Seksas trise: malonumas, griaunantis poros santykius?

1701.jpg
 
Seksas trise yra jaudinanti patirtis dėl kelių paprastų priežasčių. Tai tarsi uždraustas vaisius, apie kurį visi žino, bet ne kiekvienas išdrįsta jo paragauti. Nauja patirtis, apie kurią ne visi dalinasi su geriausias draugais, o ypač su šeima! Be to, seksas trise suteikia daugiau jaudulio ir malonumo, nes gauni daug daugiau glamonių, bučinių ir orgazmų.


Dažniausiai apie seksą trise svajoja poros, norinčios paaštrinti savo seksualinį gyvenimą. Tačiau toks troškimas turi dvi puses. Kai kurios poros sako, kad seksas trise juos suartino ir leido pažvelgti į save iš kitos pusės. Vis dėlto kai kurie apgailestauja, kad tai išbandė, nes suprato, kad tai ne jiems.

Ką daryti, kad seksas trise taptų ne skaudžia patirtimi, o malonių prisiminimu? Pirmiausia, vertėtų abiems pasikalbėti ir atsakyti į žemiau pateiktus klausimus:

Kodėl mes turėtume TAI padaryti?

Pirmiausia, išsiaiškinkite, kodėl abu norite išbandyti seksą trise. Jums tapo nuobodu lovoje? Tai sena jo / jos svajonė? Kažkuris iš jūsų norėtų nuklysti į kairę, o seksas trise leis tai padaryti? Porno filmuose seksas trise atrodo jaudinančiai, todėl ir jūs norite tai išbandyti?

Suraskite svarias priežastis kodėl jums to reikia. Gali pasirodyti, kad seksas trise yra kaip smagus nuotykis ne dviems, o trims žaidėjams, tačiau viskas nėra taip paprasta. Kartais poros, nesuprasdamos kodėl tai daro, išsiskiria. Būtent dėl to turite surasti svarias priežastis seksui trise.

Kaip mes mylėsimės?

Galbūt šis klausimas skamba keistai, tačiau turite nustatyti griežtas sekso trise ribas. Pavyzdžiui, vyras negalės įsiskverbti į kitą merginą, nes to nenori jo mylimoji. Arba trečiasis dalyvis, vyras, negalės su mergina užsiimti analiniu seksu, nes tai norės daryti jos mylimasis. 

Pirmą kartą užsiimant seksu trise abu turite nuspręsti, ką gali ir ko negali daryti jūsų antroji pusė. Galbūt dabar tau atrodo, kad esi nepavydus žmogus ir matyti savo mylimąjį su kitu gali būti labai seksualu, tačiau būk atsargus. Atėjus lemiamam momentui galbūt tu apsigalvosi ir netgi liksi įskaudintas tai pamatęs.

Kodėl tu apsigalvojai?

Žmonės keičia savo nuomonę, todėl nenustebk, jei tavo antra pusė staiga pareikš, kad nenori to daryti. Turi gerbti tokį sprendimą ir išklausyti argumentus, kodėl jis / ji apsigalvojo. Galbūt nusprendė, kad dar ne laikas, todėl nori šiek tiek palaukti. O gal tu pats labai norėjai tai išbandyti, todėl jis / ji sutiko su tuo, bet po to apsigalvojo?

Suprask, kad seksas per prievartą tik pakenks jūsų santykiams. Jeigu tavo antra pusė pasakė ne, vadinasi, turi gerbti šį sprendimą. Nebandyk įtikinėti, nes taip rizikuoji sugriauti santykius. 


Seksas trise reikalauja pasiruošimo ir tai reiškia ne tik tinkamo asmens paieška. Pora, norinti tai išbandyti, turi suprasti savo motyvus kodėl jiems to reikia ir nusistatyti tam tikras ribas, kurių jie nesistengs peržengti mylintis trise. Atviras pokalbis apie tai, ko abu iš to tikitės, padės apsispręsti prieš žengiant šį lemtingą žingsnį. Nebijokite kalbėtis, nes būtent taip sužinosite, ar esate tam pasiruošę.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras