atskleidė, kad tūkstantmečio kartos merginos jaučia spaudimą dėl oralinio sekso, o kai kurios netgi nujaučia, kada to iš jų tikimasi.

Remiantis tyrimu, galima pastebėti, kad pusė 16-25 metų amžiaus merginų sakė, jog kartais yra jautę spaudimą dėl oralinio sekso, ir dauguma teigė, kad jauni vyrai „tikisi“ jo sulaukti.

Tyrime dalyvavusi šešiolikmetė pasakojo: „Dauguma oraliniu seksu užsiiminėjančių mano pažįstamų tai daro tik todėl, kad visos taip daro. Jei tu taip nesielgi – tu esi frigidiška“.

Nepaisant to, 250-ies merginų nuostatų apie oralinį seksą tyrimas  parodė, kad jaunos moterys buvo labai pozityviai nusiteikusios oralinio sekso klausimu – 82% sakė, kad atrado jį kaip „malonų ir teikiantį pasitenkinimą“.

Dažniausias argumentas, kodėl verta užsiiminėti oraliniu seksu, buvo: „Tai geras jausmas“.

Kol kai kurios merginos sakė, kad oralinio sekso praktika padidino intymumo jausmą, ketvirtadalis apklaustųjų matė oralinį seksą mažiau intymų nei vaginalinį, kuriam jos sakė esančios „dar nepasiruošusios“.

14% apklaustųjų mano, kad oralinis seksas yra saugesnis nei kitos jo formos, nes nėra pastojimo rizikos, o rizika pasigauti lytiniu būtu plintančias ligas yra mažesnė.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (6)
o jeeeeeeeeeeee kaip malonu pačiulpti....... bybį
nera ka cia diskutuoti, mums iki panasiu temu toli, nes mes esame tik gerai parmoke poza SUMUSTINIS:)))))
australijos tyrimas,, jus nors karta koki tyrima lietuvoje atlikite ir tada publikuokite, o dabar gavno cia
Tegul nujaucia. Tigi jei patinka, tai kodel gi ne? Pas mus i Lietuva toks dalykas labai jau letai vystosi... Gyvenam viena karta.
Geriausia, kai mato, kad nori, bet nedaro... ;D
ir kas cia sokiruojancio? akivaizdu, kai vyras nori oralinio. Tik visiskai girta ar ko pavartojusi to galetu nematyti
Naujas komentaras