Kaip mėgautis analiniu seksu?

pexels-photo-674337.jpeg
 
Orgazmai būna labai skirtingi, beveik kaip šokolado asorti dėžutė. Stimuliuodami skirtingas kūno vietas, galite pajusti skirtingus orgazmus, o viena iš tų jautrių vietų – sėdmenys. Analinis orgazmas patiriamas stimuliuojant sėdmenis, analinę angą ir prostatą (vyrams). Egzistuoja be galo daug būdų suteikti analinį malonumą ir kiekvienas iš tų būdų leidžia patirti vis kitokius pojūčius.

Tinkamai nusiteikite

Kaip ir siekiant bet kokios kitos rūšies orgazmo, analiniam orgazmui reikia tinkamai nusiteikti. Jei galvojate apie skausmą, kurį galite patirti analinio sekso metu, greičiausiai, skausmą ir patirsite.

Prisiminkite, jog esate atsakingas už savo malonumą ir nusiteikimą, todėl atsipalaiduokite ir pasitikėkite partneriu. Tik atsipalaidavę nejausite skausmo ir diskomforto. Kuo mažiau galvosite apie savo sėdmenis kaip apie uždraustą zoną, tuo bus lengviau atsipalaiduoti ir pasinerti į analinių žaidimų teikiamą malonumą be jokios gėdos.

Erotinis masažas – geriausia preliudija analiniam seksui

Ypač svarbu, jog nebūtų įsitempę dubens raumenys, tad siekiant atpalaiduoti sėdmenis rekomenduojamas erotinis masažas. Jo metu rekomenduojama naudoti erotiniam masažui skirtą aliejų ir didesnį dėmesį skirti sėdmenims. Masažas pradedamas nuo lėtų judesių, o įsibėgėjus preliudijai, ant mažojo piršto užtepamas lubrikantas ir partneris (-ė) perspėjamas (-a), kas ketinama daryti (jokių staigių judesių!). Pirštas turėtų būti lėtai kišamas į išangę, vis giliau ir giliau, be jokios skubos. Masažuojama tol, kol partneris (-ė) atsipalaiduoja.

Jeigu analinę stimuliaciją patiriantis (-i) partneris (-ė) jaučia diskomfortą, pirštu grįžkite atgal ir vėl lėtai masažuokite kol  atsipalaiduos. Kai įtampa dings, galite į pagalbą pasitelkti ir analiniam seksui skirtus žaislus. Tuo pat metu, žaisdami su sfinkterio raumenimis, galite pereiti prie įprasto sekso. Kokios pozos yra tinkamiausios analiniam seksui, sužinok čia.

Lubrikantas – geriausias jūsų draugas

Bet kokia analinė skverbtis nebus maloni be lubrikacijos. Jei manote, kad panaudojote pakankamai lubrikanto, išspauskite dar šiek tiek. Analinė anga, kitaip nei makštis, neišskiria lubrikacijai reikalingo sekreto, o lubrikanto naudojimas ne tik apsaugos jautrią gleivinę nuo pažeidimų, bet ir suteiks papildomo malonumo.

Naudodami lubrikantą įveskite jo šiek tiek tiesiai į analinę angą arba aplink ją, bei ant naudojamo sekso žaisliuko ar partnerio penio paviršiaus.

Pradėkite nuo pirštų ar piršto dydžio sekso žaislų

Geriausia pradėti nuo mažų žaisliukų ar pirštų įvedimo. Naudokitės pirštais ar piršto dydžio žaislais „supažindindami” kūną su stimuliacija. Kartais užtenka vien trinties analinės angos išorėje, kad pajustumėte orgazmą.

Masažuodami analinę angą piršto galiuku, pajusite analinės skverbties malonumą, nebijodami skausmo. Jei jaučiate, jog esate pasiruošęs stipresniam malonumui, įveskite daugiau pirštų.

Komunikuokite su partneriu

Komunikacija sekse yra raktas į malonumą, o analinis seksas tikrai nėra išimtis. Kalbėkitės su partneriu (-e) apie tai, ką jaučiate ir ko norite. Jei dėl kažko jaučiatės nemaloniai, pasakykite tai. Prašykite partnerio neskubėti, nes analiniam įsiskverbimui reikia daugiau laiko, kad abu jaustumėtės patogiai ir maloniai.

Kuo daugiau kalbėsite sekso metu, tuo lengviau partneriui bus suprasti, ko norite ir kaip jaučiatės, be to, labiau savimi pasitikėsite. 

Būkite dėmesingesni

Įsivaizduokite, kad analinė anga yra kaip klitoris ar sėdmenų G-taškas. Didžioji dalis nervų galūnėlių yra būtent analinės angos prieigose. Stimuliuokite tą sritį pirštu ar žaisliuku. Jei naudosite analinį kaištį, rinkitės tokį, kuris išplatėja gale – taip būsite tikri, jog jis neįsiskverbs per giliai.

Giliai kvėpuokite

Net jei nejaučiate, kad užlaikote kvėpavimą sekso metu, yra nemaža tikimybė, jog vigi tai darote. Tačiau giliai kvėpuodami pastebėsite, kad analiniai raumenys atsipalaiduoja, o partneriui lengvėja įsiskverbimas. Kuo giliau kvėpuosite ir būsite labiau atsipalaidavę, tuo lengviau taps pasiekti orgazmą.

Atpalaiduokite analinę angą

Kai įtempiate analinę angą, raumenys, esantys toje srityje, įsitempia ir analinė skverbtis tampa neįmanoma. Kai atpalaiduojate analinę angą, raumenys atsipalaiduoja, leisdami partneriui skverbtis be pasipriešinimo.

Raumenų atpalaidavimas yra svarbiausia dalis, jei norite patirti malonumą be skausmo. Kuo partneris skverbsis giliau, tuo labiau raumenys į tai reaguos, todėl, kai pajusite tai, kvėpuokite giliau ir atsipalaiduokite. Analiniai kaiščiai padės treniruoti raumenis, todėl nebijokite jų naudoti.

Derinkite analinę su vaginaline ar penio stimuliacija

Jei jums neužtenka malonumo, patiriamo stimuliuojant vien analinę sritį, yra būdas pojūčius sustiprinti: įveskite analinį kaištį ar rutuliukus, kol užsiimate kitokia seksualine veikla, pavyzdžiui, vaginaliniu ar oraliniu seksu, o patirdami orgazmą, paprašykite partnerio ištraukti žaisliuką – taip padvigubinsite jaučiamą malonumą. Taip nutinka dėl to, kad nervas, esantis klitoryje ir penio galvutėje, turi atšaka analinėje srityje. Jei esate vyras, naudokite lenktą kaištį, skirtą prostatos masažui.

Pasiruošimas analiniam seksui

Kad analinis seksas nekeltų pasibjaurėjimo ir diskomforto, svarbu, kad tokiai skverbčiai nesutrukdytų gamtos reikalai. Tad analiniu seksu užsiimkite tik pasituštinus ir keletą valandų prieš seksą nevalgykite. Higienos tikslais taip pat galite naudoti specialius analinius dušus prieš pat sueitį.

Dar keli svarbūs dalykai:

  • Po analinės stimuliacijos pirštais, nenusiplovus rankų, nelieskite jomis kitų intymių vietų. Galite naudoti latekso pirštines.
  • Analiniam seksui naudokite prezervatyvą ir būtinai jį pakeiskite jei pereisite prie vaginalinio sekso.
  • Kruopščiai nusikirpkite nagus, kad nesukeltumėtge nemalonių pojūčių.

Kaip žinoti, kad patyrėte analinį orgazmą?

Tai – panašus jausmaskaip patiriant bet kurios rūšies orgazmą. Kartu su analiniu orgazmu, pajusite kūną užplūstančią įtampą ir širdies dūžių padažnėjimą bei pasunkės kvėpavimas. Taip pat orgazmo metu dažnai jaučiamas palengvėjimas dubens srityje.

Ar propaguojate analinį seksą?
Ar esate pasiekę analinį malonumą?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras