Oralinis seksas: ko nori moterys

oral-sex(2).jpg
 
15 komentarai
Kunilingą galima sulyginti su oro balionėliu: dalykas labai plonas, dydis – išpūstas, ir bet koks smulkiausias neteisingas prisilietimas gali susprogdinti. Ką gi reikia daryti, kad jo liežuvis nuvestų iki didžiojo O?

Mokymasis liežuvio kalbos

Tų, kurių nejaudina kunilingas, pasaulyje mažuma – manoma, apie 6 proc. Ir jei jūsų moteris priklauso šiam klubui, galite liežuvį kabinti kur tik tinkami, nes nuo jūsų glamonių jai bus nei šilta, nei šalta. Vis dėl to dauguma tik maldauja, kad vyrai neužsičiauptų. Tad kokių klaidų reiktų išvengti prieš pradedant rimtą „dialogą“.

Prisiminkite, kad moteris - ne gimnastė

Žinoma, labai norisi išbandyti įvairiausias pozas: užmesti jos kojas sau ant pečių, atsigulti po ja. Tačiau atminkite, kad bet kuriuo metu galite tikrąja ta žodžio prasme būti prismaugti. Be to, neįprastoje pozoje mergina tikrai nesugebės atsipalaiduoti – vadinasi, ir nepajus orgazmo. Dėl šios priežasties nepatartina atlikinėti kunilingo pasodinus ją ant kėdės: ją gali erzinti jūsų judanti galva, jai gali pasidaryti staiga šalta be apkloto ir dar apžiūrėjus pamatys, kad ant pilvo turi nepageidaujamą „rinkę“. Leiskite jai atsigulti kuo patogiau ir išskleisti savo kelius taip, kaip jai patogu. Prisiminkite, kad tiek minetas, tiek ir lanetas (kita kunilingo reikšmė) yra savotiška masturbacija padedant kitam asmeniui. O juk kai jūs masturbuojatės, jūsų dažniausiai niekas nemato, tiesa? Jei dėl to partnerė jaučiasi geriau – kodėl gi ne? Padėkite po užpakaliuku pagalvę, kad ji galėtų lengviau pakelti savo dubenį malonumo metu.

Laikas viską gydo

Dvi minutės – čia nerimta. Kunilingu to nepavadinsi. Galbūt glamonės, dalis preliudijos. Prisiminkite, kad dažnai moteriai oralinis seksas yra pilnavertis seksas, kaip kad minetas vyrams. Tad neapgaukite jos vilčių. Vargu, ar jums patiktų, jei moteris pažadėtų glamonėti jus burna, ir vos tik keletą kartų lyžtelėjusi, pasiūlytų tradicinę misionieriaus pozą.

Pasirūpinkite, kad ji turėtų tiek laiko, kiek jai norėtųsi (o dažniausiai tai trunka ne mažiau nei 5 - 7 minutes). Jei moteris bijo, kad nespės patirti orgazmo, ji jo ir nepatirs – arba patirs, bet ne tokį ryškų kaip norėtųsi jums. Ir nevaidinkite, kad jums tai teikia malonumą, jei jus nuo kunilingo pykina. Moteriai labai svarbus emocinis partnerio nusiteikimas. Jei ji supras, kad jums tai nemalonu – galite atsisveikinti su jos orgazmu, o gal net ir su seksu ilgam. Mylėkite moters kūną visą, be jokių išlygų – kitaip nesiimkite iš viso šio reikalo.

Pasikalbam?

Mūsų visuomenėje egzistuoja mitas, kad apie meilę nereikia kalbėtis, nes mylimieji vienas kitą supranta be žodžių. Visiška nesąmonė.

Jei moteris stena, peša jums plaukus – gal vertėtų sustoti ir pasidomėti, ar tai ne skausmo išraiška, kurią ji patiria vietoj malonumo? Galbūt jūs sumąstėte ją pamaloninti ne liežuviu, bet neskusta barzda?

Pasidomėkite, ko iš tikrųjų ji norėtų ir kas jai patinka. Gerai įsiminkite instrukciją ir nebijokite pasitikslinti, kai imatės reikalo. Jei neraudonuosite, ir jūsų partnerė atsiskleis –  galite sulaukti žymiai geresnių istorijų. Tiesa, besiruošdami tokiam pokalbiui, gerai apgalvokite terminus, kuriuos naudosite pokalbio eigoje.

Tyla – gera byla

Proceso metu nereikėtų partnerės kalbinti ir dalinti komplimentų, nes taip atitraukiate ją nuo patiriamų pojūčių. O štai sustiprinti juos galite... dainavimu. Tik nedainuokite „Sudie, mano meile, sudie“. Juk garsas – tai vibracija, o vibracija – intymaus kontakto metu labai jaudina. Svarbiausiai, žinoma, kad ji susilaikytų nuo juoko. Tiesa, dauguma moterų skundžiasi, kad atsipalaiduoti kunilingo metu maišo įvairūs čepsėjimo garsai, kurie dar ir erzina. Įjunkite muziką, jei tai trukdo jūsų brangiausiajai.

Svarbiausiai – „stebuklingas mygtukas“

Niekas net nesiginčija, kad stimuliuojant liežuviu klitorį, lengviausiai privesite moterį prie orgazmo. Tačiau atminkite, kad tiesioginiai prisilietimai prie klitorio kai kurias moteris veikia kaip nukratymas elektra – malonumo tokiu atveju nesuteikiate. Tad prisiminkite, kad yra ne tik klitoris. Liežuviu, lūpomis, pirštais glamonėkite viską iš eilės – vulvą, vaginą, užpakalį, spenelius, pilvą – ir visur, kur tik galvojate esant erogenines zonas.

