Šiurkštus seksas

2926.jpg
 
Kai kas mano, kad geras seksas – šiurkštus seksas. Kiti net neįsivaizduoja kaip patirti malonumą be tempimo už plaukų, draskymosi nagais, grubių judesių ir gilios sueities. Šiame straipsnyje pateiksime keletą įdomių patarimų, kurie padės abiejų lyčių atstovams paversti šiurkštų seksą dar nepamirštamesne patirtimi.

Kalbėkite

Šiurkštus seksas nebus sėkmingas, jeigu nesidalinsite norais sekso metu. Nė vienas nesame telepatas ir neperskaitysime minčių, kada gi stverti už plaukų, sužaisti nagais ar krimstelti į lūpą. Nors gerą chemiją turintys partneriai ir gali nuspėti tam tikrus dalykus, kalbėkite kada norite, jog partneris(-ė) padarytų kažką šiurkštaus. Vis dėlto, galime duoti ir keletą patarimų:

 

  • Šuniuko pozoje stverkite jai už plaukų ir pliaukštelėkite per sėdmenis;
  • Misionieriaus pozoje ji gali jam drėksti į nugarą ir suimti už sėdmenų;
  • Jojikės pozoje galite suimti partnerę už kaklo;
  • Sekso žaisliukai (rimbas bei botagėlis ar antrankiai) padės sustiprinti pojūčius abejoms pusėms

Progresuokite

Šiurkštus seksas irgi gali nusibosti, jei nekeisite savo požiūrio ir elgesio. Negalima visą laiką elgtis taip pat ir neprogresuoti. Suėmimai turėtų būti tvirtesni, kalbos dar nešvankesnės ir taip toliau. Tai gausis natūraliai, jeigu abu mėgausitės tuo, ką darote. Vis dėlto, vertėtų atkreipti papildomą dėmesį į tai, kaip jaučiatės po tokio sekso. Bloga savijauta irgi reiškia, kad, galbūt, reikėtų nustoti. 

Neperženkite ribų

Tiek vyrai, tiek moterys gali sekso metu nejausti ribų. Vyrai mėgsta įeiti į kitą angą, moterys gali kyštelėti pirštą ten, kur vyras jo turėti nenorėtų ir panašiai. Jeigu kalbėsitės prieš, per ir po sekso, ribų peržengti neturėtumėte. Visgi reikėtų sutarti kokios jos bus, kad neliktumėte su nemaloniais įspūdžiais. Be abejonės nereikėtų sumaišyti to su susikaustymu, tačiau progresuoti reikėtų palaipsniui. Jeigu prieš tai bandėte tik lengvus pliaukštelėjimus, nereikėtų iškart pereiti prie BDSM žaidimų, nes tiesiog nepatirsite pilno malonumo. Po truputėlį mokykitės pažinti vienas kitą ir mylėkitės vis aistringiau ir karščiau.

Eksperimentuokite

Nors neperžengti ribų – svarbu, dar svarbiau, atsiduoti tam momentui kada mylitės ir elgtis kaip liepia širdis. Didelė tikimybė, kad jei tai jus užveda, jūsų antroji pusė irgi jaus malonumą. Nenutrūkite nuo grandinės, tačiau galite padaryti kažką neprognozuojamo, kad įspūdžiai tik sustiprėtų.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras