Oralinio sekso klaidos, kurias daro moterys.

302.jpeg
 
Moterys oralinio sekso metu daro klaidas, kurios ženkliai sumažina ne tik malonumą partneriui, bet ir pačiai moteriai užkerta kelią mėgautis šiuo intymiu aktu.

Darote tai, nors jums ir nepatinka.

Jūs tai darote, nors ir nepatinka. Viena svarbiausių visų laikų gero sekso taisyklių ta, jog abu partneriai turi mėgautis seksu. Jei nenorite imti į burną mylimojo pasididžiavimo – jūsų pasirinkimas. Jūs negalite eiti prieš savo valią ir sakyti: “Na gerai, brangusis, jei jau taip nori padovanosiu tau šią dovaną”. 

Gilus oralinis.

Bandymas padaryti “Gilų blowjob”. Jeigu sąžiningai, daugelis moterų tikrame gyvenime praktikuoja paprastesnius oralinio sekso metodus, todėl stengtis pradžiuginti partnerį lyg būtumėte porno filmo aktorė visai nebūtina. Jis tikrai įvertins ir kitas technikas. 

Ant juosmens.

 Kaip ir priimta – būsiu ant tavo juosmens. Kažkodėl dažnai kino filmuose akcentuojama scena, kada moteris atlieka vyrui oralinį sėdint jam ant juosmens. Juk tai taip nepatogu! Tad  galbūt nė nereikėtų  stebėtis, jog daliai moterų oralinis seksas labiau asocijuojasi su nuovargiu , o ne malonumu. Išbandykite pačias įvairiausias sekso  pozas oraliniam seksui ir atraskite tas, kurios jums yra patogios visomis prasmėmis. 

Agresyvumas. 

Šis oralinio sekso metodas patinka tik mažumai vyrų, kurie dievina skausmą, kandžiojimus  ir kitus fetišo žaidimus. Iš tiesų, kuo mažiau jo varpą lies dantukai, tuo malonumo jam bus daugiau. Darydamos tai, stenkitės neužkliudyti jo penio dantimis.  Bent jau tyčia jų pasitelkti oraliniam darbui tikrai nederėtų!

Naudojate tik burną.

Oralinis, tai ne tik jo pasididžiavimas ir jūsų burna. Jei pavargote dirbti burna, joje laikykite tik galvutę ir liežuviu darbuokitės palei penio ilgį ir tuo pat metu stimuliuokite vyrišką pasididžiavimą rankomis. Taip tikrai nepavargsite.

Pamirštate save.

Moterys pamiršta save.  Skaitant tam tikrus oralinio sekso patarimus galima pamanyti, jog tai tikrai sunkus ir vargintis darbas, tačiau tokia nuomonė plačiai paplitusi dėl vienos  svarios priežasties – tai darydamos damos pamiršta save! Raskite poziciją oraliniam seksui, kuri netrukdytu žaisti su savimi arba jūsų partneris tuo pat metu galėtų jus pamaloninti pirštais, sekso žaislais ar liežuviu.

Sausas malonumas.

Seilių sekrecija labai individualus dalykas ir kartais tenkinant jį oraliniu būdu, burną ištinka sausra, o tai sukelia nemažai kliūčių kopiant į malonumų viršukalnę. Tad šalia savęs, dėl visa ko, turėkite pasidėjusios stiklinaitę vandens arba naudokite oraliniam seksui skirtą lubrikantą. Jis padės jums ir tuo atveju, jeigu spermos skonis jums nepatinka. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras