Sex istorijos

riccardo-mion-QcWknoZS9uo-unsplash.jpg
 
Kiekvienas iš mūsų, net ir pats pareigingiausias, droviausias nors kartą gyvenime tikrai skaitė erotikos elementų kupiną pasakojimą. Sex istorijos kaip ir erotiniai filmai sužadina aistrą bei beribį intymumo poreikį. Juk paveikti žmonių emocijas galima ne vien tik vaizdinių, kuriuos matome ekrane dėka, tačiau taip pat ir raštu, įtaigiai parašytais žodžiais. Tokiu būdu, priešingai nei žiūrint erotinio pobūdžio filmus, sužadinama vaizduotė, kitaip tariant – išlaisvinama fantazija.

Sex istorijos tarsi nedidelės apimties meilės romanai, kuriose veiksmas plėtojamas milžinišku greičiu. Pagrindiniai herojai vos per kelias akimirkas pakeri vienas kitą bei nieko nelaukdami puola į kits kito glėbį, be sąžinės priekaištų atsiduoda kūną bei mintis užliejusiai aistrai. Nors realus gyvenimas toli gražu neprilygsta netikėtiems meilės nuotykiams, aprašomiems sex istorijose, tačiau tai vienas lengviausių būdų, niūriai kasdienybei praskaidrinti. Skaitydami erotinius pasakojimus visai nejučia ir patys susitapatiname su pagrindiniais personažais, kartu išgyvename jų patiriamas aistras ir įvairiausias emocijas.

Ne paslaptis, kad sex istorijos – silpnosios lyties stichija, juk ištikimiausios jų skaitytojos yra būtent moterys. Vyrai vietoj to mieliau renkasi erotinio pobūdžio filmus ar video, kurių metu būtent per vaizdą sužadinamos stipriausios ir galingiausios emocijos. Skaityti dauguma iš jų taip pat pritingi, todėl natūralu, kad sex istorijos vyrų gretose lyderio pozicijas užleidžia taip mėgstamiems erotiniams filmams.

Tačiau nuo šiol situaciją galima lengvai pakoreguoti, mat atnaujinome sex istorijų rubriką. Nuo šiol Monu ir toliau stebins neįtikėtinais, amą atimančiais bei aistrą žadinančiais pasakojimais. Tačiau išmonę pademonstruoti, fantaziją išlaisvinti galite ir Jūs, mieli skaitytojai. Siųskite tikrus, sukurtus ar išgalvotus sex pasakojimus, pirmo karto istorijas ar seksualines fantazijas. Kiekvieną mėnesį tris geriausius istorijų autorius apdovanosime puikiais, prekes.suaugusiems.lt įsteigtais prizais. Nesidrovėkite ir duokite kelią vaizduotei!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras