Kaip vyrai atbaido moteris?

vyras-69814894.jpg
 
Kai kurie vyrai tiki, kad žino viską, bet kalbai pakrypus apie moteris, vargu ar žinotų, ko ji iš tiesų nori. Net ir savimi pasitikintis vyras gali nuvilti moterį atlikdamas tam tikrus veiksmus, kurie jai nepatinka.

Taigi, kaip vyrai atbaido moteris? 

Seksas be preliudijos. Moterims reikia daugiau laiko susijaudinti, todėl preliudija yra būtina. Skirkite daugiau laiko jos įkaitinimui – bučiniai, glamonės ar oralinis padės jai greičiau susijaudinti. Be to, glamonės atpalaiduoja ir maloniai nuteikia, tad kam iškart skubėti prie finišo linijos?

Blogas kvapas. Tiek burnos, tiek ir kūno kvapas nėra labai gundantis signalas. Moterų uoslė yra daug jautresnė nei vyrų, todėl jos geriau užuodžia pačius įvairiausius kvapus. Kaip to išvengti? Prieš susitikimą palįskite po dušu, naudokite higienos priemones ir visada turėkite šalia savęs kramtomosios gumos. Be to, galite išbandyti feromoninius kvepalus, kurie padės išryškinti jūsų natūralų kūno feromoną. Tai padės dar greičiau apžavėti jums patinkančią moterį, be to, bus puikus signalas kitoms moterims, kad netoli jų yra labai žavus ir simpatiškas vyras.

Jokio davimo, tik ėmimas. Kiekvienas iš mūsų trokšta buvo pamalonintas ar nustebintas, todėl duokite ką nors savo mylimajai mainais už tai nieko neprašydamas. Pavyzdžiui, vietoje to, kad ji jus pamalonintų oraliniu, imkitės iniciatyvos ir pats jai tai suteikite. Seksui nepatinka egoistai, todėl dėl bendro malonumo būkite ne tik ėmėjas, bet ir davėjas. Ji tai įvertins.

Neklauskite, o darykite. „Ar tau tai patinka?“, „Ar tu jauti malonumą?“, „Ar tu to nori?“. Niekas nesakė, kad sekso metu reikia tylėti, bet kai kada verta patylėti. Sakykite, kokia ji yra gera lovoje, girkite ją, bet jokiu būdu neapipilkite jos klausimų lavina vien norėdamas išsiaiškinti ar tai, ką jūs darote, jai teikia malonumą. Verčiau pažiūrėkite, kaip ji reaguoja. Ar ji dejuoja iš malonumo? Galbūt ji gestais nori parodyti, kad jai, ką jūs darote, visai nepatinka? Jeigu ji nerodo jokių ženklų, vadinasi, ji mėgaujasi tuo, ką jūs darote. Be to, verčiau pabandykite ją nustebinti, juk moterims patinka iniciatyvūs vyrai.

Necenzūrinė leksika. Atminkite, kad džentelmenai nesikeikia. Liekite savo įtūžį kai pralaimi jūsų komanda ar stovite mašinų spūstyje. Venkite necenzūrinės leksikos, kuri visiškai nepuošia jūsų kalbos. Moterys atkreipia dėmesį ne tik į vyro charakterio savybes, išvaizdą, bet ir kalbos manierą, todėl stenkitės paslėpti tai, kas atrodo atgrasiai.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras