Ketinate išbandyti grupinį seksą? Štai ką turite žinoti

355d22e435c394b3f72ef78dcc97f732.jpg
 
Grupinis seksas – tai fantazija, kuri aplanko ne vieną. Kartais tai ir lieka fantazija, tačiau pasitaiko, kad svingas traukia vis labiau ir labiau... Kaip žinoti, kad tai jums?

Paskutiniais XX amžiaus dešimtmečiais iki tol nežinioje buvusi svingo idėja įgijo pagreitį. Šiuolaikinė žiniasklaida, gyvenimo būdo žurnalai, kur galima pasiskaityti apie svingerių vakarėlius ir tokį laisvalaikį propaguojančias poras, filmai – visa tai prisidėjo prie šios seksualumo formos populiarėjimo ir daugybei žmonių tapo įprasta seksualinio gyvenimo dalimi.

Tai - abiejų partnerių sprendimas

Prieš priimdami sprendimą nuoširdžiai apie tai pasikalbėkite. Aptarkite kokias baimes abu turite, kas neramina, kaip tai gali paveikti jus ir jūsų santykius. Taip pat apsvarstykite ir tai kodėl jus traukia grupinis seksas ir ką gero tai gali duoti santykiams.

Pabandykite įsivaizduoti savo partnerį besimylintį su kuo nors ir paanalizuoti, kokius jausmus ir emocijas jums tai kelia. Jei vienas iš jūsų esate užtikrintas, tačiau kitas dar abejoja, jokiu būdu nespauskite abejojančiojo. Viena didžiausių rizikų iškyla tuomet, kai vienas partneris labai nori, o kitas sutinka vardan ramybės. Deja, galiausiai tai gali privesti prie to, kad ramybę prarasite abu.

Atsiminkite, kad nėra blogai to nenorėti. Ir jei tik vienam iš jūsų kyla abejonių, palaikykite partnerį ir supraskite. Jūsų laukia dar daugybė naujų patirčių, jei tik eksperimentuosite. Tad viena neišbandyta naujovė tikrai ne pasaulio pabaiga.

Pavydas poroje

Antra didelė rizika, kuri kyla dėl tokios patirties, tai - pavydas, kuris gali kilti, jei ketinate keistis partneriais. Net jei esate labai nepavydūs žmonės, matant mylimą partnerį mylintis su kitu, jis gali atsirasti.

Pirmiausia, rekomenduotume pasitikrinti, kaip jūs realiai reaguotumėte į partnerio dėmesį kitam žmogui. Pavyzdžiui, tegu partneris pabando paflirtuoti su kitu asmeniu viešumoje. Kokius jausmus tai jums sukelia? Aptarkite tai su partneriu.

Dar viena rizika - užsimezgęs emocinis ryšys su nauju sekso partneriu. Taip gali nutikti, tačiau nebūtinai, bet turėtumėte apie tai pagalvoti.

Pasirengimo planas

Bandymas svingu paįvairinti savo seksualinį gyvenimą jums tiks, ar tik dar labiau susipainiosite ieškojimuose, labai priklauso nuo nuoširdžių diskusijų su partneriu, abiejų poros narių laisvo apsisprendimo bei mokėjimo suplanuoti savo bandymus. Būkite atviri: tam, kad šie santykiai tiktų abiems, turi būti milžiniškas pasitikėjimas vienas kitu. Tikėtis, kad vieną dieną abu nubusite suvokdami, jog norite išbandyti svingerių gyvenimą, iš pirmo karto surasite idealius partnerius ir abu mėgausitės jau pirmuoju savo bandymu, yra beviltiška.

Bus atvejų, kai jūsų nuomonės skirsis. Ne tik judviejų su partneriu ar partnere, bet ir jūsų su kita pora, kurią pasikviesite į savo miegamąjį. Be to, bus ir reikšmingesnių nesutarimų, kaip, jūsų manymu, viskas turėtų rutuliotis, kokias ribas leisite sau peržengti. Todėl vertėtų iš pradžių gerai pagalvoti, ar tokios problemos netrukdys jūsų santykiams. Kad tai padaryti būtų lengviau, siūlome 10 žingsnių pasirengimo planą.

Svingas – ne santykių terapija

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte atsiminti - svingas nestabilizuoja pašlijusių santykių. Daugybė žmonių griebiasi svingo suvokę, kad jų santykiams kažko trūksta arba panorę kiek daugiau erdvės sau. Tačiau turėkite omeny: tokia terapija tikrai nepadės sutvarkyti tarp jūsų atsiradusių nesutarimų. Atvirkščiai, tokiu atveju svingas dažniausiai tik palengvina išsiskyrimą, tarsi dar plačiau praveria duris ir ragina išeiti iš kambario, kur jums tapo ankšta. Todėl kur kas sėkmingesne svingo patirtimi gali pasidalinti tos poros, kurių santykiai prieš pabandant tokį gyvenimo būdą buvo tvirti, tiesiog abu partneriai troško patirti nuotykių, išplėsti savo seksualumo ribas.

Ar jūsų norai sutampa?

Prieš pradėdami svingeriškus santykius įsitikinkite, kad abu jais domitės su vienodu entuziazmu. Tuo turite būti tikri. Kai kurie žmonės prisipažįsta svingą išbandę tik todėl, kad norėjo įtikti partneriui, patys nebūdami šimtu procentų įsitikinę, kad ši idėja gera. Jei jūs nesate tikri, būtinai pasakykite apie tai partneriui, priešingu atveju susilauksite ne įvertinimo už norų tenkinimą, o tik nusivilsite santykiais.

Gerai apgalvoti

Galite būti abu be galo susidomėję svingo idėja, bet... ar tikrai galite tai daryti? Kuriam laikui pamirškite vaizdus tarsi iš filmo „Plačiai atmerktos akys“ ir pagalvokite realiai. Jūs ketinate pateikti save visiškai nepažįstamiems žmonėms. Tai bus ne tik vaizdas. Tai bus kiti pojūčiai, kiti kvapai (nebūtinai blogi – tiesiog kiti) ir... galbūt aibė nepatogių, nejaukių akimirkų, kol priprasite vieni prie kitų. Taigi ar ir dabar ta idėja atrodo tokia pat patraukli? Galbūt vertėtų dar kartą viską gerai apsvarstyti?

Atsipalaiduokite

Tai – radikalus gyvenimo stiliaus pokytis, todėl neskubėkite. Viską apgalvoti ir apsvarstyti bei išdiskutuoti turite bent per keletą savaičių – tikrai ne per vieną naktį. O ir pirmąjį kartą vertėtų gerai suplanuoti – taip, kad iš tikrųjų pasitikėtumėte savimi dar prieš leisdamiesi į nuotykius.

Ką renkatės?

Svingas gali būti keleto tipų. Kuris atrodo priimtiniausias jums? Tai gali būti pasikeitimas partneriais, dalinis pasikeitimas, kai lytinis aktas baigiamas tik su savo partneriu, skirtingi kambariai, tik stebėjimas ar galimybė būti stebimiems... variacijų daug. Pasidomėkite ir apsispręskite, kuris variantas pats tinkamiausias jums.

Tobulas pasirinkimas

Teks nuspręsti ir tai, kokių partnerių pageidaujate. Vienoms poroms labiausiai patinka variantas, kai su kita pora išlaikote anonimiškumą, kitiems priimtiniau turėti nuolatinius partnerius, šeimos draugus, su kuriais palaikomas ne tik seksualinis ryšys,bet ir draugystė. Vieniems lengviau atsipalaiduoti svingerių vakarėliuose, kur susirenka tų pačių pomėgių vienijamos poros, kitiems jaukesnė namų ar viešbučio atmosfera. Pamėginkite įsivaizduoti save įvairiose situacijose ir apgalvokite, ko iš tiesų norite.

Susipažinkite

Svingo patirties turinčios poros tikina, kad bene lengviausias būdas ilgam atsižadėti svingeriškų nuotykių – tai imtis veiksmo su pora, kuri visiškai jums netinka. Kad taip nenutiktų, visada prieš pradėdami seksualinius žaidimus skirkite pasimatymą kitiems dalyviams. Pabendraukite, pripraskite vieni prie kitų, ir tik po to susitarkite (arba ne) dėl kito susitikimo.

Pagrindinės taisyklės

Visų pirma – tarpusavyje, o paskui – ir su kita pora, kuri dalyvaus intymiuose žaidimuose, aptarkite taisykles, kurių laikysitės. Nepaisant to, kad pradedate pakankamai atvirą, tabu nesuvaržytą gyvenimo būdą, vis dėlto gali būti dalykų, kuriuos norėtumėte pasilaikyti tik sau. Todėl aptarkite viską, kol dar nekilo nemalonios akistatos su tuo, kam esate nepasirengę. Svingerių bendruomenėje kuo puikiausiai suprantamos tokios taisyklės, kaip, pavyzdžiui, nesibučiavimas, nes būtent bučinys siejamas ne tik su seksu, bet ir su meilės išraiška.

