Pasidovanokite seksualias Kalėdas!

220.jpeg
 
Dauguma žmonių iš Kalėdų tikisi ne tik staigmenų, bet ir gero sekso, kai šventiškas atsipalaidavimas, puiki nuotaika ir žinojimas, kad rytoj nereikia skubėti į darbą, suteikia entuziazmo ir energijos. Seksualūs apatiniai ir sekso žaisliukai vis dažniau pasirenkami kaip ideali Kalėdų dovana, kuri bus tikrai deramai įvertinta.

Seksualios dovanos

Sekso žaislų ir erotinių prekių parduotuvėms prieš Kalėdas – tikras karštymetis. O pardavėjai juokauja: dovana, net ir labai seksuali, dar nereiškia sekso. Nes seksas – tai užsiėmimas iš kategorijos „pasidaryk pats“. Neužtenka tiesiog įteikti partneriui(-ei) ką nors seksualaus. Reikės ir pasistengti sujaudinti.

Apatiniai rūbai

Gera žinia vyrams, kurie šiuo metu suka galvą, ar Kalėdoms gavusi dar vienus apatinius mylimoji apsidžiaugs? Atlikus apklausą, kurios metu moterims buvo užduotas klausimas, kaip jos jaučiasi gavę dovanų seksualių apatinių, ketvirtadalis dailiosios lyties atstovių atsakė: „O taip! Kuo daugiau – tuo geriau!“ Beveik pusė (45 procentai) konstatavo, kad tai – miela ir tikrai gera dovana. Dvi iš dešimties prisipažino, kad tokios dovanos norėtų, tačiau žino, kad partneris to tikrai nepadovanos, nes apie moterų norus nieko neišmano arba yra pernelyg drovus.

Sekso žaislai

Taip pat nuostabi dovana. Tik nepamirškite saiko. Jei iki šiol apskritai neteko naudotis sekso žaisliukais, iš karto pulti prie ypatingus, rafinuotus malonumus suteikiančių aksesuarų – ne pats geriausias laikas. Jei Kalėdas pasirinkote kaip tinkamiausią momentą pristatyti savo partneriui(-ei) sekso žaisliukų, rinkitės ką nors klasikinio ir pakankamai neutralaus: antrankius su pūkeliu, antpirštį ar masažuojantį vibratorių, vaginalinius rutuliukus ar varpos žiedą. Fetišai, BDSM, Strap-on žaislai labiau tiks šioje srityje jau turintiems patirties.

Sekso planai

Nepamirškite, kad prieš Kalėdas dovanos laukimas jaudina ne mažiau, nei pati dovana ją gavus. Tas pats galioja ir seksui. Kad neprašautumėte pro šalį, pasikalbėkite su antrąja puse, kokio artumo per šias Kalėdas labiausiai norisi. Taip iš anksto galėsite suderinti savo lūkesčius. Po tokio pokalbio ir dėl dovanos apsispręsti bus gerokai lengviau.

Terminai

Paskutinės minutės seksas – puiku. Bet paskutinės minutės dovana, net ir susijusi su seksu – nekoks pasirinkimas. Duokite sau laiko ir pakankamai nuodugniai išstudijuokite erotinių prekių asortimentą, kad išrinktumėte tai, kas tikrai jums abiem patiks!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras