Kodėl vyrams patinka kunilingas?

moteris-5332a6a70b696(1).jpg
 
11 komentarai
Daugelis porų intymius žaidimus dažnai pradeda nuo vyro patenkinimo oraliniu būdu. Tuo tarpu kunilingas sulaukia kur kas daugiau diskusijų: moterys, kankinamos įvairių kompleksų, „suspaudžia“ kojas ir savo noru atsisako galimybės patirti neapsakomą malonumą. Juk būtent oralinio sekso metu orgazmą (o gal net kelis iš eilės!) daugumai moterų patirti kur kas lengviau. Ką iš tiesų apie kunilingą mano patys vyrai?

Jiems tai patinka

Remiantis atliktos apklausos duomenimis, moterys, kurios dėl vienų ar kitų priežasčių neišdrįsta „prisijaukinti“ šio malonumo, turėtų suskubti atsikratyti klaidingos nuostatos. Net 93% apklaustųjų vyrų savo antrąsias puses tenkina oraliniu būdu, o 61% tai darydami ir patys pajunta malonumą.

Taip, erogeninių zonų, galinčių sukelti lytinį susijaudinimą, liežuvyje nėra, tačiau šiuo atveju kur kas svarbesnis psichologinis aspektas: jaudinti gali vien mintis, jog sau brangiam žmogui suteiki malonumą. Net 73% respondentų dievina vaizdą, kai jų moterys dėl oralinių glamonių praranda kontrolę ir pasineria į ekstazę.

Galima išskirti ir konkretesnes priežastis, skatinančias vyrus teigiamai žiūrėti į kunilingą:

  • Visiškas moters atsidavimas ir pasitikėjimas partneriu. Daugumai moterų tenka perlipti per kalną abejonių bei kompleksų, kol šios galų gale „pasirašo“ kunilingui. Vyrui tai yra savotiškas besąlygiško pasitikėjimo patvirtinimas. Vyriškumo įrodymas. Faktas, jog moteris patiria orgazmą, vyrui paglosto savimeilę bei dar kartą patvirtina, jog šis išmano tai, ką daro. Natūralu, jog pamačius, kaip iš malonumo raitosi jo moteris, kunilingas įtraukiamas į sąrašą, ką būtina padaryti.
  • Jaudinantis kvapas. Seksas – tas aspektas, kurio atžvilgiu esame nedaug nutolę nuo kitų gyvosios gamtos atstovų. Gyvūnai rujos metu užuodžia patelę pagal jos skleidžiamą kvapą, tad ir vyrus itin jaudina aromatas, sklindantis iš intymiausių moters kūno vietelių. Aišku, lytinė sveikata bei nepriekaištinga higiena – būtinos sąlygos.
  • Gera daryti gera. Neretai vyrai į kunilingą žiūri kaip į meilės išraiškos formą: kai žmogus tau brangus, darai viską, jog šiam būtų gera.
  • Savanaudiškumas. Tenka pripažinti, jog yra vyrų, kurie užsiima kunilingu turėdami užslėptų tikslų: tai yra tikisi sulaukti to paties iš savo partnerės.

Ne visi vyrai praktikuoja kunilingą

Nors dauguma vyrų į kunilingą žiūri teigiamai ir laukia to momento, kol partnerė pasiryš šiai avantiūrai, yra ir priešingas nuostatas turinčiųjų. Vyrų nusistatymą prieš kunilingą lemia įvairios priežastys. Natūralu, jog po ilgų nesėkmingų bandymų įkalbėti partnerę išbandyti šią sekso formą, kai kuriems vyrams tiesiog nusvyra rankos. Kai kurie turi nemalonią patirtį, susijusią su oralinio sekso metu jaustu kvapu bei skoniu (tai įtakoja ne tik higienos trūkumas ar infekcinės ligos, bet ir moters valgytas maistas ar tiesiog natūralus kūno kvapas) ar yra iš anksto įsitikinę, jog nauja patirtis skonio receptoriams nebus priimtina. Kiti galbūt baiminasi dėl savo įgūdžių stokos.

Norint patenkinti moterį oraliniu būdu, reikia išmanyti techniką. Faktas, jog „susimovei“, stipriai kerta per vyrišką ego.

Akivaizdu, jog didžioji dalis vyrų, suvokdami, kokį malonumą tai sukelia moteriai, kunilingą vertina teigiamai. Deja, moterys, net ir žinodamos šį faktą, ne visada suteikia sau galimybę patirti šio proceso atnešamą malonumą.

 
fantazijos
Komentarai (11)
na taip, patinka. Syki net nuleidau, matydamas kaip ji raitosoi is malonumo...
Žinoma,kad patinka suteikti neapsakomą malonumą! Juk reik atsilyginti tuo pačiu
Puikus straipsnis ???? dieviska matyt partnere inkcencia besiraitancia is malonumo
Taip nes taip dažniausi žmona palepinu kai grysta iš po darbo ja atpalaiduoju ir pačiam tai patinka daryt????
Neisivaizduoju sexo be putytes laizymo. Man tai didziausias malonumas.
Kai ji sudrekus, toliau ja drekinti didziausias malonumas
taip,ir dar karta TAIP
Patinka labai
Kas per klausymas?Aisku patinka
O taip ir dar kaip patinka .
Taip, taip
Naujas komentaras