Kaip pakelti moters libido?

pexels-photo-1841636.jpeg
 
4 komentarai
Ji ir vėl nenori... kai kuriais atvejais tai gali išprovokuoti net poros santykių krizę. Vis dėlto moters nenoras mylėtis, kai jis nėra susijęs su santykių atšalimu, - aktuali problema. Ką daryti, kai meilė – yra, o štai noras mylėtis dingo?

Moterų lytinis susijaudinimas būna daug intensyvesnis nei vyrų

Žmogaus libido priklauso nuo daugybės faktorių. Nuo klimato pokyčių, geografinės padėties, paros laiko ir t.t. Seksologų tvirtinimu, moterų lytinis susijaudinimas būna daug intensyvesnis nei vyrų. Bet būna ir situacijų, kai jis išauga staiga. Pavyzdžiui, mergina pirminio sekso pažinimo periodu, kai tik pradeda suprasti sekso paslaptis, retai praleidžia progą eksperimentuoti, išmėginti tai savo kailiu. Tada ir sustiprėja iki tol neatrastas libido.  

Kita situacija. Tarkime, mergaitė labai anksti ir visai atsitiktinai pamatė vyro lytinį organą. Ir visai nesvarbu, kas tas vyras buvo: kaimynų berniukas, artimas giminaitis ar tiesiog pamatė nuotrauką internete. Seksologų tvirtinimu, tokiais atvejais atsitinka taip, kad ji bent retsykiais patirs nevaldomą seksualinį potraukį.

Seksualiniam potraukiui turi įtakos ir nuotaikos svyravimai

Moters gyvenime yra ir tokių periodų, kai libido atsiduria ties nuline žyma. Mat daug kas priklauso nuo jos menstruacijų ciklo. Dėl visko aišku kalti hormonai, tačiau nemažai reikšmės turi ir moters jaučiamas diskomfortas, skausmai pilvo apačioje ir lytinių organų zonoje.

Taip pat pakankamai stipriai daro įtaką moters seksualiniam potraukiui ir jos prasta nuotaika. Moterys patiria daugybę emocijų, pasitaiko ir dažnai nuotaikų kaita. O jei dar sulaukė neigiamos reakcijos ir partnerio, tai intymaus artumo poreikis gali apskritai išnykti.

Tarp partnerių turi būti ne tik pasitikėjimas

Libido labai svarbus faktorius žmogaus gyvenime. Lytinis artumas taip ir liks tik fizinė, mechaninė santykiavimo forma, jei lytinis potraukis taip ir neatsiras. Todėl vyras turi labai pasistengti, kad pažadintų moters geismą. Todėl labai svarbu, kad tarp partnerių būtų ne tik pasitikėjimas, bet ir supratimas bei palaikymas. Reikia nepamiršti ir pakankamai laiko skirti preliudijai. O jei ir tai nepadeda, specialistai rekomenduoja geismą stiprinti stimuliuojančiais preparatais ar afrodiziakais.

Kaip padėti pakelti jos libido?

Pasistenkite dėl jos

Moterys pripratusios rūpintis kitais – sakoma, jog taip sumanė pati gamta. Tačiau tai nereiškia, kad vyras turėtų nustoti rūpintis savo moterimi tuojau po to, kai ji ištarė jam TAIP, kad ir ką tai bereikštų – sutikimą tapti daugiau nei draugais, pažadą tekėti ar apsigyventi kartu.

Tiek santykių pradžioje, tiek jiems įsibėgėjus moteris ypatingai užveda vyro demonstruojamas dėmesys. Ne šiaip galantiškas asistavimas ir komplimentai, bet konkretūs poelgiai. Tai, kas skirta būtent jai: prisiminta jai reikšminga data, išpildytas jos noras, kurį ji sakė prieš metus ir dabar galbūt net spėjo pamiršti, arba kažkas didingo, kam reikia daug energijos, ir būtinai – jos garbei.

Beje, toks noras – taip pat ne tuščias savanaudiškumas, tai irgi užprogramuota motulės gamtos. Juk kadaise dėl savo moterų vyrai plikomis rankomis sumedžiodavo mamutą, stodavo į nuožmias kovas ar keliaudavo už jūrų marių. Laimė, šiandien tai pakeitė kur kas mažiau pavojingas dėmesys, kurio svarbiausia sudedamoji dalis – romantiškas polėkis.

