Moterys ir seksas: apie ką svajoja jos

photo-1582944682271-172a57ce4b52.jpg
 
Seksas svarbus ir vyrams, ir moterims, nes seksas reiškia malonumą. Tačiau moterys, kitaip nei vyrai, dažnai savo seksualinius troškimus pasilieka sau, todėl vyrams tenka išsiaiškinti, ko jos iš tiesų nori.

Taigi, kas patinka moterims lovoje? Apie ką jos pasvajoja, tačiau nedrįsta pasakyti vyrui?

Niekur neskubėti

Dažna vyrų klaida yra ta, kad sekso metu jie skuba. Aišku, dėl to gali būti kalta sukilusi aistra ir noras kuo greičiau pasiekti orgazmą, tačiau moterims reikia daugiau laiko. Būtent dėl to moterys nori ilgesnės preliudijos, kad lengviau pasiektų orgazmą.

Ką daryti? Pasistenkite neskubėti. Jeigu vyrą kankina priešlaikinė ejakuliacija, tai gali būti labai sudėtinga. Tačiau tai nėra rimta priežastis - net ir anksčiau baigęs už ją, vyras turėtų imtis iniciatyvos ir patenkinti savo moterį.

Kaip? Taip, kaip nori ji. Užuomina - didžioji dalis moterų intensyvų orgazmą patiria oralinio sekso metu. Todėl turėtum4te nusileisti žemyn ir suteikti jos klitoriui šventę.

Būkite švelnus

Ir vėl - niekur neskubėkite! Klitoris yra viena iš jautriausių moters kūno dalių, todėl turėtumėte elgtis atsargiai. Tikrai ne visoms moterims patinka greiti ir šiurkštūs judesiai, lyg bandytumėte su šluoste nuvalyti pridžiūvusią dėmę. Be to, baksnojimais ar pliaukštelėjimais tikrai jos nesužavėsite. Netgi priešingai - po tokių veiksmų ji visiškai to nenorės.

Ką daryti? Švelniai glamonėkite, masažuokite ir stebėkite jos būseną. Venkite greitų judesių, nebent ji pati to norės.

Ir dar - vos tik nusileidęs žemyn, nepradėkite bučiuoti ar glamonėti klitorio. Pirmiau paerzinkite ją, švelniai glostydamas lytines lūpas ar vidinę šlaunų dalį.

Šiek tiek agresyvumo

Moteris nori jaustis geidžiama. Ji nori būti Ta Vienintele, kurios jūs geidžtare ir apie kurią vienintelę svajojate. Kaip tai parodyti sekso metu?

Būkite šiek tiek agresyvus. Laikykite ją stipriai, kad ji žinotų, jog jos nepaleisite. Suimkite jos plaukus ir parodykite, kad jūs beprotiškai jos geidžiate. Šie paprasti veiksmai privers ją dar labiau susijaudinti, tačiau nepersistenkite.

Ką daryti? Valdykitės. Tikrai ne visoms moterims patinka, kai joms tampo už plaukų (ypač tada, kai bandote jos galvą palenkti žemyn, taip parodydamas, kad norite oralinio). Ir tikrai ne visoms moterims patinka įvairūs kandžiojimai, stiprūs pliaukštelėjimai (ypač per krūtis) ir pan.

Jeigu tau tai patinka, darykite, tačiau švelniai. Nenaudokite visos jėgos - tuo pačiu metu būkite ir agresyvus, ir švelnus. Jeigu ji norės stipriau, darykite, kaip liepia. Jeigu ne, vadinasi, jai patinka tai, ką darote. Be to, galite jos paklausti, ar jai tai patinka, tačiau nepersistenkite. Nors moterys mėgsta daug kalbėti, tačiau sekso metu kartais geriau patylėti.

Būkite iniciatyvus

Moterys nemėgsta nuobodžių meilužių, tad rodykite iniciatyvą – pasiūlykite naujų pozų, mylėjimosi būdų, galbūt pasiūlykite išbandyti naują sekso žaislą drauge – moteris įvertins jūsų iniciatyvumą ir norą eksperimentuoti, bei, galimas daiktas, jog pati pasidarys drąsesnė ir norės išbandyti vis daugiau.

Nepamirškite jos po sekso

Labiausiai moterų nekenčiamas dalykas – kai vyras iš karto po sekso nusisuka ir užmiega. Dar blogiau – pradeda knarkti. Nedarykite to, jei dar norite mylėtis ir palaikyti santykius su ta moterimi. Parodykite dėmesio po sekso – apkabinkite, paglostykite, galite pasakyti, kokia ši moteris jums svarbi ir kiek daug reiškia. Moteris mėgsta saugumo jausmą, gražius žodžius, bei užmigti mylimo vyro glėbyje – suteikite jai tokią galimybę.

Slapti moterų pageidavimai tobulam meilužiui

Moterys, kaip ir vyrai, turi savo slaptų seksualinių troškimų. Apie ką jos svajoja?

Bučiniai sekso metu

Vienas didžiausių moters seksualinių troškimų – aistringi bučiniai sekso metu ir ne tik. Tačiau dažnai vyrai ignoruoja tokį moters poreikį ir mylėdamiesi orientuojasi tik į trintį. Moterys yra emocionalios asmenybės, todėl vien technika jos nepavergsite. Sekso metu jos pageidauja aistringų bučinių. Įsiskverbkite jai ne tik į lūpas, bet bučiuokite kaklą, ausis, kelius ir kitas kūno vieteles!

Nešvankios šnekos sekso metu

Merginos myli ausimis, tačiau kartais vyrai tai tiesiog pamiršta. Jei norite sužadinti didesnį jos geismą ir trokštate pasiekti naujas aukštumas, kvėpuokite jai į ausį ir šnabždėkite „purvinus” žodžius. Atminkite, kad lovoje tokiais švelniais  žodeliais kaip „zuikutė” nieko gero nepešite.

Dominuokite

Moteris įkūnija jautrumą ir švelnumą, vyrai – jėgą ir agresiją. Vyrams reikia moteriškų rankų prisilietimų ir jie dievina jų trapią prigimtį. Atminkite, kad priešingybės traukia, o moterys kartais trokšta pajusti vyro galybę. Seksas -  geriausias būdas patirti galingas ir stiprias agresyvaus patino komandas.

Kas moterims atrodo seksualu?

Kartais moterims patinka patys keisčiausi dalykai. Turbūt dažnas vyras nė nemirktelėjęs pasakytų, kad jam seksualiausia moters kūno vieta – krūtinė arba kojos, tačiau moterys... dar ilgai pasvarstytų, ir pateiktų gana keistą atsakymą, pavyzdžiui, kad seksualiausia vyro kūno vieta – smakras arba ilgos blakstienos...

Jei vyrų paklaustumėm, kaip apsirengusios moterys atrodo patraukliausios, turbūt ne vienas tiesiog šyptelėtų ir pasakytų, kad patinka kuo labiau apsinuoginusios moterys. Vyrams turbūt smalsu, kokie dalykai moterims atrodo seksualiausi ir kokie vyrai moteris traukia labiausiai?

  • Atraitotos rankovės. Dažna moteris pasakytų, kad vyrai atrodo daug seksualiau, kai atsiraitoja marškinių rankoves. Vieni vyrai tai daro tada, kai tiesiog būna per karšta, kiti tai daro dėl mados, tačiau moterims tai atrodo labai patrauklu. Kodėl? Paprasčiausiai rankoves atsiraitojęs vyras atrodo labiau pasitikintis savimi.
  • Gitaristas. Atliktas tyrimas parodė, kad moterims seksualiausias muzikos instrumentas – gitara, o gitaristas atrodo pats seksualiausias grupės narys. Taigi, jau žinote, kokiu instrumentu teks mokytis groti?

  • Plaukai. Taip, tai tikrai moterims svarbus dalykas. Nors vienoms labiau patinka pliki vyrai nei ilgaplaukiai, tačiau tai, žinoma esmės nekeičia. Vis dėlto, dauguma moterų teikia pirmenybę tokiai vyrų šukuosenai, į kurią galima būtų suleisti pirštus.
  • Pasitikėjimas savimi. Moterys retai kada susidomi droviais vyrais. Žinoma, pasitaiko išimčių, tačiau moterys paprastai vienu didžiausiu privalumu laiko pasitikėjimą savimi: vyras turi žinoti, ko nori ir drąsiai to siekti. Moterims netgi labiau patinka šiek tiek pasipūtę vyrai nei tie, kurie nuvertina savo galimybes.
  • Blogi berniukai. Moterims patinka vyrai, kurie gali pakovoti už save ir apginti savo moterį, tačiau kai kurios patinka ir tokie, kurie... mušasi. Pavyzdžiui, boksininkai ar imtynininkai. Tai joms taip pat atrodo seksualu.
  • Kvapas. Tikrai yra tiesos, kad partneriai pasirenkami įvertinus jų kvapą. Vienų kvapas gali atrodyti patrauklus, kitų nelabai, tačiau atradus tą vienintelį, kurio kvapas atrodo malonus, moterys tarsi išsikrausto iš proto: vyrui nebūnant šalia, nori miegoti su jo marškiniais ir t.t...

Taigi, vyrai, jei jūsų moteris iš pirmo žvilgsnio atrodo drovi - imkitės iniciatyvos ir pamaloninkite ją!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras