Stebuklingojo mygtuko paslaptis

santykiai-73891878.jpg
 
2 komentarai
Manoma, kad sekse moterys vertina ne patį procesą, bet ir lydinčius elementus: aistringą šnibždėjimą, švelnius žodžius, bučinius ir kitus dalykus. Gali būti, kad čia yra dalis tiesos, tačiau atsipūsti visiškai nereikėtų. Jei jūs jaučiate, kad jūsų partnerė dejuoja ir vingiuoja iš malonumo pernelyg teatrališkai – greičiausiai jūs darote kažką ne taip.

Gerosios samarietės

Moterys, kaip ir vyrai, dažnai tiki mitais, kuriuos patys ir prisigalvoja. Vienas iš tokių mitų – normalus seksualus aistringos meilužės elgesys. Pagrindinis šio mąstymo postulatas skambėtų maždaug taip: „Tikra moteris jaučia vaginalinį orgazmą, ir jokios papildomos stimuliacijos jai nereikia.“

Sekant pagal šią nerašytą taisyklę, nelaimingos asmeninių mitų aukos atsisako nuo savo tikrųjų erotinių malonumų dėl abejotino „seks-bombos“ įvaizdžio.

Jos labai natūraliai rėkauja, yra tampomos traukulių – ir viskas yra dėl to, kad pademonstruotų vyrams pripažinimą. Iš vienos pusės, tai žinoma patogu – talentingos aktorės kompanijoje jūs galite jaustis herojumi - meilužiu, nepridedant jokių pastangų. Tačiau, jei jūs norite, kad jūsų mylimoji dejuotų iš pasitenkinimo, o ne iš skausmo arba nuo aktorinio meistriškumo pertekliaus, pabandykite išsiaiškinti, koks seksas jai patinka iš tikrųjų.

Netylinti statistika teigia, kad apie 25 proc. atvejų moterys iš viso nepatiria orgazmo lytinio akto metu, ir tradicinė misionieriaus poza gali patenkinti tik kaip dietos pakaitalas. Daugelis iš jų teoriškai galėtų patirti kitos rūšies orgazmą, tačiau jos pačios apie tai net neįtaria ir tęsia toliau prieš vyrus ugningos aistros spektaklį, galvodamos, kad jos jaučia patį aukščiausią pasitenkinimo lygį. Jei norite tokiai moteriai įrodyti priešingai, jums reikės ne tik nuoširdumo, takto, bet ir anatomijos žinių.

Nepatogu!

Iš tikrųjų dauguma dailiosios lyties atstovių jaučia orgazmą tik dėka klitorio stimuliacijos. Pagal amerikiečių mokslininkų seksopatologų apklausą, tik 30 proc. moterų gali pajusti orgazmą nestimuliuojant klitorio. Beje, taip gaunasi, kad pačios moterys įneša šį chaosą į situaciją, tvirtindamos partneriui, kad joms pilnai užtenka paprasto lytinio akto.

Pagal apklausą daugelį moterų netenkino misionieriaus poza. Tačiau dauguma moterų gėdinasi prisipažinti partneriams, apie ką jos iš tikrųjų fantazuoja, o frazė „pabučiuok mane ten“ joms atrodo „nepatogi“ ir neetiška. Nors pačios tikrai neprieštarautų, kad vyrai nusileistų žemiau juosmens. Problema slypi tame, kad jos nežino, kaip apie tai pasakyti savo partneriui, ir mano, kad vyras turi pats puikiai susigaudyti ne tik moteriškuose noruose, bet ir moteriškoje anatomijoje. Tarkim, žinoti, kur yra jos klitoris.

Kur pas moteris TAI?

Pagal statistiką, maždaug 35 proc. vyrų ne visai įsivaizduoja, kur yra šis gyvybiškai svarbus organas. Žinoma, paprasčiausiai yra tiesiai šviesiai paprašyti moters pagalbos. Tačiau pagalvokite, ar tikrai verta. Visų pirma, dėl to ji gali paprasčiausiai įsižeisti – damos kažkodėl labai nemėgsta, kai jas atitraukia nuo emocinių išgyvenimų kvailais klausimais. Jų nuomone, jei jau jūs ją įsitempėte į lovą, privalote žinoti, ką ir kaip su ja daryti. Visų antra, seksologai tvirtina, kad dauguma moterų pačios turi miglotą įsivaizdavimą, kur yra šis delikatus organas, todėl savo apklausa galite priversti damą nusivilti pačia savimi.

Veikite moksliškai. Anatomijos vadovėlyje visi norintys gali perskaityti, kad klitoris – tai moters lytinių organų dalis. Viršuje apie klitorį (varputę) glaudžiasi mažosios lytinės lūpos, sudarydamos apyvarputę (apyvarpę), o po varpute yra šlaplės anga.

Jei visos šios žinios jums praslydo pro akis, tuomet belieka savarankiškai leistis į pažintinę fiziologijos kelionę ir ištyrinėti partnerę. Reikia pastebėti, kad šis metodas ne tik kad veiksmingas, bet ir pats maloniausias. Prieš pradedant veiksmus reiktų šį bei tą žinoti.

Klitoris – ypatingai jautrus taškas. Todėl bet kokios jūsų manipuliacijos gali partnerei suteikti ne tik aštrius pojūčius, bet ir ne mažiau aštrų skausmą. Atminkite apie tai ir stenkitės veikti maksimaliai atsargiai.

Pradėti reiktų itin delikačiai. Galima naudoti specialius drėkinančius losjonus, jei jūs nepasirūpinote reikalingomis priemonėmis, geriau veikite ne pirštais, bet liežuviu – jei, žinoma, jūs nesate oralinio sekso priešininkas.

Pasaulyje egzistuoja skirtingų kunilingo mokyklų, o taip pat ir specialių būdų. Vis dėl to, prieš gilinantis į profesines plonybes, žinokite, kad orgazmą galima suteikti netgi labai šaltai moteriai, jei išmoktumėte teisingai suvokti, kaip stipriai ji yra susijaudinusi ir nustatyti, kokia sekso rūšis jai patinka.

Daktaro Grenbergo taškas

Jei išnaudojote visus resursus, pažaiskite žaidimą „rask G tašką“.

Daktaras Grenbergas vesdamas manualinę terapiją savo klientėms, aptiko moters vaginoje nedidelę, tačiau labai jausmingą vietą, kurią jaudinant gaunamas nepakartojamas efektas. Atlikęs eksperimentus su tašku G, dr. Grenbergas padarė išvadas, kad šio taško stimuliacija gali sukelti tikrą aistrų proveržio griūtį.

Beje, antros pagal reikšmingumą (po klitorio) „stebuklingo mygtuko“ tikslias koordinates pirmtakas nusprendė pasilikti sau.

Atkaklūs daktaro pasekėjai išsiaiškino, kad G-taškas yra ant viršutinės vaginos sienelės prie pat įėjimo. Daugelis moterų, turinčių pakankamą seksualinę patirtį, spaudžiant šį tašką jaučia stiprų susijaudinimą, o prie ritmingos stimuliacijos – orgazmą. G-taškas lytinio gyvenimo procese tampa erogeninis ir esminis siekiant orgazmo.

Norint rasti slaptas koordinates, lengviausiai paguldyti partnerę ant nugaros, prigulti šalia ir atsargiai įsiskverbti vienu, dviem arba netgi trimis pirštais į „šventą žemę“. Jūsų delnas turi būti atverstas į viršų. Tada lengvai sulenkite pirštus ir pabandykite paglostyti vaginos sienelę. Stimuliaciją reiktų vykdyti labai švelniai, kadangi pojūčių aštrumas gali iššaukti skausmą. Tačiau jei jūs bendromis jėgomis surastumėte šią užburtą vietą, galite būti tikri, kad jūsų partnerės aistringos dejonės ir traukuliai – ne suklastotas šou, bet patys tikriausi jausmai. Ir tai bus jūsų nuopelnas.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
ne Grenbergo, o Gräfenbergo taskas...
Gal ir nieko paskaityti
Naujas komentaras