Kvifingas – kas tai?

IMAGE-OF-MAN-IN-BED-WITH-WOMAN.jpg
 
1 komentaras
Angliškas žodis „queefing“ lietuviško atitikmens neturi. Bent jau nevulgaraus, literatūrinio atitikmens. Bet šį reiškinį puikiai žino absoliuti dauguma seksualiai aktyvių žmonių. Kvifingas – tai reiškinys, kai iš makšties su garsu išeina oras, patekęs ten frikcijų metu.

Kaip jau minėjome, literatūrinio žodžio, apibūdinančio šį reiškinį, nėra. Vulgariai tai dažniausiai vadinama „makšties pirstelėjimu“, tačiau toks apibūdinimas prasilenkia su realybe. Oras, išeinantis iš makšties, į ją patenka ne iš organizmo, o išoriniu keliu – tiesiog įstumiamas sekso ar, retesniais atvejais, kitos fizinės veiklos metu. Atgal jis išstumiamas nevalingu raumenų susitraukimu. Jei ne trikdantis garsas, jis būtų apskritai nepastebimas.  
 
Tai visiškai normalus reiškinys, kurio gėdytis nereikėtų. Tačiau jei vis dėlto išgirsti tą keistą garsą nemalonu ir manote, kad gali sugadinti visą vakaro romantiką, teks laikytis keleto taisyklių: 


Venkite pozos kai moteris guli užvertusi kojas aukštyn. Šia prasme saugiausiomis pozomis laikomas misionierius, raitelė, šaukštai – jos palieka mažiausiai šansų įstumti į makštį orą. O štai šuniukų poza jums itin neparanki. 

  • Kuo lėtesnis seksas – tuo mažiau tikimybės, kad į makštį bus įstumta oro. 
  • Partneris frikcijas turėtų atlikti ne judesiu pirmyn-atgal, o labiau sukamaisiais judesiais.  
  • Keičiant pozas į makštį galima įkišti pirštus. Tai leis orui išeiti tolygiau, be pašalinių garsų. 

 
 Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
tik jau nesakykit, kad ypatingai retas dalykas, kad žmones tas jaudina(?)..:)
Naujas komentaras