Kas patinka moterims lovoje?

moteris-mergina-apatiniai-lova-grazi-santykiai-64000278.jpg
 
1 komentaras
Moterims, kaip ir vyrams, labai svarbus seksas. Kartais silpnosios lyties atstovės garsiai nekalba apie tai, ką jos norėtų išbandyti lovoje ir ko tikisi iš antrosios pusės. Ir tik todėl, kad bijo būti pavadintos pasileidusiomis! Aišku, viskas yra kiek kitaip, kuomet susirenka artimos draugės ir dalinasi savo sekso nuotykiais. Tačiau kaip apie juos sužinoti vyrams? Ir kaip žinoti, kad jai iš tiesų patikai ir ji nesuvaidino orgazmo?

Atsakymas - internetas. Tiksliau, įvairūs forumai ir diskusijos, kur moterys dalijasi skirtingomis sekso patirtimis. Būtent ten galima rasti daugybę informacijos bei pasisemti naujų idėjų.

Taigi, kas patinka moterims lovoje? Apie ką jos pasvajoja, tačiau nedrįsta pasakyti vyrui?

Niekur neskubėti

Dažna vyrų klaida yra ta, kad sekso metu jie kažkur skuba. Aišku, dėl to gali būti kalta sukilusi aistra ir noras kuo greičiau pasiekti orgazmą, tačiau moterims reikia daugiau laiko. Būtent dėl to moterys nori ilgesnės preliudijos, kad lengviau pasiektų orgazmą.

Ką daryti? Pasistenk neskubėti. Jeigu vyrą kankina priešlaikinė ejakuliacija, tai gali būti labai sudėtinga. Tačiau tai nėra rimta priežastis - net ir anksčiau baigęs už ją, vyras turėtų imtis iniciatyvos ir patenkinti savo moterį. 

Kaip? Taip, kaip nori ji. Užuomina - didžioji dalis moterų intensyvų orgazmą patiria oralinio sekso metu. Todėl turėtum nusileisti žemyn ir suteikti jos klitoriui šventę.

Būk švelnus Ten

Ir vėl - pakartosime - niekur neskubėk, jei esi apačioje. Klitoris yra viena iš jautriausių moters kūno dalių, todėl turėtum elgtis atsargiai. Tikrai ne visoms moterims patinka greiti ir šiurkštūs judesiai, lyg bandytum su šluoste nuvalyti pridžiūvusią dėmę. Be to, baksnojimais ar pliaukštelėjimais tikrai jos nesužavėsi. Netgi priešingai - po tokių veiksmų ji visiškai to nenorės.

Ką daryti? Švelniai glamonėk, masažuok ir stebėk jos būseną. Venk greitų judesių, nebent ji pati to norės. 

Ir dar - vos tik nusileidęs žemyn, nepradėk bučiuoti ar glamonėti klitorio. Pirmiau paerzink ją, švelniai glostydamas lytines lūpas ar vidinę šlaunų dalį.
Šiek tiek agresyvus

Moteris nori jaustis geidžiama. Ji nori būti Ta Vienintele, kurios tu geidi ir apie kurią vienintelę svajoji. Ir kada, jei ne sekso metu ji pajus tai? Ir kaip tai parodyti?

Būk šiek tiek agresyvus. Laikyk ją stipriai, kad ji žinotų, jog tu jos nepaleisi. Suimk jos plaukus ir parodyk, kad tu beprotiškai jos geidi. Šie paprasti veiksmai privers ją dar labiau susijaudinti, tačiau gana dažnai vyrai ima ir persistengia…

Ką daryti? Valdykis. Tikrai ne visoms moterims patinka, kai joms tampo už plaukų (ypač tada, kai bandai jos galvą palenkti žemyn, taip parodydamas, kad nori oralinio). Ir tikrai ne visoms moterims patinka įvairūs kandžiojimai, stiprūs pliaukštelėjimai (ypač per krūtis) ir pan. 

Jeigu tau tai patinka, daryk, tačiau švelniai. Nenaudok visos jėgos - tuo pačiu metu būk ir agresyvus, ir švelnus. Jeigu ji norės stipriau, daryk, kaip liepia. Jeigu ne, vadinasi, jai patinka tai, ką darai. Be to, gali jos paklausti, ar jai tai patinka, tačiau nepersistenk. Nors moterys mėgsta daug kalbėti, tačiau sekso metu kartais geriau patylėti. Ir imtis veiksmų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Saldus blowjob, arba seksas, šį vakarą. Aš ieškau sekso partnerio. Parašykite man čia: http://insex69.com
Naujas komentaras