Teisė tarti NE

Prieš pradėdami savo nuotykius būtinai aptarkite ir su partneriu, ir su kita pora žodį NE. Jei norite – tai gali būti ir koks nors saugus žodis, kaip BDSM santykiuose. Jo reikia tam, kad kilus bent menkiausiai abejonei, ar norite daryti vieną ar kitą veiksmą, galėtumėte sustabdyti kitus dalyvius. Galbūt jums pasirodys nepriimtina poza, kuria su kitu žmogumi mylėsis jūsų partneris, ar staiga suvoksite, kad, pavyzdžiui, oralinio sekso nenorite. Šis žodis turėtų reikšti besąlygišką NE, ir visi turėtų su tuo sutikti. Net jei esate tikri, kad jo ištarti neprireiks, žinodami, jog tokia galimybė egzistuoja, galėsite labiau atsipalaiduoti.

Slaptas kodas

Naudinga turėti ir kitą žodį ar sakinį, savotišką slaptą kodą, kurį žinosite tik judu su partneriu. Tai gali būti ženklas ranka ar vėlgi koks nors sutartas žodis, kuris reikštų: „man patinka, pasiliekam“, arba „dingstam iš čia“. O gal norėsite perduoti vienas kitam ir daugiau slaptų žinių? Detalės priklauso tik nuo jūsų.

Grupinio už ir prieš

Grupinis seksas gali būti malonus ir priimtinas, tačiau taip pat jis gali sukelti ir tam tikrų nepatogumų ar net iššaukti skyrybas.

Už:

Malonumas. Daugiau glamonių padidina seksualinius pojūčius. Žinoma įaudrina ir paties sekso įvairovė, galimybė patirti kelis mylėjimosi būdus vienu metu.

Moralinis pasitenkinimas. Tiems, kurių savigarba yra ir taip aukšta, orgija, kada vieną partnerį pakeičia kitas, leidžia patirti didžiulį moralinį pasitenkinimą. Tokio žmogaus viduje veikiantis harmoningas mechanizmas leidžia džiaugtis visais gyvenimo teikiamais malonumais vienu metu, o visuomenei priimtinos moralės normos ne tokios ir svarbios.

Įvairovė. Grupinis seksas poroms suteikia galimybę iš naujo įžiebti aistrą.

Nauja patirtis. Vizualių pojūčių mėgėjams grupinis suteikia galimybę matyti erotines scenas realybėje.

Prieš:

Pavydas. Viena iš pagrindinių pasitaikančių grupinio sekso problemų tarp porų, tai pavydas. Tokios emocijos dažniausiai ištinka dėl netinkamo pasiruošimo ar netinkamo trečiojo asmens pasirinkimo. Be to iš anksto nuspėti partnerio reakcijos neįmanoma. Tad pirmiausia, nusprendus išbandyti grupinį, vertėtų gerai apgalvoti kokia grupinio forma jums ir jūsų partneriui būtų priimtiniausia.

Lytiniu keliu plintančios ligos. Tikriausiai vienas iš didžiausių grupinio sekso trūkumų. Mes galime rinktis apsisaugojimo priemones, laikytis griežtos higienos ir patarimų, tačiau visada yra minimali rizika užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis.

Nusivylimas naujais partneriais. Seksualinė įvairovė gali ne tik išsaugoti, bet ir visiškai sugriauti santykius. Taip nutinka dėl kurios nors nuomonės nepaisymo, neįsiklausymo poroje. Tad labai svarbu prieš žengiant šį žingsnį įsiklausyti į partnerio norus ir patiems būti atviriems.

Santykių baigties galimybė. Grupinis seksas ne tik suteikia progą patenkinti savo seksualinius instinktus, tačiau tai puikus būdas papramogauti, keistis Informacija, bendrauti. Tad atsiranda ir įsimylėjimo tikimybė. Tam kad būtų lengviau ir drąsiau pasikliauti partneriu, svarbu pasižadėti laikytis tam tikrų įsipareigojimų.

Rekomendacijos poroms, kurios nori išbandyti grupinį seksą:

  • Nederėtų į tokio sekso puotą įtraukti draugų, geriau sekso partnerio ar partnerių ieškoti pažinčių suaugusiems skirtuose portaluose, forumuose.
  • Nei vienam iš partnerių negalima palaikyti santykių, ryšių su grupinio sekso dalyviais atskirai. Planuojant, organizuojant susitikimą ar keičiantis informacija, svarbu, kad tame dalyvautų abu partneriai.
  • Apsisaugojimo priemonių naudojimas.

Jei tikrai norite išbandyti svingą, šią fantaziją įgyvendinti tikrai galite. Tačiau nepamirškite pasverti visų pliusų ir minusų bei atsižvelgti į tai, ko nori jūsų antroji pusė.

Ar pritariate svingeriškiems santykiams?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras