Kam vyrams analinis seksas?

1-beauty-girl-with-black-thong-panties-showing-sexy-ass-back-view-joaquin-corbalan.jpg
 
7 komentarai
Statistika teigia, kad apie 30 procentų heteroseksualių vyrų nuo 20 iki 60 metų bent kartą yra pabandę analinį seksą. Kodėl jiems to reikia? Priežastys - labai skirtingos. Ar moteriai tokia atsidavimo forma - priimtina, kiekvienos asmeninis reikalas. Analiniam seksui, kaip ir įprastam, galioja tas pats principas: svarbiausia - kad santykiai abiems teiktų malonumą. Ir vis dėlto kodėl vyrus analinis seksas taip vilioja? Nejau jiems neužtenka tokio lytinio akto, kokį padiktavo pati gamta?

Psichologinės priežastys

Kaip žinia, lyderystė - vyrų kraujyje. Ir kasdien jie stengiasi įrodyti sau ir kitiems, kad ne be reikalo vadinami stipriąja lytimi. Tai pasakytina ne tik apie karjerą ar sportą. Santykiuose su moterimis vyrai taip pat siekia vadovauti. O analinis seksas - bene geriausias būdas pademonstruoti visišką valdžią savo partnerei, pajusti, kad ji paklūsta tiek morališkai, tiek fiziškai. Ir tai - anaiptol ne užslėptas polinkis į sadizmą. Paprasčiausiai vyrai nori, kad jų žodis būtų paskutinis.

Įsiverždamas į uždraustą zoną, partneris pasijunta moters kūno valdovu, juk moteris jam atsidavė visiškai. Pasijutus padėties šeimininku, vyro savivertė šokteli aukštyn, jis galutinai įsitikina, kad partnerė - visiškai jo.

Daugelis moters sutikimą analiniam seksui laiko meilės ir pasitikėjimo ženklu, nes tik mylinti moteris gali taip atsiduoti vyro valiai. Pasijutęs visagaliu šeimininku vyras išsivaduoja iš kompleksų - tiek išsigalvotų, tiek tikrų.

Fiziologinės priežastys

Vyrams patinka, kai sekso metu makšties raumenys tampriai apgaubia varpą - tai leidžia jiems ištęsti erekcijos periodą ir patirti didesnį malonumą. Tačiau dažnai atsitinka ir taip, kad moteris paprasčiausiai negali reikiama jėga įtempti makšties raumenų, dėl ko partneris praranda dalį malonumo. Ir esmė - visai ne tame, kad partnerė nenori jo suteikti. Makšties raumenys gali nusilpti dėl daugelio priežasčių.

Reguliariai sportuojančios moterys nuolat mankština viso kūno raumenis, taip pat ir intymius.Tačiau net ir joms tenka susidurti su makšties raumenų nusilpimo problema - pavyzdžiui, po gimdymo, patirtos ligos, staiga sulieknėjus. Visais šiais atvejais makšties raumenys suglemba. Ir jei vyrą nustoja tenkinti intymūs santykiai, natūraliai kyla idėja: o gal pabandyti analinį?

Analinėje angoje ne taip drėgna, visada siaura ir švelnu. Taip savo pojūčius apibūdina vyrai. Daugeliui jų analinis seksas primena seksą su nekalta mergina, o tai ypač jaudina. Nenuostabu, kai kuriems stipriosios lyties atstovams idėja apie tokį seksą tampa tiesiog manija.

Analinio sekso trokšta ir vyrai, turintys problemų su potencija. Sėdimas gyvenimo būdas, suprastėjusi ekologinė situacija ir kiti šiuolaikinio gyvenimo ypatumai lemia, kad jau sulaukę 30 metų kai kurie vyrai nebepatiria normalios erekcijos. Kad ir kaip moteris treniruotų intymiuosius raumenis, lytinio akto metu to nepakanka erekcijos sutrikimus patiriančiam partneriui. Taigi jis taip pat gali svajoti apie analinį seksą. Juk ten viskas taip siaura, vadinasi, ir šansų pratęsti erekciją bei pasijusti pilnaverčiu seksualiniu partneriu - daugiau.

Tai madinga

Kaip bebūtų keista, esama nemažai vyrų, trokštančių analinio sekso tik todėl, kad jis - madingas. Daugybė informacijos apie tokį artumą audrina vaizduotę, vyriškoje sąmonėje toks santykių būdas jau tapo neatsiejama seksualinio gyvenimo dalimi. Esą visi aplinkui jau pabandė ir tebepraktikuoja šį malonumą - kodėl gi aš dar ne? Jei apie tai visi nekalbėtų - galbūt pagunda būtų mažesnė?

Sekso žaidimams paįvairinti

Tarp analinio sekso mėgėjų apstu ir tokių, kuriems paprasčiausiai nepakanka vaginalinio ir oralinio sekso. Ieškodami įvairovės jie noriai leidžiasi į naujus eksperimentus, tarp jų - ir analinį seksą.

Kaip tik šios kategorijos vyrai dažniausiai kruopščiai pasiruošia šiam žingsniui ir paruošia partnerę. Jie pasiryžę daug kam, kad tik moters pirmasis bandymas netaptų paskutiniu. Šiuos vyrus jaudina, kad analinio sekso metu moters makštis lieka laisva ir ją galima glamonėti kitais būdais. Be to, moters vaizdas iš nugaros proceso metu teikia didžiulį estetinį malonumą, ypač jei ji atsistojusi keturiomis. Visa tai negali nejaudinti įvairovės trokštančių vyrų, todėl analinį seksą šie vyrai vertina kaip desertą po pagrindinių patiekalų.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (7)
taip nebun
Viskas labai
analinis seksas tinka, kai pas moteri menesines.
Manau,kad tai nehigieniska ir nesvaru. To gyvenime niekada neuzsiimciau.slykstus reikalas. Gyvuliai to nedaro. Po tokiu santykiu neuzsilaiko fekalijos ir reikia pampersu.
Gol
viskas labai puikei parasdyta nes po gimdimo viskas pasikeice kaskaip reike peliuka treniruot.
tiesig sukurptas straipsniukas apie nieka, sveikinu
Naujas komentaras