Seksualinis poros suderinamumas (savaitės tema)

julian-myles-QfozoU3hUgw-unsplash.jpg
 
Sutikus širdžiai artimą žmogų ne retai pametame galvą,įsimylime taip stipriai, jog nepastebime kito žmogaus neigiamų savybių. Viskas atrodo tobula lyg pasakoje: nesibaigiantis mylimojo dėmesys, malonios staigmenos, lovos reikalai nepriekaištingi, aistros tikrai netrūksta. Manote, jog dabar jau gyvensite ilgai ir laimingai, be jokių rūpesčių ir nesklandumų.

Tačiau laikui bėgant viskas grįžta į savo vietas ir net iki šiol seksualiai aktyvus partneris gali tapti seksualiai pasyviu. Svarstote, kas galėjo nutikti? Viena iš priežasčių – gal jūs tiesiog seksualiai nederate tarpusavyje? Net jei tai įtariate, atminkite, jog jog visas problemas įmanoma išspręsti. Pateikiame keletą dažniausių seksualinio nesuderinamumo priežasčių.

Skirtinga lyčių fiziologija. Ne paslaptis, jog per ne lyg siaura arba plati moters vagina bei didelis ar mažas vyro pasididžiavimas gali kelti bėdų miegamajame, tačiau svarbiausia nepanikuoti. Pasitelkus į pagalbą tam tikras priemones, pavyzdžiui erotinius žaisliukus ar atitinkamas pozas sekso metu tikrai pagerins esamą situaciją. Kalbant apie lyčių fiziologiją, nereikia pamiršti dar vieno svarbaus dalyko – preliudija, glamonės. Juk vyrai susijaudina greičiau nei moterys, todėl stipriosios lyties atstovai turėtų nepagailėti glamonių savo damai ir bet kokios mintys apie tai, kad galbūt judu seksualiai netinkate vienas kitam – išgaruos akimirksniu.

Psichologiniai dalykai. Didžiausia ir dažniausiai pasitaikanti seksualinio nesuderinamumo priežastis – skirtingi vyro ir moters temperamentai.  Pavyzdžiui, vyras gali kasdien norėti sekso, o moteriai trukdo nuovargis ir prasta nuotaika, nesklandumai darbe, rūpesčiai namuose, todėl jai meilės žaidimų norėsis viso labo kartą per savaitę. Kai vienas iš partnerių jaučia fizinio artumo stoką, tada ir pradeda kilti nesutarimai poroje. Todėl psichologai teigia, jog geriausia, jei abiejų partnerių seksualiniai poreikiai, temperamentai būna panašūs, tačiau taip atsitinka tolo gražu ne visada. Dar viena nesuderinamumo priežastis – bioritmų skirtumai. Pavyzdžiui  seksualinis moterų aktyvumas suintensyvėja naktį, o vyrų priešingai – anksti ryte. Tam įtakos gali turėti ir skirtingas partnerių požiūris į seksą. Pavyzdžiui vienas iš jų gali pasigirti lakia fantazija ir begaliniu noru išbandyti naujoves miegamajame, o kitas priešingai – yra drovus ir nelinkęs eksperimentuoti.

Kyla klausimas, kaip elgtis, jei pajuntate, kad judu su partneriu ne visiškai patenkinate vienas kito seksualinius poreikius? Atsakymas labai paprastas – svarbiausiai meilė ir šilti jausmai, juk tik stipriai mylint, daug kalbantis, nebijant kompromisų ir naujovių galima išspręsti net iš pirmo žvilgsnio kebliausiai atrodančias problemas.

Suaugusiems.lt

Ar seksualiai derate su savo partneriu?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras