Netradicinis seksas

seksas(11).jpg
 
2 komentarai
Naujausi technologiniai išradimai stebina mus bene kasdien. Tačiau ar kada nors susimąstėte, jog jie gali paįvairinti seksualinį gyvenimą, į miegamąjį įnešti malonių permainų gūsį? Pateikiame sąrašą dalykų, kuriuos naujausių technogijų kūrėjai nedelsiant rekomenduoja išbandyti!

Seksas ryte. Puikus žadintuvo pakaitalas, kurio tikrai nesinorės kuo greičiau išjungti. Viena Didžiosios Britanijos kompanija, gaminanti sekso žaislus, išrado vibratorių - laikrodį. Nustačius norimą laiką, išgirsite ne įkyrėjusią muzikinę melodiją, o pajusite švelnų vibratoriaus poveikį. Garantuojame, jog atsikelti ryte tikrai nebus sunku, veikiau priešingai - iš lovos išlipsite kaip niekad žvalus ir gerai nusiteikęs.

Seksas muzikos ritmu. Japonų išrastas mp3 grotuvas skirtas ne vien mėgstamoms dainoms klausyti. Muzikiniai įrašai sudėlioti tokia tvarka, kad kiekvienas iš jų atitiktų skirtingų meilės tarpsnių nuotaiką. Įsijungę Love Trainer grotuvą rasite melodijas, skirtas preliudijai, veiksmo vystymuisi, aukščiausiam įtampos taškui ir žinoma pabaigai. Skambant muzikai turėsite galimybę išgirsti tokius žodžius kaip lėčiau, stipriau, greičiau. Girdimi tokie žodžiai ar garsai, kuriuos kiekvienas iš mūsų nevalingai ištariame lytinio akto metu. Taip pat grotuve įmontuotas pulso matuoklis, todėl abu su mylimuoju žinosite kiekvieno iš jūsų širdies dūžių skaičių.

Jutiminis seksas. Durex kompanija padirbėjo iš peties ir sukūrė specialią apatinių drabužių kolekciją, skirtą vyrams ir moterims. Kelnaičių erogeninėse zonose įmontuoti specialūs vibruojantys davikliai, kuriuos reguliuoti galima valdymo pultelio dėka. Nepamirštamais malonumais galite mėgautis drauge su partneriu, o jei jo nėra ir viena.

Seksas be jokių suvaržymų. IntimateRider krėslas, skirtas žmonėms, turintiems judėjimo negalią. Neretai kūno paralyžiaus negalią turintys asmenys negali mėgautis intymaus gyvenimo malonumais arba išvis priversti jo atsisakyti. Krėslas sukonstruotas taip, kad judėti jame būtų lengviau taip pat pritaikytas įvairioms kūno padėtims. Taigi nuo šiol ne teks jausti diskomforto dėl kūno negalios, seksu galės mėgautis kiekvienas.

Seksas skaipu. Puikiai tiks tiks tiems partneriams, kurie dėl galimybių stokos negali džiaugtis dažnais pasimatymais. Viskas ko jums reikės - įsijungti skype, parsisiųsti specialią programėlę, įsigyti moterišką vibratorių ir vibruojantį penio žiedą. Didžiausias privalumas, jog galėsite valdyti ne savo sekso žaisliuko vibracijos lygius, o nuotoliniu būdu stimuliuoti partnerio jautriausias vietas. Kompiuterio ekrane matysite vienas kito veido išraiškas, girdėsite malonius žodžius.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
neblogai:)
:)
Naujas komentaras