Pirmas kartas su nauju partneriu

seksas2(18).jpg
 
Jaudulys ir baimė, aistra ir abejonės – tokie išgyvenimai kankina daugelį iš mūsų, prieš ''pirmajį kartą'' su nauju partneriu. O juk tai labai natūralu, nes pirmas kartas su nauju partneriu ne retai nulemia visą tolimesnę draugystės eigą.

Už viską svarbiau pasirinkti abiem tinkamą suartėjimo momentą. Nieko keisto, jei didesnė iniciatyva rodoma iš vyro pusės, juk jie iš prigimties užkariautojai, siekiantys kuo greičiau ištyrinėti mylimosios kūną. Tačiau moteris neturėtų pasiduoti spaudimui ir to daryti tik bijodama prarasti antrąją pusę, viskas turi vykti abiejų sutikimu, kitu atveju nė vieno lūkesčiai nebus patenkinti, o ir santykiai vargu ar bus ilgalaikiai. Todėl keletas sekso su nauju partneriu patarimų tikrai pravers.

1. Humoro jausmas. Perdėtas drovumas ir susikaustymas dėl kiekvienos smulkmenos gali išbalansuoti prasidedančius santykius. Todėl nebijokite iš savęs pasijuokti.

2. Pokalbiai. Nebijokite partneriui pasakyti, koks jis jaudinantis atrodė, kai išvydote jį, kaip jums įsiminė jo akys, šypsena ar vyriškos rankos. Juk atmintyje lieka frazės, intonacijos, komplimentai, primenantys apie drauge praleistas valandas.

3. Būkite kantrūs. Norite palikti jam kuo geresnį įspūdį ir pademonstruoti, kad esate įvaldžiusi meilės meną, o gal atkartoti neseniai matyto pikantiško filmo siužetą? Pozų kaita meilės vakarą gali paversti sporto treniruote ir kone išgąsdinti partnerį – ne visiems priimtinas toks agresyvus damos aktyvumas: jis kelia mintis apie buvusių meilužių armiją. Tiesiog atsiduokite malonumui ir mėgaukitės vienas kitu.

4. Jokio suvaidinto orgazmo! Jeigu esate nepatenkinta partnerio veiksmais, o imituojate laimės viršūnę, kitą kartą gausite tą patį ir vėl reikės vaidinti. Geriau imti iniciatyvą į savo rankas ir švelniai patarti vyriškiui, kas jums patinka ir kas nelabai.

5. Neskubėkite. Seksas be preliudijos ir paskubomis einant „prie reikalo“ jaudinantis atrodo tik filmuose – realybėje jis dažnai užgesina aistrą. Paskui net nebe pamenate, kas vyko... Ir apima keistas tuštumos jausmas, nes nepatyrėte nei bučinių saldumo, nei prisilietimų virpulio.

6. Prisiminkite saugumą. Nors aistra kartais užvaldo taip, kad pasaulis išnyksta už jūsų poros ribų, vienu atveju verta išlaikyti sveiką protą – nepamirškite prezervatyvų.

7. Pamirškite taisykles. Būkite savimi. Nuoširdumas visada laimi prieš išmoktus vaidmenis. Na, kad ir fatališkos moters.

8. Glamonės. Preliudijos nebuvimas, labai greitas seksas mažina geismą ir susijaudinimą. Taip orgazmas ateina iškart, tačiau,  neprisiminsite, kas įvyko, ir pirmasis seksas nepaliks glamonių, švelnumo ir artumo prisiminimų.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras