Pornografija ir tikrovė skiriasi

 
4 komentarai
Vieša paslaptis, kad dauguma vyrų mėgsta atnaujinti savo seksualines fantazijas žiūrėdami filmus suaugusiems. Būtent tokie filmai gali pamėtėti puikių idėjų: sekso pozų, žaidimų ar būdų, kaip naudoti sekso žaisliukus.

Vis dėlto, erotiniai filmai – ne tas pavyzdys, kuriuo derėtų sekti aklai. Šiuose filmuose apstu dalykų, kuriuos rodo, tačiau realybėje jie – neįmanomi.

1.      Suagusiųjų filmuose nutinka taip:

Ji atidaro duris, pamato keistą vyruką ir užvaldyta aistros iš karto gulasi su juo į lovą. Vyrai, liaukitės! Kur jūsų prezervatyvai? Ak, jie tokie susijaudinę, kad apie tokius menkniekius kaip apsauga nė negalvoja. Malonėkite tokiu pavyzdžiu nesekti. Ši mergina, kuriai atvežė picą, turi sertifikatą, kad yra sveika. Ji erotinių filmų aktorė, kuri ištvėrė nesibaigiančius medicininius patikrinimus, kad galėtų pademonstruoti seksą be jokų barjerų tarp partnerių. Seksas su prezervatyvais neatrodo romantiškas. Vis dėlto, sifilis ar gonorėja yra dar mažiau romantiški ir estetiški.

2.      BDSM perša nuomonę, kad visas pasaulis dalinasi savo aistra

Jie daro prielaidą, kad dauguma žmonių paprasčiausiai negali išlaisvisnti savo minčių ir pripažinti, kad nėra nieko geriau už gerą išplakimą.

Vis dėlto, seksologai tvirtina, kad tik 30 proc. moterų sutiktų, kad partneris joms švelniai pliaukštelėtų, o vos 5-7 proc. patiktų tikras plakimas. Įdomu ir tai, kad vos kelios jų galėtų botagėliu nubausti savo mylimą vyrą. Toks pasitenkinimo būdas tikrai nesuvilios tų moterų, kurių erotinėse fantazijose nėra nieko panašaus į bežinę rykštę.

Jei partnerės nejaudina smurtas ar kankinimai, tai jokie intymūs pokalbiai, suaugusiųjų filmai ar sekso žaisliukai nepadės jos įkalbėti plakimui, mušimui ar kokiems kitiems sado-mazo reikaliukams. Nesitikėkite, kad partnerė bus nudžiuginta jūsų pasiūlymo daryti tokius dalykus, kuriuos matėte savo mėgstamiausiame filme suaugusiems. Geriau iš pradžių išsiaiškinkite jos troškimus, jei nenorite jos šokiruoti.

3.      Ritmo pokyčiai

Didžioji susaugusiųjų filmų žiūrovų dalis yra reguliariai besimasturbuojantys vyrai. Taigi sekso ritmas tokiuose filmuose yra tam pritaikytas. Viens-du-trys, viens-du-trys: be sulėtėjimų, be pertraukų, be ritmo pokyčių.

Realybėje nesikeičiantis ritmas trokštamo rezultato neatneš. Moterims patinka staigūs, nenuspėjami judesiai, nes tik tokiu būdu jos gali mėgautis seksu ir orgazmu.

4.      Susaugusiųjų filmuose bučiuojamasi retai

Gali būti, kad jie nesibučiuoja nenorėdami sugadinti savo makiažo. Iš esmės, aktoriai retai kada liečia vienas kito galvas, tik kartais vyrai padeda partnerėms oralinio sekso metu. Taigi suagusiųjų filmuose seksui trūksta intymumo ir švelnumo, priešingai nei tuomet, kai jūs suveliate vienas kito plaukus, bučiuojate kaklą ir žiūrite vienas kitam į akis.

5.      Analinis seksas patinka vos keletui moterų

Daugybė moterų negalvoja apie analinį seksą net pačiose nešvankiausiose fantazijose. Jos bijo skausmo ne veltui. Ertmė, į kurią jūs ruošiatės įsiskverbti savo peniu nėra skirta tokiam tikslui, todėl galimi įvairūs sužeidimai.

Derėtų neužmiršti, kad jūsų partnerė yra ne erotinio filmo aktorė, kuri visuomet pasiruošusi padaryti tai, ką lieps režisierius. Todėl:

>> Išsiaiškinkite partnerės nuomonę apie analinį seksą. Be jos leidimo nebandykite ten įkišti nei penio, nei piršto, nei sekso žaisliuko.

>>  Naudokite lubrikikantą.

>>  Norėdami tęsti vaginalinį seksą po analinio, turite pakeisti prezervatyvą ir nusiplauti penį. Kitu atveju galima užkrėsti partnerę.

7.      Klasikinė pabaiga – jis baigia ant jos veido

Gali būti, kad jis taip daro siekdamas įtikinti savo pertnerę ir žiūrovus, kad jis savo orgazmo nesuvaidino. Iš tikrųjų tokia pabaiga moterims nepatinka – nuo spermos skauda akis ir ji sugadina makiažą.

Kalbant apie nutrauktą lytinį aktą kaip kontracepcijos būdą: Ar žinote, kad būtent dėl to gimė daugybė žmonių visame pasaulyje? Galbūt ir jūs?

8.      O tada jie visi šoka į vieną lovą ir pradeda žaisti keturiese

Kartais gerai sutariančios ir ilgai kartu esančios poros ima manyti, kad grupinis seksas nėra nieko blogo. Tai nėra išdavystė. Tai labai įdomu, o ypač turint omenyje, kad esate išsilavinę ir sveiko proto individai.

Negana to, dažniausiai išsilavinimo, sveiko proto ir supratingumo neužtenka palaikyti gerus tarpusavio santykius po to, kai dalinotės lova su nepažįstamaisiais. Net jei esate labai vienas kitam atsidavę, nėra jokios garantijos, kad artumas ir atsidavimas nedings. Dėl šios priežasties kiekvieną kartą, prieš paverčiant filmą suaugusiesiems realybe, reikia labai gerai pagalvoti.

 
Komentarai (4)
Pilnai sutinku,kad ilgas ir storas mano penis ne visoms merginoms patinka,kartais prašo ant penio užsidėti barankes,kad nepasiekčiau gimdos kaklelio!!
Visiškai pritariu "atvira" komentarui. Nuo pradžios iki pabaigos :)
Geras straipsnis. Tik nesutinku su tuo sakiniu:
Realybėje nesikeičiantis ritmas trokštamo rezultato neatneš. Moterims patinka staigūs, nenuspėjami judesiai, nes tik tokiu būdu jos gali mėgautis seksu ir orgazmu.

Nemegstu staigiu judesiu, nes jie gali buti skausmingi, nera malonu, kai kazkas steigiai skausmingai atsitrenkia i gimdos kalkeli. Man patinka mano vyro tai labai greitos frikcijos, tai leti judesiai ir kuo ilgiau tuo geriau, po kokiu 45min. sekso bunu baigusi kokius 3 kartus. Man mano vyras patinka butent del savo tobulu frikciju, nes vyra sturintis net geriausia peni, bet nemokantis jo panaudoti, nemokantis isiremti juo i virsutine maksties senele ir ritmingai greitai judeti vaginalinio orgazmo nesukels, nors ir valanda judetu.
Greiti staigus judesiai tik nora gali prislopinti, nes moteriai gali buti per didelis penis - as dideliu isvis nemegstu, tai jai toks greit ir staigiai bandytu lyst uzklykciau per visus namus is skausmo, o ne malonumo. Gal kokiom istampytom placiavaginem ir patinka taip.
As smulki visur, tad man reikia prisitaikyti pirma prie vyro ir viska pradeti letai, o tik tada greitai. O, dar be to po beveik 10 metu santuokos neiseina visai taip greit susijaudinti, cia gal pirmais pazintiems menesiais buna viskas aistringa ir greit susijaudinama, o kuo tuoliau tuo ilgaiu viskam reikia laiko.
Paskutinėje pastraipoje, antrojo sakinio pabaigoje klaida.
Naujas komentaras