Pornografija ir tikrovė skiriasi

138.jpeg
 
4 komentarai
Vieša paslaptis, kad dauguma žmonių mėgsta įaudrinti savo seksualines fantazijas žiūrėdami filmus suaugusiems. Būtent tokie filmai gali pamėtėti naujų idėjų: sekso pozų, žaidimų ar būdų, kaip naudoti sekso žaisliukus. Vis dėlto, erotiniai filmai – ne tas pavyzdys, kuriuo derėtų sekti aklai. Šiuose filmuose apstu dalykų, į kuriuos žiūrėti jaudina, tačiau realybėje jie – arba nemalonūs, arba neįmanomi.

Neapgalvotas spontaniškumas.

Ji atidaro duris, pamato vos vyruką ir netrukus, apimti aistros, abu jau guli lovoje. O kur gi jūsų prezervatyvai? Malonėkite tokiu pavyzdžiu nesekti. Šie žmonės turi pažymėjimus, jog yra sveiki. Jie — erotinių filmų aktoriai, kurie nuolat tikrinasi sveikatą, kad galėtų pademonstruoti seksą be jokių barjerų tarp partnerių.

Žinoma, seksas su prezervatyvais neatrodo romantiškas. Vis dėlto, sifilis ar gonorėja, kaip ir nepageidaujamas nėštumas, yra dar mažiau romantiški.

BDSM perša nuomonę, kad visas pasaulis dalinasi viena fantazija.

Tokie filmai daro prielaidą, kad dauguma žmonių paprasčiausiai negali išlaisvinti savo minčių ir pripažinti, kad nėra nieko geriau už gerą išplakimą. Vis dėlto, seksologai tvirtina, kad tik 30 proc. moterų sutiktų, kad partneris joms švelniai pliaukštelėtų, o vos 5-7 proc. patiktų tikras plakimas. Įdomu ir tai, kad vos kelios jų sutiktų botagėliu nubausti vyrą. Toks pasitenkinimo būdas tikrai nesuvilios tų moterų, kurių erotinėse fantazijose nėra nieko panašaus į beržinę rykštę. Jei partnerės nejaudina smurtas ar kankinimai, tai jokie intymūs pokalbiai, suaugusiųjų filmai ar sekso žaisliukai nepadės jos įkalbėti plakimui, mušimui ar kokiems kitiems sado-mazo reikalams. Nesitikėk, kad partnerė bus nudžiuginta pasiūlymo daryti tokius dalykus, kuriuos matei savo mėgstamiausiame filme suaugusiems. Geriausia pirma pasikalbėti ir išsiaiškinti jos troškimus.

Ritmo pokyčiai.

Didžioji susaugusiųjų filmų žiūrovų dalis yra reguliariai besimasturbuojantys vyrai. Taigi sekso ritmas tokiuose filmuose yra tam pritaikytas. Viens-du-trys, viens-du-trys: be sulėtėjimų, be pertraukų, be ritmo pokyčių. Realybėje nesikeičiantis ritmas trokštamo rezultato neatneš. Skirtingu sekso metu tiek moterims, tiek vyrams, patinka skirtingi judesiai, kampai ir greitis.

Suaugusiųjų filmuose bučiuojamasi retai.

Gali būti, kad jie nesibučiuoja nenorėdami sugadinti savo makiažo. Iš esmės, aktoriai retai kada liečia vienas kito galvas, tik kartais vyrai laiko partnerės galvą oralinio sekso metu. Suaugusiųjų filmuose seksui trūksta intymumo ir švelnumo, priešingai nei tuomet, kai suveliate vienas kito plaukus, bučiuojate kaklą ir žiūrite vienas kitam į akis.

Analinis seksas patinka vos keletui moterų.

Daugybė moterų negalvoja apie analinį seksą net pačiose nešvankiausiose fantazijose. Jos bijo skausmo ne veltui. Ertmė, į kurią vyrai ruošiasi įsiskverbti savo peniu nėra skirta tokiam tikslui, todėl galimi įvairūs sužeidimai. Derėtų neužmiršti, kad partnerė yra ne erotinio filmo aktorė, kuri dirba griežtai pagal scenarijų. Todėl:

1. Išsiaiškink partnerės nuomonę apie analinį seksą. Be jos leidimo nebandyk juo užsiimti nei su peniu, nei su pirštu, nei su sekso žaislu.

2.  Naudokite lubrikantą.

3.  Norėdamas tęsti vaginalinį seksą po analinio, turi pakeisti prezervatyvą ir nusiplauti penį. Kitu atveju išauga infekcijos rizika.

Grupinis seksas

Kartais gerai sutariančios ir ilgai kartu esančios poros ima manyti, kad grupinis seksas nėra nieko blogo. Tai nėra išdavystė. Tai labai įdomu, o ypač turint omenyje, kad esate išsilavinę ir sveiko proto individai. Negana to, dažniausiai išsilavinimo, sveiko proto ir supratingumo neužtenka palaikyti gerus tarpusavio santykius po to, kai dalinotės lova su nepažįstamaisiais. Net jei esate labai vienas kitam atsidavę, nėra jokios garantijos, kad artumas ir atsidavimas nedings.

Dėl šios priežasties kiekvieną kartą, prieš paverčiant filmą suaugusiesiems realybe, reikia labai gerai pagalvoti ir daug atvirai kalbėtis.

 
fantazijos
Komentarai (4)
Pilnai sutinku,kad ilgas ir storas mano penis ne visoms merginoms patinka,kartais prašo ant penio užsidėti barankes,kad nepasiekčiau gimdos kaklelio!!
Visiškai pritariu "atvira" komentarui. Nuo pradžios iki pabaigos :)
Geras straipsnis. Tik nesutinku su tuo sakiniu:
Realybėje nesikeičiantis ritmas trokštamo rezultato neatneš. Moterims patinka staigūs, nenuspėjami judesiai, nes tik tokiu būdu jos gali mėgautis seksu ir orgazmu.

Nemegstu staigiu judesiu, nes jie gali buti skausmingi, nera malonu, kai kazkas steigiai skausmingai atsitrenkia i gimdos kalkeli. Man patinka mano vyro tai labai greitos frikcijos, tai leti judesiai ir kuo ilgiau tuo geriau, po kokiu 45min. sekso bunu baigusi kokius 3 kartus. Man mano vyras patinka butent del savo tobulu frikciju, nes vyra sturintis net geriausia peni, bet nemokantis jo panaudoti, nemokantis isiremti juo i virsutine maksties senele ir ritmingai greitai judeti vaginalinio orgazmo nesukels, nors ir valanda judetu.
Greiti staigus judesiai tik nora gali prislopinti, nes moteriai gali buti per didelis penis - as dideliu isvis nemegstu, tai jai toks greit ir staigiai bandytu lyst uzklykciau per visus namus is skausmo, o ne malonumo. Gal kokiom istampytom placiavaginem ir patinka taip.
As smulki visur, tad man reikia prisitaikyti pirma prie vyro ir viska pradeti letai, o tik tada greitai. O, dar be to po beveik 10 metu santuokos neiseina visai taip greit susijaudinti, cia gal pirmais pazintiems menesiais buna viskas aistringa ir greit susijaudinama, o kuo tuoliau tuo ilgaiu viskam reikia laiko.
Paskutinėje pastraipoje, antrojo sakinio pabaigoje klaida.
Naujas komentaras