Kas yra orgazmo meditacija? Ši praktika apima sveikatingumą ir seksualumą

GettyImages-1129809500_hero-1024x575(1).jpg
 
Meditacija ir sąmoningumo praktika yra gana geri būdai, kurie padeda palaikyti balansą gyvenime. Tačiau, mums vis tiek sunku rasti laiko. Tačiau nepaisant to, tiek jūsų seksualiniame gyvenime, tiek kasdieniame, tai naudinga. Vienas būdas to pasiekti yra orgazmo meditacija. Vietoje to, kad seksas ir malonumas būtų sutelktas į tikslą, orgazmo meditacija, prašo jūsų sąmoningai siekti balanso su savo kūnu ir seksualumu.

Jei kada skyrėte laiko sąmoningumo praktikavimui, tada orgazmo meditacija neatrodys labai toli nuo to. Svarbiausias dalykas sąmoningumo praktikose yra dėmesys dabartiniam momentui. Orgazmo meditacija apjungia tai su orgazmo pasiekimo ir jautimo procesu. Orgazmo meditacija yra sąmoninga praktika su partneriu. Tai 15 minučių, per kurias abu žmonės sutelkia visą savo dėmesį į kūno pojūčius. Šioje praktikoje yra darantysis ir gaunantysis. Gaunantysis yra moteris, o darantysis yra žmogus, kuris liečia klitorį penkiolika minučių be jokio tikslo.

Orgazmo meditacijoje yra žodis „orgazmas“, tačiau čia svarbiausia ne baigti. Baigimas yra orgazmo dalis, tačiau todėl, kad orgazminėje meditacijoje nėra jokio tikslo, tai nėra būtinybė. Jei tai nutinka natūraliai, puiku, tačiau tai nėra sėkmės rodiklis.

Net Gwyneth Paltrow rekomenduoja orgazmo meditacija, o be to praktikai daugelis pritaria. Daugelis porų po šios praktikos sugebėjo tikrai jausti partnerį giliau ir jausti tai, ką jaučia jis. Ši nauda persikelia ir į kasdienį gyvenimą, todėl toliau galite puoselėti artumą ir intymumą su kitu žmogumi.

Taigi, ką daryti?

Turėsite susikurti „lizdelį“. Įsitikinkite, kad jūsų aplinka patogi ir atpalaiduojanti..
1.  Pasirūpinkite rankšluosčiu, laikmačiu ir lubrikantu.
2.  Patogiai įsitaisykite.
3.  Nustatykite laikmatį 13 minučių, o po to dar papildomoms dviem minutėms.
4.  Darantysis partneris turi apibūdinti tai, ką mato.
5. Darantysis turi pasitepti pirštus lubrikantu, o tada paklausti partnerės ar ji pasiruošusi. Po žodinio sutikimo darantysis gali pradėti. 
6.  Kai po 13 minučių laikmatis suskambės, darantysis turi suintensyvinti tempą.
7.  Kai antrasis laikmatis išseks, darantysis turi panaudoti spaudimą partnerio lytiniams organams naudodamas savo ranką.
8.  Darantysis turi panaudoti rankšluostį nuvalyti lubrikantui.
Toks ryšys tarp kūno ir sielos yra tai, ką ši meditacija sukelia abiem partneriams. Abu partneriai kuria gilesnį suvokimą savo kūnų ir geriau supranta kitą žmogų. 

Savo malonumo svarba ir susitelkimas į tai ką tuo metu jaučiate yra puikus būdas pagerinti savo seksualiniam gyvenimui ir bendrą gerovę, o tai reiškia, kad ši meditacija tikrai verta dėmesio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras