Kunilingas: technikos, problemos ir jų sprendimo būdai

pexels-deon-black-5915417(1).jpg
 
3 komentarai
Kunilingas - oralinis atliekamas moteriai. Visi vyrai žino, kad norint tikrai patenkinti moterį reikia pasistengti, o atliekant oralinį dažnai pasitenkinimas garantuotas.

Tačiau tam, kad kunilingas būtų tikrai vykęs, verta žinoti geriausias technikas, išsiaiškinti kokios galimos problemos ir kaip jas išspręsti.

Technikos

Lyžtelėjimas

Atpalaiduokite kaklą ir liežuvį, judėkite švelniai: pabandykite laižyti nuo vaginos įėjimo iki klitorio, neaplenkdamas išorinių lytinių lūpų kontūrų, kampučių. Toks judėjimas pirmyn-atgal – iš tiesų puiki oralinio sekso pradžia.

Sugriebimas lūpomis

Savo lūpomis suspauskite moters lytines lūpas ir liežuviu lengvai kutenkite vidines ir išorines lūpas vienu metu.

Aktas liežuviu

Dauguma nervinių galūnėlių yra moters vaginos pradžioje, tad stimuliavimas liežuviu gali būti ne mažiau malonus nei sueitis. Žinoma, galimas technikas riboja liežuvio ilgis, tačiau pabandykite juo įeiti ir išeiti iš vaginos, viduje judėkite ratu.

Sprigtelėjimas

Pirštais praskėskite išorines partnerės lytines lūpas. Liežuviu švelniai pliaukštelėkite į klitorį, kartokite tai. Žinoma, nevaržykite savęs, stimuliuokite ir visur aplink, tačiau nuolat grįžkite prie klitorio – tai, ko gero, jautriausia jos vietelė. Beje, kai kurioms moterims tai – pernelyg jautru, tačiau daugumą tokie veiksmai varo iš proto. Kaip bebūtų, pradėkite labai švelniai, stebėkite jos reakciją, atkreipkite dėmesį, ar ji dejuoja iš malonumo, ar dėl diskomforto.

Tolimesnes technikas išbandykite tik tuomet, kai moteris bus iš tiesų susijaudinusi, sudrėkusi. Tai – intensyvesnius pojūčius dovanojantys veiksmai.

Klitorio čiulpimas

Atidenkite moters klitorį prasiskverbdamas pro lytines lūpas, lengvai atitraukdami gaubtelį. Tuomet švelniai čiulpkite klitorį, staigiai įvesdamas jį į burną ir atgal. Tai partnerei dovanos nepaprastą malonumą, tik nedarykite to ilgai – jausmas pernelyg intensyvus tam. Beje, rekomenduojame nenaudoti dantų ar stipresnio klitorio įtraukimo į burną.

Klitorio sugriebimas

Įveskite klitorį į burną, švelniai jį čiulpkite, kartas nuo kartu liežuviu apvedant ratuką aplink. Tai galima daryti labai lengvai, kartkartėmis – agresyviau, taip pat liežuvį keičiant pirštais ir t.t. Tai dovanos ypač stiprų orgazmą!

Liežuvio tūbelė

Susukite liežuvį į tūbelę (jei negalite to padaryti, pamirškite šią techniką, mat šis gebėjimas – genetinis, to neišmoksi). Geriausia šią techniką naudoti mylintis poza 69. Liežuvio tūbelę susukite aplink klitorį, paslinkite pirmyn ir atgal. Tiesą sakant, jūsų susuktas liežuvis aplink klitorį judėti turėtų kaip apie penį. Visa tai moteriai suteiks sprogstantį orgazmą.

ABC

Pabandykite liežuviu „rašyti“ ant partnerės vaginos abėcėlės raides. Jūsų liežuvis judės skirtingomis kryptimis, taip pat pastebėsite, kurių raidžių „rašymas“ moteriai maloniausias.

Kiti patarimai

  • Gero meilužio rankos niekada nenustoja judėti, tad tyrinėkite moters kūną, naudokite pirštukus, masažuokite jos vidines šlaunų puses, darykite viską, kas partnerei malonu!
  • Taip pat galite pabandyti kunilingą naudojant kvapnius gelius, aliejukus, lubrikantus. Kai kurie šių produktų glamonėjant įkaista, stiprina stimuliaciją ir t.t. – eksperimentuokite!
  • Mėtinės pastilės turėjimas burnoje oralinio sekso metu taip pat patobulins techniką. Jei pastilė ne pernelyg aitri, ji sukurs lengvą ir malonų dilgčiojimą, paįvairins pojūčius.

Išbandykite kelias (kodėl ne visas?) technikas, jos neabejotinai padės paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą ir dovanos stiprų, nepakartojamą orgazmą!

Problemos ir jų sprendimas

Skonis ir kvapas

Pirmiausia, reikia suprasti, jog sveikos (nesergama tokiomis ligomis, kaip bakterinė vaginozė ar trichomonozėmoters) moters išskyrų kvapas yra visiškai natūralus ir daugeliui vyrų malonus ir netgi labai! Žinoma, kvapas prieš mėnesines gali šiek tiek pasikeisti dėl sumažėjusių gerųjų bakterijų kiekio. Taip pat prieš ciklą moters išskyros gali turėti specifinį geležies kvapą. Tad šiuo nepatogiu laikotarpiu jums gali padėti mėgiamo skonio oraliniai lubrikantai ir jums nereikės nerimauti, jog jūsų partneriui skonis ir kvapas sukels diskomfortą.

Vien klitorio stimuliacijos nepakanka

Pasiekti orgazmą vien tik stimuliuojant klitorį tikrai galima, tačiau šį malonumą tūkstančius kartų merginos patyrė dar paauglystėje, tyrinėdamos savo kūną ir besimasturbuodamos. Subrendusi moteris nori kuo daugiau malonumų vienu metu, tad jeigu patenkinate ją vien tik liežuviu, ji gali šio džiaugsmo ir atsisakyti, nes to - tiesiog per mažai. Darydami kunilingą, naudokite pirštus ar į pagalba pasitelkite sekso žaislus. Šiuo klausimu, moteris taip pat neturėtų tylėti, jeigu jūsų partneris yra susitelkęs tik klitorį, paprašykite jo, kad norėtumėte ir pirštukų ten!

Neturite aptarimo galimybės

Tikrai ne visos poros yra linkusios aptarinėti savo seksualinį gyvenimą ir juo labiau dailiosios lyties atstovėms nėra jauku komentuoti kunilingo technikos! Atminkite, jog jūsų partneris nemoka skaityti minčių, tad kur kas jaukiau jausis tiek jis, tiek jūs, jeigu visa tai aptarsite proceso metu. Nebijokite pakomentuoti: stipriau, aukščiau, žemiau, o taip!

Moterims nepatogu, kada sekso metu dėmesys yra skiriamas tik jai

Jos bijo, jog nepasieks orgazmo. Padėtį dar labiau apsunkina jūsų pastangos, išeikvota energija ir noras suteikti savo mylimajai neapsakomą O. Šiuo atžvilgiu, bene geriausia išeitis – 69. Nors kai kurios moterys teigia, jog sukoncentruoti dėmesį abipusio oralinio metu sunku, tačiau  baimės ir nerimo atveju, ši kamasutros poza yra puiki išeitis.

Jis tai pradeda per greitai

Netgi oralinio sekso metu – preliudija yra reikalinga tam, jog kūnas šiek tiek sušiltų, o į moters lyties organus priplūstų daugiau kraujo. Įsiaudrinusi ir susijaudinusi moteris orgazmą patirs greičiau. Jei norite sutelkti daugiau pojūčių į apatinę kūno dalį, galite kunilingo džiaugsmą  paįvairinti stimuliuojančiais oraliniais lubrikantais bei kremais.

Nepatogi pozicija

Susikaustymas lovoje ir baimė išbandyti naujas pozas yra viena didžiausių seksualinių problemų tarp porų. Kalbant apie kunilingą, pozicija gulint, gali sukelti nepatogumų ne tik moteriai, bet ir vyrui (kaklo raumenų nuovargis, nepatogi galvos laikysena). Atminkite, jog kunilingo metu, moteris nebūtinai turi būti apačioje, tad kodėl jai neapžergus partnerio galvos būnant viršuje? Jeigu taip nepatinka, tada galite patobulinti ir įprastą pozą, kada partnerė guli ant nugaros. Atsigulkite patogiai, o po sėdmenimis pasidėkite pora pagalvėlių. Taip būsite aukščiau ir partneris taip greit neprivargs. Vardan didesnio malonumo bei dar patogesnio priėjimo, pritraukite šlaunis arčiau krūtinės ir apglėbkite jas rankomis. Kartais moterys gėdijasi, tokios kojų padėties, todėl ji greičiausiai nesupyks jeigu padėsite jai įsitaisyti į tokią padėtį.

Per daug galvojama

Net tada kada moterys yra užimtos, jos linkusios galvoti apie pašalinius dalykus, o kunilingo metu joms gali būti ypač sunku atsipalaiduoti. Tačiau turite suprasti, kad dabar yra  jūsų laikas ir jums nereikia nieko daryti, tik mėgautis malonumu! Jeigu vis vieną sunku atsipalaiduoti, bent kartais vertėtų seksą paįvairinti ispaniškais meilės lašiukais. Jie šiam tikslui pasiekti kuo puikiausiai tiks!

 
fantazijos
Komentarai (3)
"Susukite liežuvį į tūbelę (jei negalite to padaryti, pamirškite šią techniką, mat šis gebėjimas – genetinis" - ne genetinis, galima ismokti susukti lezuvi i tubele, vaikisteje vaikstant pas logopeda ismokau susukti :P, nes negalejau istart raide "r". Reikes pameginti, kai bus sus kom 8).
kazin ar jusu gydytojas apsidziaugtu suzinojes kad uzsiminejate kunilingais. Tai vienas is nesaugiausiu lytiniu santykiu ligoms plisti ir infekcijoms persiduoti..
"..liežuvis aplink klitorį judėti turėtų kaip varpa apie penį" what?
Naujas komentaras