Nepelnytai pamirštos erogeninės zonos

pexels-photo-193356.jpeg
 
Erogeninė zona – tai padidėjusio jautrumo kūno zona. Tokių vietų stimuliavimas mums yra malonus ir dažniausiai kelia seksualinį susijaudinimą. Tą visi puikiai žinome, todėl sekso metu stengiamės jų nepraleisti ir taip daugiau malonumo suteikti savo partneriui. Bučiuojame ir glamonėjame mylimojo kaklą, ausis, lūpas, krūtinę, šlaunis, genitalijas... Ir viskas?

Taip, deja, net ir puikiai žinodami, kad žmogaus kūnas slepia daugybę jautrių vietų, jas visiškai pamirštame ir apsiribojame tik pačiomis pagrindinėmis.

Kurios erogeninės zonos yra dažniausiai pamirštamos?

Pėdos

Nepraleidžiame progos jų pakutenti kutenimo bijančiam partneriui. Tačiau kada paskutinį kartą pasiūlėte mylimam žmogui padaryti pėdų masažą? O gal kada žadėjote mylimąjį išbučiuoti nuo galvos iki kojų pirštų galiukų? Taip ir padarykite.

Dar viena idėja puikiai tiks vyrams – mylintis užsikelkite mylimosios kojas sau ant pečių ir jas išbučiuokite. Pėdos – labai jautri zona. Tad nemaža dalis žmonių gali patirti seksualinį susijaudinimą jas stimuliuojant.


    
Nugara

Tai dar viena labai jautri kūno vieta, kuri nepelnytai lieka be dėmesio. Kartais padarome partneriui masažą. Tačiau ar dažnai nugarą tiesiog glamonėjame ir bučiuojame?

Prieš pradedant mylėtis paprašykite partnerio atsigulti ant nugaros ir tuomet visą ją nubučiuokite ir išglostykite. Jūsų mylimasis greičiausia murks iš pasitenkinimo.


    
Pilvas

Išbučiuojame partnerio krūtinę, o tuomet patraukiame prie intymiausios vietelės. Visiškai pamirštant, kad tarp jų yra pilvukas, kuris taip pat gali būti labai jautrus. Ypač jo apačia.

Taip pat verta įsidėmėti, kad lengvai spaudant pilvo apačią ties gaktikauliu, kai kurioms moterims puikiai stimuliuojamas G taškas. Taip jį stimuliuoti galite net ir sekso metu.

Užpakaliukas

Į užpakaliuką malonu žiūrėti, malonu jį liesti, tačiau dažnai pamirštame, kad ši vieta taip pat yra ir erogeninė zona. Skirkite tam daugiau dėmesio.

Malonumų centrai gali skirtis, tačiau dažniausiai malonu stimuliuojant apatinę užpakaliuko dalį, ties kojomis ir ties analine anga. Taip pat atsiminkite, kad malonumą stimuliuojant užpakaliuką jaučia ne tik moterys, bet ir vyrai.


    
Vidinė alkūnių ir kelių pusė

Turbūt retas apie šias vietas pagalvoja kaip kažką bendro turinčias su seksualumu. Tačiau čia slepiasi daugybė nervų galūnėlių, tad švelnus jų bučiavimas ar masažavimas gali būti stulbinančiai malonus.
    
Išvardintos kūno vietos pasitaiko tarp vienų dažniau minimų erogeninių zonų. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jų stimuliacija bus seksualiai jaudinanti jums ar jūsų partneriui.

Neįmanoma nubrėžti universalaus erogeninių zonų žemėlapio, kadangi visų mūsų kūnai yra unikalūs ir tas pačias stimuliacijas jaučiame skirtingai. Tad geriausia, tyrinėti partnerio kūną centimetras po centimetro ir atrasti tai, kas jautriausia ir maloniausia jam. Ir net jei iškart naujų erogeninių zonų nerasite, paieškos tikrai bus malonios. Virpuliukai, jaučiant mylimojo bučinius ir glamones, perbėga net ir tuomet, jei tai ir ne erogeninė zona.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras