Laiminga pabaiga: ejakuliacijos etiketas vyrams

seksas-571a17591411e(1).jpg
 
Moterims pasisekė, kad jos gali patirti orgazmą bene bet kur ir nesirūpinti dėl sėklos palikimo. Kita vertus, vyrai žino, jog didžiojo malonumo rezultatas – kartu ir apsivalymas. Kaip bebūtų, reikia žinoti ejakuliacijos etiketą – kur sėklą išlieti galima, kur nereikėtų, kaip tai išvalyti ir pan.

Žinoma, daugiausia priklauso nuo to, kas patinka ar nepatinka partnerei, tad visų pirma turėtumėte tai išsiaiškinti.Pateikiame etiketą, atsižvelgiantį į ejakuliacijos vietą ir situaciją. Beje, nepamiršome ir to, ko daryti nederėtų niekada... Taigi:

Moters viduje

Jeigu mylitės be prezervatyvo (turėtumėte pasitikėti vienas kitu, nebijoti lytiniu keliu plintančių ligų ir t.t.), ko gero, norėsite pabaigti partnerės viduje. Įsitikinkite, kad moteris tam neprieštarauja bei pasirūpinkite kitokia apsauga nuo nėštumo.

Šiuo atveju išvengiate valymo atsakomybės, tai kaip ir tampa moters reikalu. Ko gero, ji trumpam atsiprašys ir vonioje viską išsivalys. Nepamirškite, jog turėtumėte pasiūlyti pagalbą valantis, galite viską drauge užbaigti duše ir pan.

Etiketo priminimas: Jeigu moteriai sakėte, jog neišliesite spermos jos viduje, tai ir nedarykite to. Apgaulė – tikrai prasta išeitis!

Prezervatyve

Mylintis su prezervatyvu, jį pašalinti turėtumėte netrukus po ejakuliacijos, dar prieš prarandant erekciją. Tai padės išvengti bet kokio spermos nutekėjimo, lovos ištepimo ir pan. Užriškite prezervatyvo galą ir išmeskite jį į šiukšlių dėžę ar kitą tam skirtą vietą, jokiu būdu ne į tualetą ar tiesiog ant grindų.

Etiketo priminimas: Neprašykite partnerės nuimti panaudotą prezervatyvą, tai – jūsų atsakomybė.

Jos burnoje

Oralinio sekso metu ejakuliacijos etiketas kiek sudėtingesnis. Visų pirma, turėtumėte išsiaiškinti, ar moteris nori praryti jūsų spermą, ar ne. Taip pat svarbu jaučiant orgazmo artėjimą partnerę informuoti – taip ji galės pasiruošti nurijimui, ar priešingai – to išvengti, o galbūt pakeisti stimuliacijos būdą (iš burnos į ranką). Žinoma,  visai nereikia didelio pranešimo, užteks tiesiog pasakyti, kad „jau laikas“, „jau artėja“ ir pan. Taip pat galite susitarti signalą, kurį parodžius partnerė galėtų jus suprasti.

Etiketo priminimas: Nelaikykite moters galvos taip, kad ji neturėtų kito pasirinkimo – tik nuryti. Priešingu atveju, ko gero, jums daugiau neteks mėgautis oraliniu seksu.

Ant jos sėdmenų ar krūtų

Daugeliui vyrų atrodo labai seksualu sėklą išlieti ant moters krūtų ar užpakaliuko. Beje, dailiosios lyties atstovėms ši idėja dažniausiai taip pat priimtina. Žinoma, apie tai pasikalbėti turite dar prieš seksą.

Etiketo priminimas: Išlieję sėklą nepulkite jos trinti į kūną, sklaidyti aplink tą vietą ir pan. Jei moteris to norės – pati jums parodys.

Ant jos veido

Pabaigimas ant moters veido – keblus dalykas. Žinoma, kai kurioms dailiosios lyties atstovėms tai atrodo puiki idėja, tačiau daugelis tokiu atveju jaučiasi pažemintos, tai joms kelia šleikštulį. Kaip ir kiekvienu atveju, ypač svarbu prieš tai pasikalbėti, išsiaiškinti partnerės nuomonę bei dėl to susitarti.

Etiketo priminimas: Būkite atsargus, kad sperma nepatektų į akis. Taip pat venkite plaukų ištepimo.

Orgazmo kontrolė

Vadovaudamiesi šiuo etiketu, išvengsite daugybės nemalonių situacijų, priekaištų ir t.t. Beje, tai padės ir padaryti merginą laimingesne, kartu garantuojant, kad šiuo etiketu galėsite vadovautis dar daugybę kartų.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras