Nekaltas vyras: pavojus ar atradimas?

6035635.jpeg
 
Nepaliestasis ar apdovanotas išmintimi? Ir vieną, ir kitą galima būtų pasakyti apie nekaltą vyrą. Šiuo metu „nekaltybės“ apibrėžimas nėra tikslus. Juk atsiradus alternatyvioms lytinio gyvenimo formoms sunku pasakyti, kas šiuo metu labiau patyręs sekse: vyras, vienąkart kontaktavęs su moterimi, ar tas, kuris pažinęs visas sekso rūšis „be kontakto“, norėdamas nuimti lytinę įtampą. Kaip bendrauti su nekaltuoliu?

Jei jūs sutikote vyrą, kuriam seksas iki susitikimo su jumis egzistavo tik fantazijose ir maloniuose sapnuose, būtina suprasti: visada būna pirmas kartas. Ir be jokios ironijos reiktų pasiruošti smulkiems nusivylimams ir neabejotinai didelėms pergalėms.

Nekaltas – iš didžiosios N raidės

Dažniausiai berniukai maksimalistai siekia atsisakyti savo nekaltybės, būdami 15-18 metų – taip tapdami suaugę. Bent jau jie taip mano. Tai ko gero vienintelis barjeras, kurį įveikęs berniukas tampa tikru vyru.

Su tokiu nereikės ilgai mąstyti, ką daryti toliau: nespėsite jo atpalaiduoti ir nukreipti reikiama linkme – ir jis visa savo jėga bei akiplėšišku berniukišku elgesiu ims jus gundyti, tebūnie nemokšiškai. Vienintelė taisyklė – netrukdyti. Tačiau ir stengtis padaryti taip, kad nekaltybės praradimas jam liktų tik faktu – tegul pasimoko tikrųjų meilės pamokų.

Nekaltasis svajotojas

Romantikas, kuris nekaltybę nešiojasi su savimi kaip brangenybę pačiai pačiausiai, ypatingajai. Tokie vyrai nemano, kad nekaltybė – tai kliūtis, greičiau – dorybė. Paprasčiausiai, kaip ir dauguma merginų, jie svajoja, kad pirmasis seksas vyktų ant šilko patalynės skambant klasikinei muzikai.

Jei jūs tapote ta vienintele ypatingąja ir jau esate pasišventusi pasinerti į būsimą naktį, paprasčiausiai mėgaukitės atmosfera, kurią sukurs pats vyras. Atsiduokite jam į rankas, kaip aktorius į scenaristo, kuris visas scenas jau žino mintinai ir jos liejasi jam iš širdies gelmių. Stenkitės suvaldyti savo aistrą ir norą – tai jo naktis ir jis pats pasidarys reikiamas pamokas.

Subrendęs nekaltuolis

Dėl vienų ar kitų priežasčių likęs nekaltas, jis vis labiau ir labiau užsisklendžia savyje. Gal kaltas auklėjimas, gal uždarumas pats iš savęs, nepatraukli išvaizda, kiti gyvenimo prioritetai – kad ir kas sutrukdė dideliam berniukui tapti pilnaverčiu vyru, visa tai pavirto vienu dideliu kompleksu: jau ir trisdešimt suėjo, o jis vis dar nekaltas.

Nekaltasis su didele kliūtimi

Arba mažu pasididžiavimu. Arba bjauriu apgamu ant penio. Arba dar blogiau – su vaikystėje atlikta operacija, kuri tapo nepilnavertiškumo kompleksu. Deja, kartais neapsieinama be traumų, papildomų operacijų ar gydymo, po kurių vyrai dar ilgai negali mylėtis, paskui jie jaučia skausmą ir tuomet atsiranda baimė. Kompleksuotas vyras pats sau išsikelia diagnozę: aš sergu ir tai yra visam laikui.

Tikrasis mačo taip pat bijo fizinio skausmo, ir čia ne išimtis lytiniai santykiai: kaip atrodys seksas, jei vyrui teks sukąsti dantis iš skausmo.

Todėl tokiu atveju partnerė turi tapti atrama. Ir be jokio intymumo! Jei jums patikėta brangenybė, jūs turite pateisingi šį pasitikėjimą. Pasikonsultuokite su gydytojais, specialistais ir būkite kantri. Jūs norite būti su šiuo vyru? Jis tai turi pajusti.

Nekaltuolis su didele patirtimi

Jūs gavote tokį vyruką nei keptą, nei žalią – su netikusia patirtimi. Neaišku, kas atsitiko tą neeilinę naktį, tačiau jis taip ir neatsikando uždrausto vaisiaus, pats sau pažadėjęs, kad daugiau niekada nepatirs tokios gėdos.

Toks vyras vengs pakliūti į jūsų lovą. Gali būti, kad iki to laiko, kol neįsitikins, kad jūs esate pasirengusi priimti jį tokį, koks jis yra – ne idealų, ir jei įvyks kokia nors nesėkmė, jūs neužversite jam durų prieš nosį. Jūsų užduotis – įtikinti jį savo ištikimybe ir būti su juo iki pabaigos. Žinoma, laimingos. Jis tuo privalo patikėti.

Ištiesdama ranką nekaltam vyrui, norėdama padėti pereiti per šį gyvenimo etapą, jūs greičiausiai įgausite patikimos ir geraširdės meilužės statusą.

Padėdama nugalėti baimes, skausmą, nepasitikėjimą, jūs įrodysite vyrui, kad esate pasirengusi ne tik eiliniam nuotykiui, bet ir likti jo drauge, patikima partnere. Kad ir kaip nuskambėtų – netekti nekaltybės stipriosios lyties atstovams taip pat yra išbandymas.

Tik neatsipalaiduokite po pirmosios nakties. Pats svarbiausias išbandymas – gautos pamokos užtvirtinimas. Greičiausiai toks vyras ir antrą, ir trečią kartą į jūsų miegamąjį žengs nedrąsiai. Tačiau jūs juk sugebėsite jam įrodyti, kad jis – seksualus ir pilnavertis vyras. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras