Ką turėtumėte aptarti su partneriu prieš užsiimant seksu?

couple-talking.jpg
 
Kai imate mylėtis su žmogumi, esate labai susijaudinęs ir pilnas laukimo. Tačiau prieš pradedant, reikėtų su partneriu aptarti kelis dalykus. Tai gali pasirodyti visiškai neromantiška, tačiau atviras pokalbis yra būtinas. Svarbu ne tik pasidalinti informacija, kuri gali padėti išvengti lytiškai plintančių ligų, ar aptarti ribas, bet toks pokalbis gali padėti labiau mėgautis seksu.

Pats svarbiausias seksualinės patirties faktorius – pastovumas. Tai neprivalo būti nejauku, tačiau turėtumėte rasti laiko prieš seksą paklausti partnerio patvirtinimo dėl jo pastovumo tam, kad kiti žingsniai taptų paprastesni. Jei dėl ko nors abejojate – klauskite.

Dar vienas svarbus dalykas – savęs pažinimas. Tik pažinodami save galėsite pilnai išpildyti savo seksualinę aistrą. Tai reiškia, kad turite skirti laiko savo kūno pažinimui, o taip pat, nebijoti išbandyti naujų dalykų su partneriu. Turite žinoti, kas patinka jums, nes jūsų partneris tikrai neskaito minčių. Paeksperimentuokite su sekso žaisliukais ir tada suprasite, kaip jūsų kūnas reaguoja į skirtingus prisilietimus ir tekstūras.

Štai ką turėtumėte aptarti su partneriu prieš seksą:

Ką jums reiškia seksas

Kai kurie žmonės mano, kad seksui būtina skverbtis ir penetracija, tačiau taip yra tikrai ne kiekvienam. Žinojimas, ką seksas reiškia jums, gali padėti susidėlioti troškimus intymiam aktui prieš jam prasidedant.

Seksas gali susidėti iš daugybės skirtingų veiksmų, o tai tikrai verta diskusijos. Jei į seksą, kuris jums patinka, neįeina penetracija, būkite atviri su partneriu ir pasiūlykite jam, kaip mėgautis seksu jums priimtinu būdu. Taip pat svarbu aptarti su partneriu, kokius žaislus norėtumėte išmėginti su juo.

Seksualinė sveikata

Asmeninės seksualinės sveikatos žinojimas neturi jūsų bauginti, bet tai nereiškia, jog ji nėra svarbi. Jei esate seksualiai aktyvus, turėtumėte profilaktiškai apsilankyti pas savo šeimos gydytoją tyrimams.

Daugelis LPL nepasireiškia jokiais simptomais. Turite būti atviri su partneriu apie savo seksualinę sveikatą. Jei jūs nesergate jokia lytiškai plintančia infekcija, tačiau serga jūsų partneris, priimkite šią žinią ramiai. Taip pat žinokite, kad tai nebūtinai reiškia, kad mylėtis negalite. Yra daugybė būdų mėgautis seksu su LPL sergančiu žmogumi.

Apsaugos metodai

Daugelyje sekso aktų, rodomų per televiziją ar filmuose, prezervatyvas peniui yra vienintelė apsauga. Tačiau yra daugybė kitų apsaugos pasirinkimų, o jūs su partneriu turėtumėte juos aptarti, nesvarbu, ar planuojate miegoti tik kartą, ar esate nuolatiniai partneriai. Turite aptarti, ar naudosite apsaugos priemones, o jei naudosite, tai kokias. Ar jaudinatės dėl nėštumo, LPL, ar abiejų? Tai nėra labai seksualios temos, tačiau jas aptarti būtina, nes taip parodote pagarbą vienas kito saugumui.

Praeities traumos

Jei patyrėte seksualinę traumą, apie tai kalbėti gali būti be galo sunku. Jūs vertinate savo privatumą ir tai absoliučiai puiku. Tačiau atsiverdami partneriui, neprivalote dalintis kiekviena išgyvenimo smulkmena, tačiau jūsų partneris turėtų žinoti tai, kas gali sukelti tam tikras emocijas ir reakcijas sekso metu. Raskite tinkamą progą ir papasakokite partneriui apie patirtas traumas tam, kad galėtumėte jaustis saugiai.

Ribos

Prieš užsiimant seksu, svarbu žinoti apie vienas kito ribas. Jei kažkas jums atrodo šlykštu, ar nenorite būti liečiamas tam tikrose vietose, turite pasisakyti. Tai gali bauginti, ypač, jei gerai nepažįstate žmogaus, su kuriuo ruošiatės mylėtis. Tačiau toks pokalbis privalomas tam, kad pasijaustumėte saugiau su nepažįstamuoju, arba tam, kad sustiprintumėte santykius su atsidavusiu partneriu. Išreikšdami savo ribas, galėsite labiau mėgautis santykiais.

Ko norite jūs

Svarbu ne tik žinoti seksualinę partnerio sveikatos istoriją, bet ir suprasti, kuo seksas yra malonus. Taigi, turite pasikalbėti apie tai, kokie jūsų lūkesčiai ir ką mėgstate. Aptarkite sekso žaisliukus, kokie lubrikantai yra jūsų mėgstamiausi ir tai, kas iš tiesų jus užveda. Būdami atviri apie savo aistras, suteiksite partneriui progą suteikti jums tai, ko iš tikro trokštate.

Išskirtinumai

Jei jūs ir žmogus, su kuriuo planuojate pasimylėti, dar neaptarėte savo išskirtinumų, dabar yra puiki proga tą padaryti. Jei tai vienos nakties nuotykis, greičiausiai, nesitikite, kad žmogus nemiegos su kitais žmonėmis. Tačiau, jei esate ankstyvoje santykių stadijoje ir dar nesikalbėjote apie monogamiją, privalote tą padaryti ir geriau anksčiau, nei vėliau. Turite sulaukti žodinio patvirtinimo iš partnerio, jog jis yra visiškai jums atsidavęs. Be to, jei partneris mylisi su kitais partneriais, turėtumėte atsižvelgti į tai renkantis kontracepcijos metodą.

Kitą kartą, kai planuosite užsiimti seksu su nauju partneriu, būtinai aptarkite šias temas tam, kad liktumėte sveiki ir saugūs. Tačiau nepamirškite gerai praleisti laiko!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras