Kodėl sekso metu moterys aimanuoja?

40EFA39400000578-0-image-a-6_1496151869581.jpg
 
6 komentarai
Kad suprastumėte, kaip moteris „turėtų“ reaguoti sekso metu, užtenka pasižiūrėti bet kokią moters orgazmo vizualizaciją ekrane. Pradedant nuo „Kai Haris sutiko Salę“ iki „Sekso ir miesto“ ar bet kokio pornografinio filmo – apimtos aistros moterys ne tik šaukia iš ekstazės, jos aimanuoja su malonumu. Garsiai.

Tačiau ar tai tik kino kūrėjų pramanai, ar sekse tikrai yra kažkas triukšmingo?

Tokių svarstymų pasitaiko ir ekspertų akiratyje. „Seksualinio elgesio archyvuose“ (ang. „Archives of Sexual Behavior“) buvo publikuotas mokslinis darbas tema, formaliai žinoma kaip „poravimosi vokalizacija“. Tyrimo metu, siekiant išsiaiškinti daugiau vokalizacijos sekso metu detalių, buvo apklausta 71 seksualiai aktyvi heteroseksuali moteris nuo 18 iki 48 metų.

Mokslininkai atrado, kad daugybė moterų leido garsus, tačiau tai įvyko nebūtinai orgazmo metu. Vietoj to, 66 proc. sakė, jog aimanavo tam, kad pagreitintų partnerio orgazmą, o 87 proc. jų teigė sekso metu aimanavusios, kad padidintų jo savigarbą.

Ar moteriškas orgazmas tikrai yra tik „bonusas“?

„Nors dažniausiai moterys orgazmą patyrė sekso metu, poravimosi vokalizacija dažniausiai buvo įvykdoma prieš ir kartu su vyro ejakuliacija“,- rašo mokslininkai. Moterys taip pat sakė sekso metu skleidžiančios garsus tam, kad sumažintų nuobodulį, nuovargį ir skausmą / diskomfortą.

Taigi, ar moterų skleidžiami garsai sekso metu tėra „performansas“ vardan partnerio?  „Šia tema nėra atlikta daug tyrimų“, - sako Kristen Mark iš Indianos universiteto. „Tačiau mes esame bombarduojami vaizdiniais per medijas, kurie mums sako, kad dejonės yra susijusios su seksualiniu malonumu. Taigi, kadangi vyrai yra linkę sieti aimanas ir orgazmą, būtų visai protinga tai daryti“.

Vis dėlto, vaidinti orgazmą tikrai nėra protingas žingsnis

„Jei jūs vaidinate orgazmą, jūs signalizuojate savo partneriui, kad jis viską daro gerai, nors akivaizdu, kad taip nėra“, - sako sekso pedagogė Patty Brisben. „Naudokite aimanavimą kaip signalą, kad esate susijaudinusi, ir išreikšti tam, dėl ko tikrai jaučiatės gerai, o ne atvikščiai“.

Apgaulė tai ar ne, bet moterys nėra vieninteliai primatai, kurie nesimyli tyliai. Tyrimai gyvūnų karalystėje atskleidė, kad, pavyzdžiui, babuinų patelės turi daugybę poravimosi šūksnių, kurie yra susiję su jų vaisingumu. Kuo arčiau ovuliacija, tuo garsai tampa sudėtingesni. Taip pat jie skiriasi ir tuomet, kai ji poruojasi su aukštesnio rango patinu. O makakų patelės šaukia tam, kad sukeltų patino orgazmą.

Garsai sekso metu iš tikrųjų gali būt puikus moterų įrankis, kuriuo jos gali gauti lovoje to, ko nori. Poroms ne visada lengva kalbėti apie seksą, kartais sunku išreikšti mintis veiksmais, taigi šioks toks strateginis aimanavimas gali padėti rasti tinkamus žodžius.

„Moterys mokosi prisiimti atsakomybę už savo seksualinius poreikius ir norus lovoje“, - aiškina Brisben. „Mums reikia žengti žingsnį toliau ir leisti sau tapti mokytojomis. Naudokite garsus, kad parodytumėte savo partneriui, kas jums malonu. Tai gali padėti pasakyti „stok, taip ir toliau, daugiau malonumo“ taip, kad neskambėtum kaip eismą reguliuojanti pareigūnė“.

Kalbant apie garsus, „Partnerio nauda nėra vienintelė dėlionės dalis“, - sako Kristen Mark. „Kai kurias moteris garsai užveda ir padeda joms patirti malonumą“.

Brisben sutinka: „Manau, kad yra daugybė moterų, kurioms garsai gali padėti pasiekti orgazmą. Yra neabejotinų aspektų. Kai moteris patiria tai, ji gali tapti labai garsi, arba pereiti į tylos periodą, kai ji yra ant ribos“.

Taigi darykite tai, kas verčia jus jaustis gerai. Visa kita nauda yra tik puikus bonusas. O kai kalbama apie „poravimosi vokalizaciją“, vyrai, tikriausiai, turėtų pasimokyti iš damų.

„Moterys supranta, kad aimanavimas užveda vyrus, o daugybė moterų tuo mėgaujasi, nes jos pasistengė stumtelėti link to, kas ateina natūraliai“, - sako Logan Levkoff, sekso pedagogas ir vyrams skirto gido, pavadinimu „Ką daryti, kad žmona su tavimi mylėtųsi“ (ang. „How To Get Your Wife to Have Sex With You“) autorius.

„Tačiau seksualinis pasitikėjimas savimi yra dvipusio eismo gatvė ir dėl partnerių, sekso metu, vyrukai turėtų siekti kiek daugiau nei tik niurnėjimo pabaigoje. Čia kalbama ne apie vaidybą ar darymą to, ko nesinori, o apie buvimą darnoje“.

Taigi, visi, išleiskime kiek daugiau garsų!

 
fantazijos
Komentarai (6)
Si straipsni perskaicius,suprasi zmogau tik tai,jog moterys dejuoja garsu tik tada,kai nori vyrui pasakyt jog tu viska darai gerai,bet nejauciu orgazmo. Absurdiska!!! Straipsnis pasiremtas faktais,tik tam tikrais atvejais! Paskaites suprasi,jog nieko konkretaus ir nepasakyta. Zdz.nieko konkretaus!
Aš ir viena su savim dejuoju :))) tai prieš ką man vaidint? :D O su vyru dejuoju labiau, nes ir malonumo daugiau :)))
gal kas ir apgaudineja. bet jei moteris nori vyro, jis ja is tikruju traukia, apgaudinet nereikia, gaunasi naturaliai:) uzuojauta tiems vyrukams, kurie mylisi su jiems abejingoms moterims, arba susikausciusiomis
Kas apgaudinėja, o kas turi į pagalvę įsikąst, kad tyliau būtų.. Čia manau nuo moters temperamento priklauso, nuo to, kaip sau leidžia atsipalaiduot ir mėgautis pojūčiais :)
Taip mūsų bobos apgaudinėja durnelius
garsai sekso metu tik išreiškia emocijas,malonias emocijas,tai net nevalingai pasireiškia. esu sau šimtus kartų pasakiusi,kad tylėsiu it žemė-ir vistiek pati išgirstu savo "dejones".. ir žiauriai "veža" kai partneris dejuoja iš malonumo-nelabai tikiu ta straipsnio dalimi apie vaidybą
Naujas komentaras