Ir iš viso, svarbiausiai – rasti aukso viduriuką. Per grubiai – blogai, per švelniai – taip pat nieko gero. Neturėti jokio ritmo – erzinantis dalykas, o keičiant jį pastoviai, vadinasi, privesti merginą iki padangių, tačiau ne iki orgazmo – o tai labai erzina.

Liežuvio vartojimas

Jei nenorite kristi moterų akyse, kaip nemokša, įsisavinkite keletą taisyklių.

  1. Visada pradėkite nuo preliudijos. Kunilingas – tai ne sekso preliudija, tai sekso rūšis, tad kaip ir prieš kiekvieną seksą, mergina turi apšilti. Nepulkite kaip išbadėję ir iškišę liežuvį prie jos klitorio. Lėtai ir atsargiai bučiuokite ją – prieikite prie kunilingo ramiai ir švelniai, o kaip tęsti toliau, pakuždės partnerės reakcija į jūsų veiksmus.
  2. Keiskite ritmą ir judėjimo amplitudę, įsiklausydami į partnerę. Monotonija užmuša visą intrigą. Tik nebandykite viską apžioti burna – geriau skirkite kiekvienai intymiai zonai dėmesio. Rašykite liežuviu aštuoniukes ir pieškite rutuliukus, o kai partnerė bus netoli finišo, apglėbkite klitorį lūpomis, glamonėdami intensyviau nei paprastai – rezultatas neprivers laukti. Tiesa, darykite tai tik kai orgazmas jau čia pat.
  3. Naudokite rankas. Tiesą sako, kad kol vyras turi liežuvį ir nors vieną pirštą – jis ne impotentas. O jei jūs turite visus dešimt! Oralinės glamonės labai dera su negiliais pirštų įsikišimais, tik nereikia to daryti dažnai, kad nedingtų visi potyriai. Pirštų skaičius taip pat turi būti limituotas. Vienas – pats tas, du – gal visai ir nieko, o trys – jau daugokai.
  4. Drėkinkite dirvą. Žinoma, nereikia seilėtis, kaip buldogui, tačiau ir esant sausrai orgazmo nepasieksite. Labai jaudina drėkinimas pačiame meilės žaidimo pradžioje. Būtinai sudrėkinkite ir savo pirštus, nes galite ne juokais sužaloti merginą.
  5. Leiskite pasireikšti damai. Užsitarnauti gerą meilužio vardą labai lengva – užtenka kartais suteikti moteriai malonumą ir nieko už tai neprašyti. Patikėkite, ji tikrai tai įvertins ir apdovanos jus tuo pačiu.

O tie, kas sako, kad rimti vyrai nelenda prie moterų apačioje, kad tai ištvirkimas, atėjęs į normalų seksą iš lesbiečių meilės, gali ir toliau sėdėti savo urvelyje, apsimuturiavę ką tik nudobto žvėries kailiu, laikydami rankoje mamuto kaulą ir mąstydami – kur gi dingo visos moterys?

 
fantazijos
Komentarai (15)
svarbiausia pamalonint.
Kaunas 860588065 Sveikos moterys ir merginos,man 40,noreciau suikti mergina,kuri noretu,kad ja patenkinciau oraliniu budu
norit mergaites pamatyt pasikvieskit per skype aliux2
na kvapas yra bet man jis malonus savotiskai ir jis mane ziauriai uzveda. Buna kad merginos skleidzia nemalonu kvapa bet taii dazniausiai buna uzdegimai.
labai gerai,kad rasot svietimo stigius lietuvos vyrams...tikrai pas gera pana moteris nera blogo kvapo,ir moteris ivertina gero meiluzio pastangas patenkint ja lieziuviu...kai kurios net labiau nei varpa:)))va is patirties rasau...darykt kunilingus savo moterims vyrai ir jos bus laimingos,nereiks meiluziu ieskot ir i uzsieni vaziuot...va as net dvi turiu...ir abi laimingos...gal kas dar noretu?:))))
Nebuna blogo kvapo ir skonio pas tvarkingą partnerę . Mane jis veda iš proto. Kartą paragavęs negali sustot :-P
man patinka oralinis
negali buti jokio silkes kvapo pas svaria mergina.mergina ,kaip ir vaikino lytiniai organai turi tam tikra kvapa.bet tai tikrai negali bbuti atstumentis.
:D
Manosios kvapas labai malonus, man labai patinka ir nesuprantu, is kur traukiat ta silkes kvapa? Turbut susitikinejat su nevaleikom.
piemenys rašo čia:visa esmė ir yra tas "silkės' kvapas.VISAS malonumas !!!!
O jūs vyručiai tipo nesmirdat?
Tai normalu, netgi švarios merginos kurios susjaudina, skleidžia kvapą,o kvapas būna nuo išskyrų. muilas ir dušo želė tai panaikina, bet laikinai.
Nustebino mane tavo komentaras su liekančiu kvapu pora dienų. Užsiiminėjant tokiais dalykais, higiena (dušas, muilas) yra būtini užtikrinti sekso kokybę ir malonumą
Taciau ne visiems vaikinams tai patinka... Pavizdziuj kitos merginos skleidzia kvapa kai susijaudina(kuris tarp vaikinu zinomas kaip silkes kvapas) Mane asmeniskai pikina ir manes niekur arti su veidu neradasi... :D Pirstais irgi galima, taciau kvapas gali likti net pora dienu ant ju... Mano nuomone tai ne man..
Naujas komentaras