Kaip seksualiai nusirengti

moteris-68392600(2).jpg
 
1 komentaras
Seksualus chalatėlio nusimetimas ir grakštūs judesiai nusirengiant vis daugiau drabužių gali tapti tikru iššūkiu. Ypač jei santykiai tik prasidėjo, o viena pagrindinių priežasčių, kodėl damos nedrįsta sušokti viliotinio savo partneriui, tai baimė, jog šokis bus nepakankamai išpildytas ir antrajai pusei nepaliks tokio įspūdžio, kokio norėtųsi. Neleiskite dėl savo baimės išsižadėti tokio nuostabaus viliojimo būdo - seksualiai nusirengti galima išmokti.

Taigi, parengėme jums seksualaus nusirengimo gidą. Žinoma, jog prieš drabužėlių nusimetimą verta pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą, nusidepiliuoti kūną, taip pat nepamirškite pasikvėpinti labiausiai viliojančiais kvepalais.

Na, o dabar apie pačius drabužėlių nusimetimo triukus.

Praktika

Veidrodis bus puikiausias jūsų pagalbininkas. Pirmiausia, visus sudedamuosius šokio elementus ir aksesuarus pademonstruokite pati sau, išsirinkite gražiausius apatinius, kokius tik turite. Juk ne veltui sakoma, jog vyrai myli akimis, todėl jei reikės, apatinius persirenkite ne vieną kartą, kol atrasite labiausiai tinkančius, patinkančius ir gerai su jais jausitės.

Atlikus šią užduotį metas išsirinkti muziką ir tobulinti šokio žingsnelius, judesius. Jei esate kūrybiška asmenybė, galinti pasigirti lakia vaizduote, pagalbos kuriant šokį tikriausiai Jums neprireiks, tačiau dėl visa ko, patirties galite pasisemti ir iš profesionalų. Pavyzdžiui, visiems gerai žinoma Dita Von Teese gali būti puiki mokytoja, tereikia internete susirasti filmuotos šokių medžiagos ir bandyti viską pakartoti.

Apranga

Net jei žinote, jog sekso gali ir nebūti, geriau būkite tam pasiruošusi. Dailus aukštos kokybės apatinis trikotažas, nuostabiai priglundantis prie jūsų kūno, suteiks jums pasitikėjimo savimi. Neabejokite, jog dėvėdamos seksualų apatinį trikotažą jausitės itin žaismingai ir seksualiai. Erotiškos kelnaitės ir daili liemenėlė pakylės jūsų vakaro nuotaiką.

 • Kojinės su dirželiu. Tai vienas galingiausių gundymo įrankių. Turėkite omenyje, jog lengvai nusiseganti kojinė nuo dirželio ir grakštūs judesiai prikaustys jo dėmesį ir sužadins kiekvieno vyro jaudulį.
 • Viršutinė aprangos dalis. Jei norite seksualiai nusirengti, rinkitės laisvesnius drabužius, kurie nevaržytų jūsų judesių. Tobulai tiks per priekį atsisegantys drabužėliai, pavyzdžiui, marškinėliai su sagutėmis.
 • Trumpas sijonas. Rinkitės tokį sijoną, kuris lengvai nukristų nuo jūsų kojų. Prieš jį nusimetant seksualiai judinkite klubus. Apie džinsus ir storas kelnes geriau pamirškite. Šie viršutiniai drabužiai viliotiniui visai netinkami.
 • Aukštakulniai. Batai su kulniukais suteiks jūsų kūnui dar daugiau grakštumo, o pačios kojos atrodys ilgesnės. Daugelį vyrų aukšti kulniukai labai jaudina.

 • Aksesuarai. Keliaraištis, lengvas šalikėlis su kuriuo galėtumėte pažaisti šokant, suteiks jums daugiau galimybių atlikti tam tikrus judesius. Pilnai pakaks vieno ar dviejų aksesuarų, tad nepersistenkite.

Atmosfera

Pasinaudokite visais įmanomais būdais, kurie jus privers jaustis patrauklia asmenybe. Pasikvėpinkite savo mėgstamiausiais kvepalais, išsitepkite kūną aromatingu ir odai blizgesio suteikiančiu losjonu. Plaukus palikite palaidus arba susiriškite į kuodelį, kurį nesunkiai galėtumėte išardyti šokio metu. Taip pat pasirinkite lėtą ir jums artimą muziką. Visa tai aplink judu sukurs seksualią atmosferą.

Blankus apšvietimas

Garsioji burleskos šokėja Dita teigia, kad šis punktas vienas svarbiausių. Pritemdyta šviesa, romantiškai liepsnojanti žvakė (nereikia jomis apstatyti viso kambario, užteks vos keleto) sukurs jaukią atmosferą.

Pagrindinės striptizo taisyklės

 • Žaiskite su plaukais. Žaiskite su palaidais plaukais ir leiskite jam pajusti jų glotnumą ir kerintį kvapą.
 • Lėtai, bet užtikrintai. Fiksuokite kiekvieną savo judesį ir nesutrikite, net tada jei galvojate, kad kažkas yra negerai. Nesinervinkite ir žaismingai nusiteikite. Veikite sklandžiai, judinkite klubus, lieskite kaklą, plaukus ir visą savo kūną.
 • Akys ir lūpos. Paryškinkite akis šešėliais ir pieštuku bei šokio metu nevenkite akių kontakto. Tegul jūsų žvilgsnis jam sako: „Aš noriu tavęs”. Lūpas pakaks patepti blizgiu ar lūpų balzamu. Svarbiausia, jog jos nebūtų sausos. Šokio metu galite prieiti arčiau jo ir prisiliesdamos lūpomis prie jo ausies, pakuždėkite mylimajam ką nors jaudinančio. Tik tyliai.
 • Liemenėlės nusimetimas. Šią dalį pasilikite įpusėjus šokiui. Vyrai tiesiog laukia to momento, kada galės pamatyti apnuogintus jūsų spenelius. Neskubėkite nusimesti liemenėlės, žaiskite su palaidine, nusimeskite sijoną, lieskite save ir tik gerokai įpusėjus šokiui, apnuoginkite savo krūtinę, o prieš tai žaiskite su liemenėlės petnešėlėmis.
 • Erzinkite. Atlikdamos erotiškus judesius žaiskite tiek su drabužiais, tiek su savo kūnu. Jei jis jau manė, kad tuoj nusimesite palaidinę, apnuogindamos savo pečius ją galite vėl užsimesti. Tegul prasegti marškinėliai leidžia jo žvilgsniui tyrinėti tai, kas slypi už drabuželių.  
 • Šokiui einant į pabaigą, lėtai nusimaukite kelnaites, tačiau būkite pasilikusios dar nenusimestų drabužėlių. Tai įaudrins ir sužadins jo vaizduotę!

Svarbiausia, nesijaudinkite, jei kas nors vyks ne pagal planą. Nusiteikite vilioti, būkite žaisminga ir pasistenkite atsipalaiduoti, juk darote tai dėl mylimo vyro.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Šleikutės ir drabuželiai :)))
Naujas komentaras