Solo ir duetui: klitoriaus stimuliacija

shutterstock_120584338.jpg
 
Klitoris (varputė) – jautriausia moters kūno dalis. Kai kurios moterys tiesiog negali pasiekti orgazmo be klitorio stimuliacijos. Klitoris turi daugiau nei 8000 nervų galūnių ir visai kaip penis, šis moters organas, stimuliacijos metu, prisipildo kraujo, kas suteikia neapsakomą malonumą.

Vien tik stimuliuojant klitorį, silpnoji lytis  pasiekia galingą orgazmą, net ir nesant įsiskverbimui į makštį.  Varputė primena rožės pumpurą, kurį gaubia lytinės lūpos . 

Masturbacija

Stimuliuojant klitorį moteris pasiekia orgazmą. Švelnus masažas ar intensyvūs judesiai dviems pirštais gali  suteikia jai  audringą palaimą. Gerai pažįstančios savo kūną damos, moka žaisti su savimi ir taip orgazmą gali pasiekti norimu momentu, o iki tol, jos mėgaujasi kiekvienu judesiu, atliekamu pirštų judesiais.

Tačiau vien klitoriaus stimuliavimas ilgainiui gali atsibosti, o makštis tiesiog būna ištroškusi skverbties. Naudojant klasikinį vibratorių, masažuoti pirštais klitorį gali būti sudėtinga, todėl vibratorius – triušis, puikiai sugeba patenkinti  jos įgeidį patirti vaginalinį ir klitorio orgazmą vienu metu. 

Neįprasto sekso mėgėjoms

Klitoriaus stimuliatorių būna pačių įvairiausių. Galbūt jūs trokštate patirti malonumą pačiose neįprasčiausiose vietose. Ir ši svajonė gali būti nesunkiai išpildyta! Jums tereiks užsidėti drugelį, kuris priglunda prie makšties, o jo vibraciją galėsite valdyti mažu pulteliu. Drugelis laikosi dirželių pagalba (galima šį daikčiuką dėvėti vietoj kelnaičių), todėl jums nereikės rankų  kišti po drabužiais, o pakaks tik paspausti valdymo pultą. Ar kada pagalvojote, kad galite gauti tokį malonumą esant tiesiog parduotuvėje, darbe ar vaikštant lauke. Žaisliukas veikia tyliai, todėl niekas neįtars ką jūs darote iš tiesų.

Žaidimas su partneriu

Norint pasiekti maksimalią palaimą lytinių santykių metu, taip pat svarbu stimuliuoti klitorį. Todėl lovos žaidimuose negali būti jokios gėdos ir kuklumo. Svarbu žinoti, kad jūsų partneris trokšta, kad sekso metu būtumėte visiškai atsipalaidavusi ir 100% darytumėte tai, kas jums patinka. Galbūt esate pratusi akto metu stimuliuoti šią intymią zoną pirštais, tačiau daug galingų ir naujų potyriu atneš ir moterų numylėtasis žaisliukas -  klitoriaus stimuliatorius. Mažas vibruojantis daikčiukas pridedamas prie išorinių lyties organų leis pajausti galingą vibraciją. Kai kurie jų turi uždedamus skirtingus antgalius, todėl šis netikėtumo faktorius kaskart leis pajusti intensyvų ir galingą orgazmą. 

Partneriui tokio sekso patobulinimai taip pat atneš ne ką mažiau potyrių.  Jis bus laimingas, kada jo varpa jaus kaip jūsų makšties raumenys  apkabina  jo daikčiuką vėl ir vėl. 

Kunilingas

Ne tik vyrams patinka, kada moteris patenkina jį burną. Jos lygiai taip pat dievina, kada jis liežuviu stimuliuoja jos klitorį. Praskėtus moters lytines lūpas  pirštais, lėtais, o paskui vis intensyvesniais judesiais darbuokitės liežuviu. Taip pat malonių potyrių ji pajus, jei į makštį įkišite liežuvį, o paskui vėl imsitės klitoriaus. Čia sekso žaislai taip pat gali tapti puikiais pagalbininkais.  Darant kunilingą, pradžiuginkite ją ir vibratoriaus skverbtimi. Ji tikrai Jums atsidėkos tuo pačiu!

Lytinių santykių metu tiesiog būtina prisiminti klitorį, o įvairūs sekso žaisliukai, tokie kaip klitoriaus stimuliatorius ar varpos žiedas su papildoma stimuliacijos funkcija, leis geriau geriau pažinti savo ir savo partnerės kūną. Taip pat svarbu stebėti ir jos reakciją. Veido grimasa ir aimanos išduos, kiek jai patinka intymūs žaidimai. Jei moteris jaučia, kad stimuliacija daroma ne visai ten kur norėtųsi, netylėkite ir nebijokite ištarti: kiek aukščiau, žemiau, greičiau, o Taip!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras