Oralinio sekso happy end'as

oral-thrush.jpeg
 
Kaip baigti oralinį seksą? Daugeliui moterų šis klausimas toks aktualus, kad... kol jaučiasi tam nepasirengusios ir nežino atsakymo – tol apskritai nesiryžta pamaloninti savo partnerio oraliniu būdu.

Jei vis dar ieškote atsakymo į klausimą, kaip turėtumėte leisti partneriui baigti ir ką jums pačiai daryti jam patiriant orgazmą, pravers šiek tiek šnektelėti apie fiziologiją. Netgi savo pačios. Ką jaučiate, kai partneris stimuliuoja klitorį? Teisingas atsakymas – stiprėjantį susijaudinimą (jei viskas vyksta sklandžiai). Bet tas susijaudinimas auga tik iki orgazmo. Orgazmo metu ir juolab iš karto po jo klitorio stimuliacija ne tik nebeteikia malonumo, bet gali būti netgi skausminga. Tai vadinamasis refraktorinis periodas, kuris būdingas beveik visoms moterims ir... vyrams. Tiesa, kalbant apie vyrus klitorio atitikmuo – tai penio galvutė. Jos stimuliacija orgazmo metu ir netrukus po jo daugumai vyrų yra nemaloni, tad jei partnerė vis dar stengiasi neatitraukti rankų ar lūpų, dažniausiai šiuo momentu vyras bando ją sustabdyti.

Šią penio savybę labai svarbu turėti omeny atliekant jam oralinį. Kai jis pasiekia orgazmą, penio galvutė tampa hiperjautri. Tad tęsiant jos stimuliacija rankomis arba liežuviu galima atimti dalį orgazmo sukelto malonumo. Tačiau jei tuojau pat atsitrauksite ir liausitės, malonumas taip pat sumažės. Taigi geriausias sprendimas vyrui ejakuliuojant – tiesiog sulėtinti judesius ir sumažinti jų intensyvumą. Švelnus palaužymas, bučiniai, prisilietimai lūpomis ar ranka nebe prie penio galvutės, o arčiau pagrindo, gali būti kaip tik tai, ko reikia. 

Išspjauti ar nuryti?

Kai vyras ejakuliuoja į burną, daugelis moterų sutrinka, ką šiame etape daryti su sperma. Vienintelio teisingo atsakymo nėra, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Jei jums nepriimtinas spermos skonis – kuo puikiausiai galite tai išspjauti. O jei jūs nieko prieš nuryti – kodėl gi ne? Galite ja pasimėgauti kaip erotinio akto dalimi. Daugeliui vyrų erotiška matyti, kaip partnerė nuryja spermą, dar kitiems patinka matyti, kaip ja žaidžia burnoje ar aplaižo pirštus, ant kurių yra užtiškę spermos. 

Dar vienas variantas – nuryti ir užkąsti ar užsigerti ko nors skanaus iškart po to (be abejo, tuo reikėtų pasirūpinti iš anksto, kad prie jūsų meilės žaidimų vietos turėtumėte tai, ko reikia). Žanro klasika – braškės, šampanas, šokoladas ir pan.

Svarbiausia – pasitikėkite savimi ir žinokite, jog kad ir ką nuspręstumėte daryti pabaigoje, tai turi būti jūsų pačios pasirinkimas, o ne partnerio įsakymas, ką ir kaip turėtumėte daryti. Nebent jo įsakymai yra jums abiems priimtina seksualinių žaidimų dalis.

Baikite rankomis

Oralinis seksas iki pat didžiojo O nebūtinai turi baigtis burnoje. Kai pajusite artėjančią kulminaciją, patraukite burną ir baikite jį maloninti ranka: suimkite penį ranka prie galvutės ir judėkite greitai judesiu aukštyn-žemyn, bet ne itin didele amplitude, 5-6 cm. Kol ejakuliacija neįvyko, tęsdama judesį ranka, keliais pirštais galite sukti ratus ir aplink penio galvutę. Dar didesnį malonumą suteiksite jei kita ranka tuo metu žaisite su jo sėklidėmis.

Kuo labiau artėja orgazmas – tuo sparčiau turėtumėte darbuotis rankomis. Tačiau vos jis ejakuliuos, sušvelninkite judesius, stipriai sulėtinkite tempą, apskritai apsiribokite tik labai lėtu, švelniu glostymu.

Perlų karoliai, veidas ir kitos vietos

Labai seksualios ir karštos alternatyvios vietos baigti – tai vadinamieji karštieji taškai ant jūsų kūno.

Perlų karoliai. Patogiausia taip baigti oralinį kai moteris klūpi, o vyras – stovi. Perlų karoliais vadinama ejakuliacija ant kaklo.

Karštos vietelės. Krūtinė, nugara, sėdmenys – tai taip pat efektinga vieta leisti užkristi spermai. Vyrams, turintiems pėdų fetišą, labai patinka baigti ir moteriai ant pėdų. Nors iš esmės kulminacijai tinka bet kuri kūno vieta.

Veidas. Ne veltui dauguma porno klipų baigiasi spermos ant veido vaizdais, bet... ne paslaptis, kad tikrai ne daugeliui moterų tai malonu. Taigi jei jūsų vyras turi tokią fantaziją, tačiau jums ji iš esmės nepriimtina – dar kartą pagalvokite, ar verta ryžtis būtent tokiai pabaigai. Tačiau jei neturite nieko prieš ar netgi jus pačią jaudina mintis apie tokią kulminaciją – būtinai išbandykite. Tai gali būti labai intensyvus jausmas, tokia pabaiga ypač tinka poroms, kurios praktikuoja paklusnumo ir nuolankumo žaidimus. Tiesa, prieš vyrui taip baigiant vertėtų užsimerkti, nes sperma nemaloniai dirgins akių gleivinę.

Žiūrėkite į akis

Akių kontaktas sekso metu labai svarbus. Vyrams itin malonus akių kontaktas oralinio sekso metu. Tačiau dažnai pamirštama, kad žvilgsnis į akis orgazmo metu taip pat turi magiškos galios ir gali padidinti patiriamą malonumą. Turėkite omeny, kad daugeliui vyrų oralinis seksas atrodo intymesnis veiksmas nei moterims.

Žvilgsnis į akis oralinio sekso metu, vyrui maksimaliai priartėjus prie orgazmo, dažniausiai jaudina abu partnerius. Vyrui paprastai malonu matyti partnerę tokioje intymiai nuolankioje pozoje, o moteriai tai – atvirkščiai, savotiškas galios ir savo jėgos jausmas kai mato, kad savo lūpomis ar rankomis visiškai valdo partnerį.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras