Kodėl vyrams patinka oralinis seksas?

pexels-photo-5750395.jpeg
 
Oralinių glamonių istorija ir praktika skaičiuoja tūkstantmečius ir jau seniai įtraukta į privalomąją beveik kiekvienos poros sekso programą.

Pasak vienos iš legendų, už kunilingo atsiradimą turėtume dėkoti Herakliui ir jo jaunai žmonai Hebei, kuri po vestuvių privalėjo 40 dienų gedėti žuvusio brolio, vadinasi – visas medaus mėnuo be sekso. Bent jau tradiciniu būdu. Heraklis sugalvojo, kaip žmoną patenkinti nepažeidžiant gedėjimo tradicijų – darė tai lūpomis ir liežuviu. Priverstinė alternatyva pasirodė tokia maloni, kad sutuoktiniai ją mielai naudojo ir pasibaigus gedului, o apie savo erotinius atradimus netgi pasipasakojo dievui Dzeusui. Ar bereikia minėti, kad tokia naujovė Olimpe prigijo, ypač po to, kai netgi piktąją Heraklio pamotę Herą išgydė nuo chroniškos blogos nuotaikos?

Be abejo, tai – tik pasakos, tačiau kiekviena pasaka turi moralą. Ir nuovokiausieji jau seniai žino, kad geriausias būdas „neutralizuoti“ viskuo nepatenkintą žmoną – gerai patenkinti ją lovoje. Deja, tai ne visada pavyksta padaryti tradiciniu būdu, kadangi vaginalinį orgazmą daugumai moterų patirti sunku dėl nepakankamai ištreniruotų intymių raumenų, netaisyklingo kvėpavimo ir kitų faktorių. Su šia problema galima dirbti, tačiau išlieka akivaizdus faktas: klitorinis orgazmas – neabejotinai pats greičiausias ir prieinamiausias būdas gauti seksualinę iškrovą.

Daugelis vyrų ne šiaip sau tai supranta, jiems patiems šis procesas patinka ne mažiau už rezultatą. Nepaisant to, dauguma moterų įsitikinusios, jog kunilingo vyras imasi kaip nemalonios ir neišvengiamos pareigos, norėdamas atsidėkoti už moters atliktą oralinį ar tiesiog pasiaukoja norėdamas suteikti jai malonumo. Tai – netiesa. Daugybė apklausų rodo, kad vyrams netgi labai patinka kunilingas. Kodėl?

Kontrolė

Kiekvienas vyras – patinas, jis gimęs užkariauti ir valdyti, nesvarbu – ar pasaulį, ar vieną vienintelę moterį. Kontrolė, ir žinojimas, kad jam leidžiama viskas, vyrą jaudina ir kaitina, o kai prieš jį guli trapi moteris, kuri eina iš proto nuo jo vikraus liežuvio, visiškai atsivėrusi ir prieinama, vyras širdyje džiūgauja ir dega geismu.

Instinktas

Iš tikrųjų troškimas laižyti partnerį – evoliucijos eigoje paveldėtas dalykas iš tolimų mūsų protėvių, gyvūnų. Tokia preliudija būdinga daugumai žinduolių, jie pagal kvapą ir skonį atpažįsta savo porą. Todėl visai nenuostabu, kad susijaudinęs vyras nori paragauti moters tiesiogine prasme. Taip jis instinktų lygmenyje patvirtina, kad tai – jo pora.

Malonumas

Nuoširdžiai tikime, kad žmonės, kurie atsidūrė vienoje lovoje, neturėtų būti svetimi vienas kitam. Ir tai – ne tik moralės normos. Tai kiekvieno asmeninis reikalas, todėl, kad jei matote vienas kitą pirmą ir paskutinį kartą, malonumas, kurį teikia seksas, nebus toks stiprus ir visaapimantis. Todėl atsitiktinis vyras retai kada partnerei daro kunilingą – tai jam neteikia didelio malonumo. O štai mylintis ir mylimas vyras iš to patiria didžiulį malonumą. Jis partnerės emocijas pradeda suvokti tarsi savas.

Dažniausios oralinio sekso klaidos, kurias daro vyrai

Deja, kartais vien tik entuziazmo nepakanka, ir geri oraliniai norai baigiasi rūškanu „kaip visada“. Užtenka vieno nemokšiško seanso, ir moteris gali niekada nebenorėti oralinių glamonių, o vienintelė asociacija su šiuo malonumu bus sudirgimas ir skausmas.

  • Per didelė jėga. Daugelis vyrų mano, kad kuo stipriau liežuviu spaudžia šią jautrią zoną arba kuo intensyviau čiulpia klitorį – tarsi koks dulkių siurblys, – tuo didesnį partnerei malonumą suteiks. Deja, kur kas dažniau tokia technika sukelia nemalonius ir skausmingus pojūčius.
  • Skubėjimas. Daugelis mačo nė nenutuokia, kad moteris lėčiau nei vyras susijaudina. Tam, kad ji pajustų tikrąjį oralinių glamonių malonumą ir patirtų orgazmą, jai reikia daugiau laiko: iš pradžių – apsiprasti su naujais pojūčiais, vėliau – palaipsniui pereiti iš malonumo į susijaudinimo ir palaimos fazę, galiausiai – orgazmas. Tai tikrai užtruks daugiau nei 2 minutes, taigi nenusiteikite sprintui.
  • Ritmo pokyčiai. Dar viena spraga vyrų žiniose apie moterų orgazmą – tai, kad jie nesupranta, jog erogeninę zoną artėjant orgazmui geriausia veikti vienu ritmu, tada ne metas kaitalioti judesius lėtai ir greitai. Nuolatinis balansavimas ties orgazmo riba puikiai tinka porno filmo ekranui, o realiame gyvenime vis atidėliojamas orgazmas moteriai gali tapti įkyria būsena. Todėl 2-3 kartus sulėtinti tempą galima. Tačiau ne daugiau.
  • Vienas taškas. Išvertus iš lotynų kalbos „kuni“ – tai visa moters lytinių organų sritis, o ne tik klitoris. Klitoris – pati jautriausia vieta, tarsi penio galvutė. Bet stimuliuoti reikėtų ne tik jį. Jei vyras to nesuvokia – tegul pamėgina pats kitą kartą pajusti, ką reiškia, kai partnerė liežuviu malonina tik penio galvutę, ir nieko daugiau. Esmę greitai supras.
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras