Seksas vonioje: naudojimo instrukcija

Couple_Shower_1296x728-header-1296x728.jpg
 
1 komentaras
Seksas vonioje – jaudinanti patirtis. Tačiau kad malonumo nesugadintumėte iš anksto nežinodami, kaip pasiruošti, skubame priminti: yra dalykų, kuriais geriau pasirūpinti prieš lipant į vonią.

1. Jei bent vieno iš jūsų ūgis – didesnis už vidutinį, paprasta standartinė vonia gali pasirodyti ankštoka. Nepamirškite, kad teks ne tik joje tilpti dviese, bet dar ir judėti, ir išlaikyti pusiausvyrą. Kad būtų patogiau, įtaisykite porankius, kurie leis prireikus patogiau atsiremti – tai gerokai palengvins jūsų judėjimo galimybes bei užtikrins stabilumą.

2. Vanduo nuplauna natūralų makšties sekretą, kuriam gamta skyrė lubrikanto vaidmenį. Maža to, taip pat sėkmingai nuprausia ir vandens pagrindu pagamintą lubrikantą. Todėl čia rekomenduojama naudoti silikono pagrindu pagamintą lubrikantą – jis ne taip greitai nusiplauna, taigi užtikrins jums ilgalaikį malonumą.

3. Įsitikinkite, ar jūsų naudojamos kontraceptinės priemonės yra suderinamos su vandeniu. Pavyzdžiui, spermicidiniai tepalai ir prezervatyvai tokiam seksui netiks: tepalus vanduo tiesiog nuplaus, o patekęs į prezervatyvo vidų padidins sargio plyšimo ar nusimovimo tikimybę.

4. Prieš pradėdami aktyvius veiksmus, kruopščiai nusiplaukite nuo genitalijų muilo ir dušo želė likučius – patekę į makštį jie gali sukelti alerginę reakciją, taip pat išsausina ir dirgina makšties gleivinę: po to keletą dienų vargins perštėjimas ir niežulys.

5. Nė akimirkos nepamirškite, kad šlapi kūnai, net ir neįtrinti aliejumi ar dušo želė, yra slidūs. Todėl prireikus keisti pozą ar kūno padėtį, elkitės itin atsargiai: susispaudus ankštoje vonioje padidėja buitinių traumų tikimybė.

6. Jei savo meilės aktui naudosite ir sekso žaislus, įsitikinkite, ar juos saugu naudoti vandenyje – apie tai turėtų būti rašoma ant pakuotės arba naudojimosi instrukcijoje. 

Koks seksas – geriausias ?

Kalbant apie seksą, geriausias, be abejo – tas, kuris teikia daugiausia malonumo. O štai prabilus apie tokią specifinę erdvę, kaip vonia, žinovai primena: patogiausia čia – atsiduoti oraliniams žaidimams. Tam nereikia jokių staigių judesių, be to, partnerį ar partnerę galima pamaloninti vienam – atsistojus, kitam – klūpint ar sėdint. 

Ir, kas svarbiausia, oraliniai žaidimai vonioje leidžia atsipalaiduoti net ir tiems, kuriuos nuolat kamuoja mintys ar „ten“ tikrai švaru: darant tai vonioje, garantuojama pati gaiviausia švara.

Keletas galimų variantų

Ant vienos bangos. Prileiskite pusę vonios vandens. Daugiau nereikia – kad nesitaškytų ant grindų. Pirmas įlipa vyras, jis atsisėda vonios viduryje, kojas parietęs po savimi. Moteris atsisėda ant jo, atsisukusi veidu arba nugara. Ji rankomis remiasi į vonios kraštus. Jūsų judesiai sukurs maloniai teliūškuojančias bangeles ir lepins tiek kūnus, tiek klausą.

Papuolusi po srove. Moteris atsistoja keturiomis vonioje. Jai po pilvu – įjungtas dušas su šilta srove. Kol vonia pildosi, dušo srovė maloniai glamonės pilvą, krūtinę, šlaunis. Vyras atsiklaupia už nugaros ir, prilaikydamas moterį už klubų arba juosmens, įsiskverbia šuniuko poza. Tokia poza – tai ir savotiškas švelnus ekstremalumas: jūs mylitės, o tuo metu vonia vis pildosi, vanduo kyla viršun. Ar spėsite laiku baigti?

Taip ir toliau! Atsistokite veidu vienas priešais kitą. Moteris atsiremia nugara į sieną, o kojomis – į vonios kraštus. Taip vyrui neteks laikyti viso jos svorio, taigi jis turės pakankamai jėgų ir erdvės tolimesniems manevrams. Jis laiko moterį už klubų. Moteris, laikydamasi į specialius porankius. Dušas nukreiptas taip, kad vandens srovė teka jai ant krūtinės. Tai – papildoma erogeninių zonų stimuliacija.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
vonia kaip ir viskas ok...bet ne itin patogu. nei vienas iš šių variantų nėra itin patogus....o dar lubrikantai vonioje wtf? kai moteris gerai sudrėkus nereikia jokio lubrikanto :)
Naujas komentaras