Striptizo gidas jai

pexels-photo-193356(1).jpeg
 
13 komentarai
Seksualiai šokti gali kiekvienas – tikrai kiekvienas žmogus! Visi mes turime tam tikrų kūno dalių, kurių nenorime pabrėžti, paryškinti, tačiau atminkite: neturite būti tobulos, kad galėtumėte vilioti aistringu šokiu ir būti mylimos. Svarbiausia – pasitikėjimas savimi, elgesys, priverčiantis jaustis seksualiai, geidulingai.

Kodėl vyrams tai patinka

Turbūt neatsirastų nei vieno stipriosios lyties atstovo, kuris nesižavėtų aistringu striptizo šokiu. Juk vyrai myli akimis! Matyti seksualiais rūbeliais apsirengusią moterį (o dar šokančią JAM vienam!) – labai jaudinantis reiškinys. Nors daugelis dailiosios lyties atstovių jaudinasi dėl tam tikrų fizinių trūkumų, vyrai tokiu momentu (kartais – niekada) jų nepastebi. Apskritai, jie vertina moters pasiryžimą, pastangas ir kritika – mažiausiai tikėtinas išgirsti dalykas. Jis ne tik bus mielas žiūrovas, tačiau kartas nuo karto primins jūsų šokį, paglostydamas savimeilę ir leisdamas suprasti, jog viliasi pakartojimo.

Vyrams patinka žiūrėti ir liesti, tačiau jie taip pat labai reaguoja į seksualinį paerzinimą. Pasitikinti savimi bei savo seksualumu moteris, viliojimu išsireikalaujanti savo troškimų įgyvendinimo – vyrams atstoja geriausius afrodiziakus. Tai priverčia jos norėti, tuo pačiu metu trokštant atsidurti moters glėbyje. Viliojimas striptizo šokiu – žaismingas flirto būdas bei fantastiškas sekso preliudijos paįvairinimas.

Mokykitės iš ekspertų

Geriausia vieta pasisemti idėjų striptizui – šokių pamokos. Juk yra daugybė seksualių šokių rūšių, tereikia išsirinkti ir susirasti šokių mokyklą ar mokytoją. Siūlome šokį aplink stulpą, burleską, pilvo šokį ar net džiazo šokius, salsa. Tai smagus būdas sutikti sutikti įdomių žmonių, atsipalaiduoti, puikiai praleisti laiką ir šio to išmokti.

Jei šokių pamokos jums neatrodo gera išeitis, yra ir kitų galimybių: siūlome išsinuomoti, nusipirkti ar pasiskolinti egzotinių šokių pamokų DVD. Beje, tokių šokių galite rasti ir žiūrėti ir tiesiog internete. Nelyginkite savęs su profesionaliomis šokėjomis, tiesiog nusižiūrėkite keletą patikusių judesių, pasitreniruokite. Atminkite: jums taip pat turi būti smagu!

Požiūris

Viliojimo meno paslaptis – jūsų mąstyme, tad nusiteikime. Daugybę dailiosios lyties atstovių įkvepia vaidmens striptizas. Trumpam pamirškite esanti studentė, žmona, mama ar pan. Išsirinkite vaidmenį ir įsijauskite - būkite nekalta moksleive, išdykusia profesore ar aistringa vadove.

„Atminkite, jog šokate sau, turite gerai jaustis, mėgautis tuo, ką darote. Dažniausiai, kai moteris tai suvokia, priima šokį kaip saviraiškos būdą, jai natūraliai sekasi daug geriau, jaučiasi laisviau. Galite nustebinti pati save!”,- sako egzotinių šokių trenerė.

Apranga

Išsirinkite tokius apatinius drabužius, su kuriais puikiai ir seksualiai jaučiatės, priešingu atveju, šokio metu jūsų nepatogumas bus akivaizdus. Naudokite aksesuarus, padedančius jums gerai nusiteikti, susikurti tinkamą nuotaiką ar atmosferą. Žinoma, apsipirkti ir išsirinkti naujų seksualių niekučių – smagu, tačiau puikiai galite panaudoti ir jau turimus daiktus. Ilgi vėriniai, diržai, šaliai užrišti akims... Kur jūsų fantazija? Jei neturite nieko tinkančio - įsigykite tiesiog nebrangių apatinių gundymui.

Taip pat puiku, jei galite, nepamirškite ir kokio siurprizo elemento. Tai gali būti naujas apatinių komplektas, netikėtas vaidmuo, kažkas iš partnerio spintos – kaklaraištis, uniforminiai marškiniai ar pan. Pasirinkę kažkokį rūbą, apsiaustą – bet ką, kas paslepia jūsų apatinius drabužius ir kūną, įsitikinkite, jog šokio metu nesunkiai ir greitai tai nusiimsite.

Kiti reikalingi daiktai

Tikriausiai kiekvienuose namuose galima rasti nemažai striptizui pritaikomų, išsilaikyti gundyti padedančių daiktų. Kėdė su atlošu – bene būtinybė tokiam šokiui! Ant jos galite pasodinti partnerį, o jei turite dvi kėdes – viena pasinaudoti pati ar net priversti mylimąjį tapti šokio dalimi. Atsitraukus vilioti galima glaudžiantis prie tarpdurio, ypač jei tuo metu šokdamos norėsite ir pritūpti – bus puiki atrama.  Nors dauguma žmonių namuose neturi striptizo stulpo, tereikia pasitelkti fantaziją! Vietoj jo lengvoms imitacijoms (būkite atsargios!) galite panaudoti stalo, spintos ar lovos kojeles.

Viliojimo menas – kaip tai padaryti?

 • Būkite savimi.
 • Nepamirškite akių kontakto (daug!) – tai jaudina bene labiausiai.
 • Šokdama lieskite savo kūną. Dėmesio skirkite visoms kūno dalims!
 • Jumis ir šokiu leiskite pasigrožėti tiek iš priekio, tiek iš nugaros. Kūną atsukusi nugara, pasukite galvą ir viliojančiai žvilgtelėkite į partnerį.
 • Nesijaudinkite dėl klaidų - jie jų net nepastebės.
 • Jei vienas iš jūsų ar abu krizena, neleiskite tam sustabdyti ar nutraukti šokio. Juokas pradžioje – natūralu, tai padeda atsipalaiduoti, numalšina nerimą.
 • Avėkite patogius aukštakulnius – atrodysite grakščiai, pabrėšite privalumus ir jausitės patogiai.
 • Nustatykite taisykles, pavyzdžiui „Aš galiu tave liesti, tu manęs – ne“ arba „Jei bandysi mane liesti, surišiu tavo rankas“ ir pan. Būkite griežta, priverskite vyrą trokšti sulaužyti taisykles!

5 privalomi judesiai

 1. Žaiskite su savo plaukais. Sukite juos aplink pirštą, judinkite, atmeskite juos link nugaros... Judėkite natūraliai ir seksualiai!
 2. Aštuoneto figūra. Judindama tik šlaunis ir sėdmenis,  kūnu formuokite aštuonetą (skaičiaus linijos). Pabandykite šį judesį tiek prigaudusi rankas prie kūno, tiek pakėlusi, tiek stovėdama, tiek pritūpusi. Gundykite!
 3. Ratai klubais. Paprasta judėti ratu – darykite tai lėtai, viliojančiai. Šį judesį galite drąsiai kaitalioti su aštuoneto figūra.
 4. Išlinkimai! Liemeniu palinkite į priekį, rankomis atsiremkite į prieš jus esantį daiktą (stalą, kėdę, sieną...), lėtai sukite savo klubus, tarsi sėdmenimis kažką poliruotumėte. Tada pasilenkite į priekį tiek, kad beveik galėtumėte paliesti kojų pirštus, lėtai grįžkite į pradinę padėtį.
 5. Žemyn keturiomis. Atsiklaupkite keturiomis, lėtai šliaužkite link partnerio, apsisukite, kartkartėmis leiskite pasigrožėti ir užpakaliuku. Jei jūsų kambaryje grindys medinės, galite kažką pasitiesti (storesnę paklodę ar pan.) – tai ne tik leis patogiau judėti, bet ir leis šiek tiek „paslidinėti“ – tai irgi seksualu.