Pažinkite jos kompleksus

Deja, mintis, kad pačiai moteriai nepatinka jos kūnas ir savo trūkumus ji mato tarsi pro didinamąjį stiklą, vyrams atrodo tokia absurdiška, kad šią priežastį kaip motyvą nesimylėti jie visiškai atmeta. Be reikalo. Pasak psichoterapeutų, daugelis moterų turi idealaus kūno viziją prie to nemažai prisideda žiniasklaida – filmuose, žurnaluose vaizduojami tobuli, idealūs kūnai, kuriuos palyginusi su tuo, ką mato veidrodyje, ne viena moteris puola į depresiją. Net ir žinodama, kad dauguma šių grožybių – tinkamo apšvietimo, retušavimo ir kitų gudrybių rezultatas. Ir jei užėjo etapas, kai moteris ima perdėtai kritiškai vertinti savo pačios kūną, jos geismas smunka nepaisant partnerio pastangų.

Tam, kad jai padėtumėte iš šių kompleksų išsivaduoti, prireiks pastangų. Ir čia jūsų sunkioji artilerija – komplimentai. Leiskite jai pajusti, kad ji yra graži, seksuali, ir ji atsipalaiduos. Komplimentai turi būti konkretūs, tikslingi. Net jei ir nuoširdžiai žavitės jos putniomis rievelėmis ant klubų, jokiu būdu nesugalvokite to pasakyti garsiai.

Ko iš tokios terapijos galėtumėte tikėtis jūs? Veikiausiai ji ir toliau bandys įtraukti pilvą ar jums mylintis prigesins šviesas, bet bent jau rodys didesnį susidomėjimą intymiais santykiais. Beje, jei ji norės mylėtis nenusirengusi – gerbkite ir tai. Juk glamonės per drabužius – tai vienas iš santykių paįvairinimo būdų. O jei dar padovanosite jai seksualų peniuarą ar kitą gundantį, bet kartu ir subtiliai pridengiantį niekutį, suteiksite jai dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Paskatinkite ją fantazuoti

Erotinės fantazijos anaiptol nėra vien vyrų sritis. Taigi kol jūs mintyse mylitės su dviem stiuardesėmis lėktuve, jos mintyse gali šėlti tikra grupinė orgija. Tačiau moterys mažiau linkusios kalbėti apie seksualines fantazijas, taigi net ir paklausta nieku gyvu neprisipažins. Pasak seksologų, moterys, dėl savo seksualinių fantazijų neretai jaučia kaltę ir bando jas slopinti. Taigi jei mylinčiam partneriui pavyktų įtikinti ją, kad fantazijos, net jei jos visiškai prasilenkia su tuo, ką ji norėtų išbandyti realybėje, - tai labai seksualu.

Padėkite jai atsipalaiduoti. Padovanokite erotinį romaną (ir paskaitykite jį kartu), pažiūrėkite daugiau erotinių filmų, bet po jų nepulkite mylėtis, o pasikalbėkite. Kol jos libido akivaizdžiai smuktelėjęs, skirkite laiko ilgesniems pokalbiams apie jausmus, seksą, fantazijas. Tai padės jums abiems geriau pažinti save, o po kurio laiko – ir nerti į naujas aistros aukštumas.

Ir dar šis tas... Atneškite jai į lovą kavos. Moksliniai tyrimai rodo, kad kava padeda sužadinti moters geismą. Eksperimentų metu nustatyta, kad stipri kava pažadina iš snaudulio dailiosios lyties atstovių seksualinį troškimą. Moters libido stimuliuoja kavoje esantis kofeinas. Svarbi ir gėrimo temperatūra. Specialistai teigia, kad efektyviausiai veikia karšta kava. Daug kofeino yra ir šokolade. Matyt, ne veltui vyrai mylimosioms dovanoja šį gardėsį.

 
fantazijos
Komentarai (4)
Matyt tokių tesi vertas
O kiek moterų pačios elgiasi kaip"bydlos"? Irgi seksualumo išraiška?
padejo tikrai
Kasdieniniam gyvenime nedėmesingas, grubiai bendraujantis vyras, kuris moka parodyt švelnumą tik tuo metu, kai nori, yra didelis stabdys moters seksualumui
Naujas komentaras