Kaip seksualiai nusirengti

moteris-68392600(2).jpg
 
1 komentaras
Seksualus chalatėlio nusimetimas ir grakštūs judesiai nusirengiant vis daugiau drabužių, tikras išbandymas trapiai ir švelniai moteriai. Ypač jei santykiai tik prasidėjo, o viena pagrindinių priežasčių, kodėl damos nedrįsta sušokti viliotinio savo partneriui, tai baimė, jog šokis bus nepakankamai išpildytas ir antrajai pusei nepaliks tokio įspūdžio, kokio norėtųsi. Neleiskite dėl savo baimės išsižadėti tokio nuostabaus viliojimo būdo ir leiskite sau seksualiai nusirengti!

Taigi, parengėme jums seksualaus nusirengimo gidą. Žinoma, jog prieš drabužėlių nusimetimą yra būtinas manikiūras, pedikiūras, nepriekaištinga depiliacija ir kitos moteriškos procedūros.

Na, o dabar apie pačius drabužėlių nusimetimo triukus...

Seksualus apatinis trikotažas. Net jei žinote, jog sekso gali ir nebūti, geriau būkite tam pasiruošusios visu 100%. Dailus aukštos kokybės apatinis trikotažas, nuostabiai priglundantis prie jūsų kūno, suteiks jums pasitikėjimo savimi. Neabejokite, jog dėvėdamos seksualų apatinį trikotažą jausitės itin žaismingai ir seksualiai. Erotiškos kelnaitės ir daili liemenėlė pakylės jūsų vakaro nuotaiką. 

Kojinės su dirželiu. Tai vienas galingiausių gundymo fetišų. Turėkite omenyje, jog lengvai nusiseganti kojinė nuo dirželio ir grakštūs judesiai  prikaustys jo dėmesį ir sužadins kiekvieno vyro jaudulį. 

Viršutinė aprangos dalis. Jei norite seksualiai nusirengti, rinkitės laisvesnius drabužius, kurie nevaržytų jūsų judesių. Tobulai tiks per priekį atsisegantys drabuželiai, pavyzdžiui, marškinėliai su sagutėmis. 

Trumpas sijonukas. Rinkitės tokį sijonėlį, kuris lengvai nukristų nuo jūsų kojų. Prieš nusimetant sijonuką seksualiai judinkite klubus. Apie džinsus ir storas kelnes geriau pamirškite. Šie viršutiniai drabužiai viliotiniui visai netinkami. 

Aukštakulniai. Batai ant kulniukų  suteiks jūsų kūnui dar daugiau grakštumo, o pačios kojos atrodys ilgesnės. Daugelį vyrų aukšti kulniukai labai jaudina. 

Aksesuarai. Keliaraištis, lengvas šalikėlis su kuriuo galėtumėte pažaisti šokant, suteiks jums daugiau galimybių atlikti tam tikrus judesius. Pilnai pakaks vieno ar dviejų aksesuarų. Tad nepersistenkite. 

Seksualinė energija. Pasinaudokite visais įmanomais būdais, kurie jus privers jaustis patrauklia asmenybe. Pasikvėpinkite savo mėgstamiausiais kvepalais, išsitepkite kūną aromatingu ir odai blizgesio suteikiančiu losjonu. Plaukus palikite palaidus arba susiriškite į kuodelį, kurį nesunkiai galėtumėte išardyti šokio metu. Taip pat pasirinkite lėtą ir jums artimą muziką. Visa tai aplink judu sukurs seksualią atmosferą. 

Pagrindinės striptizo taisyklės:

Žaiskite su plaukais. Žaiskite su palaidais plaukais ir leiskite jam pajusti jų glotnumą ir kerintį kvapą. 

Lėtai, bet užtikrintai. Fiksuokite kiekvieną savo judesį ir nesutrikite, net tada jei galvojate, kad kažkas yra negerai. Nesinervinkite ir žaismingai nusiteikite. Veikite sklandžiai, judinkite klubus, lieskite kaklą, plaukus ir visą savo kūną. 

Akys ir lūpos. Paryškinkite akis šešėliais ir pieštuku bei šokio metu nevenkite akių kontakto. Tegul jūsų žvilgsnis jam sako: “Aš noriu tavęs”. Lūpas pakaks patepti blizgiu ar vazeliniu. Svarbiausia, jog jos nebūtų sausos. Šokio metu galite prieiti arčiau jo ir prisiliesdamos lūpomis prie jo ausies, pakuždėkite mylimajam ką nors jaudinančio. Tik tyliai. 

Liemenėlės nusimetimas. Šią dalį pasilikite įpusėjus šokiui. Vyrai tiesiog laukia to momento, kada galės pamatyti apnuogintus jūsų spenelius. Neskubėkite nusimesti liemenėlės, žaiskite su  palaidine, nusimeskite sijoną, lieskite save ir tik gerokai įpusėjus šokiui, apnuoginkite savo krūtinę, o prieš tai žaiskite su liemenėlės šleikutėmis.

Erzinkite. Atlikdamos erotiškus judesius žaiskite tiek su drabužiais, tiek su savo kūnu. Jei jis jau manė, kad tuoj nusimesite palaidinę, apnuogindamos savo pečius ją galite vėl užsimesti. Te prasegti  marškinėliai leidžia jo žvilgsniui tyrinėti tai, kas slypi už drabuželių.  

Šokiui einant į pabaigą, lėtai nusimaukite kelnaites, tačiau būkite pasilikusios dar nenusimestų drabužėlių. Tai įaudrins ir sužadins jo vaizduotę!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Šleikutės ir drabuželiai :)))
Naujas komentaras