Sukurkite tinkamą nuotaiką

Labai svarbu sukurti tinkamą atmosferą – tai jums abiem padės nusiteikti meilės nuotykiams, žaidimams ir atradimams. Pasistenkite, kad namuose būtų pakankamai šilta: būsite pusnuogiai (vėliau ir nuogi) ir neturėtumėte sušalti. Taip pat turite pasirūpinti patogiu baldų išsidėstymu: kad būtų pakankamai erdvės, turėtumėte į ką atsiremti, ant ko pasodinti ir t.t. Patariame apsvarstyti ir keletą šių nuotaikos kūrimo atributų: pritemdytas ar spalvotas apšvietimas, žvakės (gali būti ir kvapnios), natūralūs smilkalai.

Muzika

Tinkama muzika gali padėti jums abiem įsijausti, sukurti geidulingą atmosferą. Šokti paprasčiausia klausant lėtos muzikos, tačiau efektyviausia gali būti tinkamai parinkta vidutinio tempo muzika. Žinoma, galite susidaryti grojaraštį ir iš kelių abiem patinkančių, jaudinančių dainų, tačiau maloniau turėtų būti jei muzika nesikartotų.

Nugalėkite drovumą!

Net iš tiesų pasitikinčiam savimi asmeniui prieš pirmąjį intymų šokį partneriui kyla jaudulys – tai natūralu. „Kas, jei pasirodysiu kvailai“ arba „Mano kūnas nėra toks gražus, kad galėčiau šokti“ – tokių minčių turėtumėte atsisakyti. Mes visi galime būti puikūs savęs paties kritikai, tačiau šiuo atveju tai nereikalinga.

Iš tiesų, nesvarbu, kaip atrodysime, kaip šoksime – jei vyras jus jau išsirinko, reiškia žavisi ir tikrai įvertins tokias pastangas. Svarbiausia – mėgaukitės savimi, dalinkitės seksualumu, atsipalaiduokite ir be abejonės vyrui sukelsite begalinį susijaudinimą, troškimą.

 
fantazijos
Komentarai (13)
As nematau jokio video,kodel?
Grazu,bet cia tik cirko akrobatikos numeris...???
Labai grazu ir nevulgaru
cia tikrai ne striptizas, bet cirko pasirodymas suaugusiems.
Mano seksualinė fantazija daug lakesnė:)
Wow!!! Nerealu! Cia, beta ka galetu sugundyt! :)))
video tikrai nerealus! :)
o gal žinot kur Klaipėdoje vyksta tokio šokio pamokos?
Gerbiamieji jusu tas nepasitenkinimas vienas kito aponentu man primena kazka negero....lietuvisko.....ir pagiezingo.....todel primygtinai prasau baikite vienas ant kito spajaudyti,,,,,,:) nes greitu laiku nebus ant ko spajudyti Lietuvoje o stripklubai savo pasirodymais dziugins kinus arba kitus asmenis imigrantus-atvykelius:))))
nes tau striptizas tai tikriausiai uzpakalio ir dai kai ko intymesnio ikisimas i nosi arba uzpakalio trynimas i tavo MIKĮ :)
Nepamačiau čia striptizo,tik šokį aplink stulpą:) Gražu:)
paris est geresniu:))))
Nu jooo..kaip prilipus prie to stulpo
Nerealiai ;D
Naujas komentaras