Pirmas kartas su nauju partneriu. Kada?

seksas(21).jpg
 
4 komentarai
Mylėkitės, kai to norite, o ne tada, kai jaučiate spaudimą ar manote, jog kitas asmuo dings, jei to nepadarysite.

Tikriausiai moterims kyla amžinas sekso klausimas „ar jis paskambins, jei pasimylėsime?“ ir vyrams „kada ji bus pasiruošusi?“.  Seksas yra keblus ir sudėtingas, ypač tada, kai esate su nauju partneriu. Labai svarbu mylėtis tik tinkamu santykių metu, nes pirmas kartas su nauju partneriu gali nulemti visą draugystės eigą

Darykite tai dėl savęs

Mylėkitės, kai to norite, o ne tada, kai jaučiate spaudimą ar manote, jog kitas asmuo dings, jei to nepadarysite. Tokie žmonės neieško rimtų santykių. Mylėkitės, kai gerai jausitės ir būsite tikra,jog darote tai dėl savęs.

Geriau vėliau ir daugiau

Ar esate vyras, ar moteris, visada geriau fiziškai suartėti vėliau. Kodėl? Nes tuomet vienas kitą geriau pažinsite, galėsite apsispręsti, ar tai iš tiesų tas žmogus, su kuriuo norite miegoti.

Žmonės bando pasiekti intymų bendravimą per seksą, tačiau seksas yra augančio intymumo pasekmė, ne to priežastis.

Susikoncentruokite į draugystę

Seksas gali būti iš tiesų svarbus ir smagus, jei tai yra nuoširdūs bei puoselėjami santykiai. Stenkitės pažinti savo antrąją pusę kuo geriau, leiskite pažinti jus. Kai paklausite savęs „Ar aš juo pasitikiu?“, turėtumėte atsakyti „Be abejonės!”. Tai būdas jaustis patogiai kartu ir tai yra būtina sąlyga geram seksui. Fizinis susidomėjimas tikrai taps stipresnis ir labiau jaudinantis.

Ar visko pakanka?

Pagalvokite, kiek fizinio artumo jau turite. Ar laikotės už rankų? Ar nesusiduriate su problemomis, laikydami vienas kito rankas? Ar jaučiate kibirkštį tarp jūsų? Kai bučiuojatės, ar norite daugiau? Ką mylimojo bučiavimosi stilius sufleruoja apie jo pomėgius lovoje? Atsakydami į šiuos klausimus, rasite atsakymą ir į klausimą, ar jau tinkamas metas intymiems santykiams.

Pasirinkite tinkamą laiką

Ar tai spontaniška, ar suplanuota, įsitikinkite, kad jūsų pirmasis kartas bus privatus ir nesukaustytas. Neturite deginti žvakių ar kloti atlasinę patalynę, tačiau galinė automobilio sėdynė ar skersgatvis tikriausiai ne pati tinkamiausia vieta. Visada būkite atsakingi, nepamirškite prezervatyvo.

Būkite pasiruošę laikui po sekso

Jei nusprendėte mylėtis, pagalvokite ir apie laiką po sekso. Nesvarbu, ar tai bus kitas rytas, ar užkandėlė tą pačią dieną. Elkitės pagarbiai, tačiau ne absurdiškai prieraišiai ar dėkingai.

Pokalbis apie tai, kaip jaučiatės, turėti panaikinti įtampą. Galite net pajuokauti, tik nieko apie tai, ką partneris galėtų priimti kaip užuominą. Kartais žmonės liaunasi bandę padaryti įspūdį partneriui ir tampa egoistiški, kartais seksas tik sąlygoja didesnį supratimą ir emocinį artumą.

Šiandieninėje visuomenėje seksas tapo svarbia priežastimi santykiams teisti, tik būkite tikri, jog tai nedaro jums spaudimo ar neverčia jaustis nepatogiai.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (4)
Progai pasitaikius
Idomus idomus straipsinis..
To Diana- Ale matai kaip buna su tais dakterais :D
su nauju partneriu seksa turejau net ligoninej kol joje gydziausi o jis joje dirbo daktaru - gaila ne mane gyde :)bet visiskai nesigailiu kad tai ivyko vos po savaites bendravimo, o santykiai po sekso nepablogejo, kaip tik siltesni pasidare, kiekviena ryta pries jam prasidedant darbui atbegdavo pas mane i palata ir kakla buciuodavo - kaip pasveikinimas su nauja diena. sakes vis dar negaliu pamirsti :) rrrrrrr
"Žmonės bando pasiekti intymų bendravimą per seksą, tačiau seksas yra augančio intymumo pasekmė, ne to priežastis: - labai teisingi žodžiai.
Naujas komentaras