Kaip pakelti moters libido?

file50942295_1e6e236a.jpg
 
1 komentaras
Ji ir vėl nenori... kai kuriais atvejais tai gali išprovokuoti net poros santykių krizę. Vis dėlto moters nenoras mylėtis, kai jis nėra susijęs su santykių atšalimu, - aktuali problema. Ką daryti, kai meilė – yra, o štai noras mylėtis dingo?

Pasistenkite dėl jos. Moterys pripratę rūpintis kitais – sakoma, jog taip sumanė pati gamta. Tačiau tai nereiškia, kad vyras turėtų nustoti rūpintis savo moterimi tuojau po to, kai ji ištarė jam TAIP, kad ir ką tai bereikštų – sutikimą tapti daugiau nei draugais, pažadą tekėti ar apsigyventi kartu. Tiek santykių pradžioje, tiek jiems įsibėgėjus moteris ypatingai užveda vyro demonstruojamas dėmesys. Ne šiaip galantiškas asistavimas ir komplimentai, bet konkretūs poelgiai. Tai, kas skirta būtent jai: prisiminta jai reikšminga data, išpildytas jos noras, kurį ji sakė prieš metus ir dabar galbūt net spėjo pamiršti, arba kažkas didingo, kam reikia daug energijos, ir būtinai – jos garbei. Beje, toks noras – taip pat ne tuščias savanaudiškumas, tai irgi užprogramuota motušės gamtos. Juk kadaise dėl savo moterų vyrai plikomis rankomis sumedžiodavo mamutą, stodavo į nuožmias kovas ar keliaudavo už jūrų marių. Laimė, šiandien tai pakeitė kur kas mažiau pavojingas dėmesys, kurio svarbiausia sudedamoji dalis – romantiškas polėkis.

Pažinkite jos kompleksus. Deja, mintis, kad pačiai moteriai nepatinka jos kūnas ir savo trūkumus ji mato tarsi pro didinamąjį stiklą, vyrams atrodo tokia absurdiška, kad šią priežastį kaip motyvą nesimylėti jie visiškai atmeta. Be reikalo. Pasak psichoterapeutų, daugelis moterų turi idealaus kūno viziją prie to nemažai prisideda žiniasklaida – filmuose, žurnaluose vaizduojami tobuli, idealūs kūnai, kuriuos palyginusi su tuo, ką mato veidrodyje, ne viena moteris puola į depresiją. Net ir žinodama, kad dauguma šių grožybių – tinkamo apšvietimo, retušavimo ir kitų gudrybių rezultatas. Ir jei užėjo etapas, kai moteris ima perdėtai kritiškai vertinti savo pačios kūną, jos geismas smunka nepaisant partnerio pastangų. Tam, kad jai padėtumėte iš šių kompleksų išsivaduoti, prireiks superpastangų. Ir čia jūsų sunkioji artilerija – komplimentai. Leiskite jai pajusti, kad ji yra graži, seksuali, ir ji atsipalaiduos. Komplimentai turi būti konkretūs, tikslingi. Net jei ir nuoširdžiai žavitės jos putniomis rievelėmis ant klubų, jokiu būdu nesugalvokite to pasakyti garsiai. Ko iš tokios terapijos galėtumėte tikėtis jūs? Veikiausiai ji ir toliau bandys įtraukti pilvą ar jums mylintis prigesins šviesas, bet bent jau rodys didesnį susidomėjimą intymiais santykiais. Beje, jei ji norės mylėtis nenusirengusi – gerbkite ir tai. Juk glamonės per drabužius – tai vienas iš santykių paįvairinimo būdų. O jei dar padovanosite jai seksualų peniuarą ar kitą gundantį, bet kartu ir subtiliai pridengiantį niekutį, suteiksite jai dar daugiau pasitikėjimo savimi. 

Paskatinkite ją fantazuoti. Erotinės fantazijos anaiptol nėra vien vyrų sritis. Taigi kol jūs mintyse mylitės su dviem stiuardesėmis lėktuve, jos mintyse gali šėlti tikra grupinė orgija. Tačiau moterys mažiau linkusios kalbėti apie seksualines fantazijas, taigi net ir paklausta nieku gyvu neprisipažins.  Pasak seksologų, moterys, dėl savo seksualinių fantazijų neretaii jaučia kaltę ir bando jas slopinti. Taigi jei mylinčiam partneriui pavyktų įtikinti ją, kad fantazijos, net jei jos visiškai prasilenkia su tuo, ką ji norėtų išbandyti realybėje, - tai labai seksualu. Padėkite jai atsipalaiduoti. Padovanokite erotinį romaną (ir paskaitykite jį kartu), pažiūrėkite daugiau erotinių filmų, bet po jų ne pulkite mylėtis, o pasikalbėkite. Kol jos libido akivaizdžiai smuktelėjęs, skirkite laiko ilgesniems pokalbiams apie jausmus, seksą, fantazijas. Tai padės jums abiems geriau pažinti save, o po kurio laiko – ir nerti į naujas aistros aukštumas. 

Ir dar šis tas... Atneškite jai į lovą kavos. Moksliniai tyrimai rodo, kad kava padeda sužadinti moters geismą. Eksperimentų metu nustatyta, kad stipri kava pažadina iš snaudulio dailiosios lyties atstovių seksualinį troškimą. Moters libido stimuliuoja kavoje esantis kofeinas. Svarbi ir gėrimo temperatūra. Specialistai teigia, kad efektyviausiai veikia karšta kava. Daug kofeino yra ir šokolade. Matyt, ne veltui vyrai mylimosioms dovanoja šį gardėsį... 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Kasdieniniam gyvenime nedėmesingas, grubiai bendraujantis vyras, kuris moka parodyt švelnumą tik tuo metu, kai nori, yra didelis stabdys moters seksualumui
Naujas komentaras