Nauji metai - nauji sekso planai!

a-couple-in-bed-thinking-why-does-sex-feel-so-good(1).jpg
 
Artėjant Naujiesiems metams, kiekvienas išsikeliame sau tikslus, kuriuos norėtumėme įgyvendinti ateinančiais metais ar atsikratyti blogų, erzinančių, žalingų įpročių. Vieni nusprendžia išmokti naują užsienio kalbą, kurios pamokoms pristigo ryžto ar lankyti gimnastikos užsiėmimus, kūno linijoms padailinti, treti nusprendžia išbandyti naują dietą ar pagaliau mesti rūkyti.

Tokie ir kiti panašūs tikslai labai kilnūs, tačiau kodėl prie jų nepridėjus kažko papildomo. Taip, taip, mes kalbame apie seksą! Kodėl seksas negalėtų būti jūsų Naujųjų metų sprendimų dalimi? Šią užduotį galite įgyvendinti vadovaudamiesi visai nesudėtingais punktais, garantuosiančiais geriausią seksą jūsų gyvenime arba bent jau paįvairinančiais seksualinę rutiną.

Kalbėkite nešvankybes

Jei prabilti erotinėmis temomis nedrąsu, pamėginkite išjungti šviesą ar sukurti tam tinkamą romantišką atmosferą. Į pokalbį nepamirškite įtraukti mylimojo, pasakykite jam, kas jus labiausiai jaudina, kokie jo atliekami veiksmai priverčia patirti didžiausią malonumą. Taip pat galite sugalvoti tam tikrus žodžius, kuriuos vartosite sekso metu bei jų tikrosios reikšmės bus žinomos tik jums dviems.

Įkaitinkite partnerį erotiškomis SMS žinutėmis

Visą dieną mylimajam siųskite pikantiško turinio žinutes, siekdami jį seksualiai sujaudinti, priversti beatodairiškai jūsų geisti. Grįžę namo abu būsite pasiruošę pulti vienas kitam į glėbį, tą pačią akimirką nuplėšti drabužius ir mėgautis seksualiniais malonumais.

Nusipirkite naują apatinį trikotažą

Žinoma, kad kiekvienai merginai toks pirkinys suteikia geras emocijas, tačiau šįkart apatinius leiskite išrinkti jūsų vaikinui. Pamatysite, jis tikrai liks sužavėtas šiuo pasiūlymu.

Į lovos žaidimus įtraukite sekso žaisliukus

Tegul partneris jus pamalonina naujausio vibratoriaus galingais virpesiais, abu liksite sujaudinti.

Pašokite viliotinį, net jeigu šokiai ir nėra stiprioti jūsų sritis

Leiskite mylimojo akims pasigrožėti jūsų kūno linijomis (net jeigu ir nesate jomis patenkintas), sugundykite ir jo geismas bus toks stiprus kaip tornadas!

Mylėkitės vandenyje

Kai už lango spaudžia šaltukas ir bristi į ežerą ar jūrą nesinori, tam puikiausiai tiks vonia. Prileiskite vandens, įpilkite aromatinių aliejų, užsidekite žvakių ir pirmyn! Sekso metu stenkitės kaip įmanoma dažniau keisti sekso pozas, stimuliuoti vienas kito jautriausias vieteles.

Pasidalinkite erotinėmis fantazijomis

Širdį priversite plakti greičiau ir nustebsite, kokie troškimai slypi partnerio galvoje.

Vaidmenų žaidimas

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti netinkamas pasiūlymas, tačiau nenumokite į jį ranka, o išbandykite. Vienas kitam sugalvokite vaidmenis, kuriuos įkūnysite ir pamatysite, kad tai gali būti labai malonu.

Antrankiai - dar viena puiki idėja, tinkama lovos žaidimams

Jei jūs mėgstate dominuoti ir valdyti esamą situaciją, tai kaip tik jums. Prirakinkite partnerį prie lovos ir kontrolė jūsų rankose.

Maistas

Mes visi žinome, koks skanus šokoladinis kremas ir plakta grietinėlė, taigi kodėl nepasiėmus šių produktų į lovą? Ištepkite vienas kitą šiais skanumynais ir ragaukite, ragaukite, ragaukite!

Kokie jūsų sekso tikslai Naujiems metams?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras