Moteriškasis libido arba kas žadina geismą

seksuali-mergina-559127a1a70c5.jpg
 
Tikriausiai kiekvienas pritars, kad moteriškajam libido, ar kitaip vadinamam geismui, įtakos turi įvairiausi dalykai - tokie kaip nėštumas, menopauzė ar net depresija. Amerikoje gyvenanti gydytoja ekspertė sutiko atskleisti visas paslaptis šia tema

Kuo daugiau testosterono, tuo aukštesnis libido

Nors visiems žinoma, jog vyrų kraujyje minėto hormono kiekis kur kas didesnis nei moterų, tačiau įdomu tai, jog jaunos moterys ir merginos taip pat gali tuo pasigirti. Mat jų kraujyje testosterono, skatinančio seksualinį geismą, kiekis kur kas didesnis nei tų, kurioms jau prasidėjusi menopauzė. Todėl ne veltui sakoma, kad sekso poreikis su amžiumi tik mažėja.

Seksualinio žydėjimo metas

Tyrimų rezultatai byloja, kad seksualinis apetitas vyrams išauga sulaukus vos 18 metų ir kasmet po truputį vis mažėja. Moterims atvirkščiai – didžiausias seksualinių santykių poreikis atsiranda tik perkopus trisdešimtmečio slenkstį. Nieko keisto, jog kartais vyrų ir moterų hormoniniai svyravimai nesutampa, todėl intymių santykių poreikis taip pat skiriasi. Mat moters hormonų pokyčiams įtakos turi ovuliacija, nėštumas, gimdymas ir t.t.

Geismą žadinantis maistas

Nors per televiziją galima išvysti pačių įvairiausių laidų ir reportažų apie tai, kad valgant tam tikrą maistą nesunku sužadinti priblėsusį geismą. Seksologai tvirtina, kad visai tai grynų gryniausias melas, todėl austres ir ypatingą šampaną galite praleisti, nebent tai romantiškos vakarienės idėja, pagyvinanti kasdienybę.

Kiek galima mažiau alkoholio

Nors išgėręs alkoholio žmogus atsipalaiduoja, lengviau bendrauja ir pamiršta kasdienius rūpesčius, tačiau taurieji gėrimai libido anaiptol nežadina. Veikiau priešingai, nervų sistemą jis veikia kaip depresantas, prie kurio lengvai galima priprasti. Sakoma, kad nedidelis kiekis alkoholio gali padėti įveikti nerimą, tačiau geismo tikrai nesužadins.

Geismo ir ovuliacijos ryšys

Didelė estrogeno ir testosterono kombinacija leidžia moterims pasijusti seksualesnėmis, geidžiamesnėmis nei bet kada, būtent vaisingiausiomis ciklo dienomis. Todėl ne paslaptis, kad šiuo laikotarpiu net pati savikritiškiausia moteris jaučiasi graži, geidžiama ir, žinoma, sulaukia daugiau stipriosios lyties atstovų dėmesio.

Libido ir nėštumas

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog nėščia moteris kuo mažiausiai galvoja apie seksualinius malonumus, neapsigaukite. Padidėjęs hormonų kiekis kraujyje tik dar labiau žadina geismą, todėl nustokite nerimauti, atsipalaiduokite ir mėgaukitės seksu su mylimu vyru.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras