Kaip tapti valdingesne lovoje?

 
5 komentarai
Turbūt kieviena mergina yra girdėjusi mylimojo prašymą pabūti valdingesne ar grubesne lovoje. Kuo tai žavi vyrus? Dominuojanti moteris parodo pasitikėjimą savimi. Taip pat tokia moteris labai aiškiai parodo, kad ji nori sekso, geidžia savo vyro ir mėgaujasi sekso teikiamais malonumais. Tai jam leidžia pamatyti kitokią savo mylimosios pusę, paįvairinti seksualinį gyvenimą ir kartu pasijausti labai geidžiamu.

Moterims tokia patirtis taip pat yra labai naudinga. Tai puikus būdas mokytis labiau pasitikėti savimi. Taip pat tai gali suteikti drąsos atviriau bendrauti su partneriu sekso temomis. O kur dar malonus žinojimas, kad viskas vyksta tik taip, kaip norisi tau.

Visgi, merginos dažnai yra drovios, tad prisiimti valdingos moters rolę gali būti nelengva. Tad, kaip tapti labiau dominuojančia?

Jei nesijauti pasitikinti savimi tiek, kad parodytum savo valdingumą, pasikalbėk su partneriu ir paprašyk jo palaikymo. Papasakok kas tave llabiausiai neramina ir kartu tai aptarkite.Taip pat galite nusistatyti datą, kada tu tai išbandyti. Tikslaus laiko žinojimas tau padės įeiti į žaidimą, nesukant galvos, kai pateikti, kad šįvakar lovoje vadovausi tu.

O dabar nusiteik tam. Pasiruošk būti savimi pasitikinčia vakaro karaliene. Moteriškas kelias į pasitikėjimą savimi – būti patenkinta savo išvaizda. Apsirenk taip, kad sau atrodytum labai graži ir seksuali. Pasirūpink makiažu, dailiais apatiniais, galbūt aukštakulniais. Būk patraukli sau.

Gerai apgalvok, kas tau patinka sekse. Kokie mylimojo veiksmai ir prisilietimai tave jaudina. O galbūt yra kažkas, ko visad norėjai, bet niekada nedrįsai paprašyti? Dabar tam puikus metas! Liepk jam bučiuoti ir liesti tave ten, kur tau maloniausia. O jei nedrąsu to prašyti, suimk jo galvą ar ranką ir nukreipt ten, kur tau reikia. Jį labai jaudins tavo drąsa parodyti tai, kas malonu tau. Tiesa, prieš duodant nurodymus, gerai pagalvokite, ar jie priimtini partneriui. Ypač, jei tai jam bus kažkas naujo. Pavyzdžiui, jei iš partnerio niekada nesulaukėte patenkinimo oraliniu būdu, prieš liepiant jus taip patenkinti, būkite pasikalbėję, ar jis norėtų tai išbandyti.

Pasijusti labiau dominuojančia padės ir partnerio apribojimas. Surišk jam rankas. Tam tiks tiek antrankiai, tiek virvė ar skarelė. Neturi nieko po ranka? Tiesiog rankomis suspausk jo rankas ar paskyk, kad jam negalima tavęs liesti. Leisk jam stebėti, kaip jo kūnas tampa tavo malonumų žaisliuku. Arba atvirkščiai – užrišk jam akis. Gundyk jį, erzink, ir bent kurį laiką neleisk pačiam pajusti malonuno. Tegul jis žino, kad jis malonumą pajus tik tuomet, kai to norėsi tu.

Nori dar labiau įtvirtinti savo vadovavimą? Įsigyk botagėlį. Juo net nebūtina stipriai išplakti, jei jums tai yra nepriimtina. Gali tik simboliškai švelniai plaukštelti ar juo vedžioti per partnerio kūną. Vien jau tai sukurs reikiamą atmosferą.

Jojikės poza yra pati tinkamiausia moters dominavimui. Prisimink, kad šioje pozoje tu valdai ne tik greitį, bet ir kiek giliai jis gali į tave įeiti. Paerzink jį. Leisk jam įeiti į tave tik pačiu galiuku ir kurį laiką nenusileisk žemyn, versdama jį laukti toks akimirkos. O ji bus saldi.

Būk grubesnė. Suimk jį tvirčiau, glamonėk jį tvirtesniais rankų judesiais, nebijodama stipriau spustelti, nuplėšk jo rūbus, grybštelk nagais, krimstelk ar timptelk už plaukų. Fizinės jėgos parodymas lengvai parodys, kieno čia valdžia.

Nebijokite eksperimentuoti. Tačiau atsiminkite, kad svarbiausia elgtis taip, kad abiems partneriams būtų malonu. Paklauskite partnerio, ką jis įsivaizduoja, kai tikisi iš jūsų valdingumo lovoje. Taip pat papasakokite, ką išbandyti norėtumėte jums. Abiejų lūkesčių žinojimas, neleis jums abiems nusivilti. Niekada nepersistenkite. Visad pirmiausia pradėkite nuo švelnesnių pojūčių, o išbandžius kažką naujo, vėliau su partneriu tai aptarkite.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (5)
Nutraukus vartojima nereikia rupintis, kad atsilieps ateity kazkuo- vaistai greitai pasisalina is organizmo ir jis apsivalo. Cia kiek aiskiau viskas pateikta, siulau pasiskaitineti: www .goo. gl/qy5bn0
Kad pradetu veikti, nereikia vartoti tam tikra laikotarpi is anksto, reguliariai. Veiksminga kiekviena tablete, kuri skirta butent tam kartui.
Gerai, kad niekaip neatsiliepe sveikatai, nuotaikoms. Visiskai nesijaute jokio bendro slopinimo, nors padeda susilaikyti ir nebaigt taip greitai.
Visada, kad suveiktu, reikdavo pries mylintis, likus 1-3val isgerti reikiamo stiprumo tab. Galima vartoti nuo 30 iki 60mg. Maniskiui pakakdavo ir mazesnes dozes, prailgindavo paties lytinio akto trukme tiek, kad abiem sociai pakako :)
Tik neisgasdinkit vyruku, kurie negali pasigirti dideliu istvermingumu ;D Maniskis irgi dar neseniai labai greitai baigdavo, tai teko Priligy jam gerti. Po truputi reikalai gerejo, o dabar ir visai be vaistu gyvena, super dalykelis :)
Naujas komentaras