Svingas ir svingeriai

1273845_swingers_478735(1).jpg
 
TO galima nemėgti. Į TAI galima žiūrėti su pasišlykštėjimu. Tačiau svingo populiarumą – seksualinių partnerių keitimasis pagal susitarimą – sunku neigti.

Kai kurie, nors kartą bandę svingą, vėliau grįžta prie pareigingo šeimyninio gyvenimo. Kiti gi svinguoja visą gyvenimą ir tvirtina, kad „įtvirtintos neištikimybės“ praktika, leidžia daugelį metų išlaikyti santykiuose šviežumą ir aštrumą santuokiniame sekse.

Tokie šeimyniniai santykiai egzistuoja jau ne pirmą dešimtmetį, ir šiuo metu pavirto į tikrą pramogų industriją: klubai, vakarėliai, specializuota spauda... Tiesa, mūsų šalyje – daugiausiai praktikuojama šeimose keičiantis partneriais, savo entuziazmu. Prieš nusprendžiant, ar jums reikia tokių santykių, ar tikrai esate įsitikinę, kad nepadarytumėte klaidų, reikia žinoti bazines taisykles, be kurių yra ne tik kad nepatogu, bet ir dažnai pavojinga.

Gyvenimo taisyklės svingeriams

1. Svingas – tai pasikeitimas partneriais tarp šeimyninių porų. Su netvarkingais seksualiniais ryšiais tai neturi nieko bendro. Žinoma, kad svingeriai – tai seksualiai laisvi žmonės, ir daugelis iš jų šalia svingo praktikuoja ir kitus seksualinius eksperimentus. Ir vis dėl to tikrasis klasikinis svingeris propaguoja partnerių keitimąsi tarp pastovių porų. Jei svinge dalyvauja nesusituokę žmonės, čia atsiranda nesantuokinio romano grėsmė – o tai visiškai neatitinka svingo idėjos. Ypač konservatyvūs svingeriai tai laiko kanonų sulaužymu, todėl JAV, svingerių tėvynėje, už prostitutės pasirodymą svingerių vakarėlio metu galima netekti narystės klube.

2. Svingeriai – nebūtinai biseksualai. Tarp jų yra žmonės, leidžiantys sau eksperimentuoti ir su savo lyties atstovais, tačiau tai yra mažuma. Todėl, prieš atsiliepdami į skelbimą, nesitikėkite, kad vienas ar abu partneriai bus biseksualai. Turėkite omeny, kad svingeriai pagal skelbimą visų pirma ieško tradicinio sekso.

3. Svingas gali būti tiek atviras, tiek ir uždaras. Atviras svingas – tai seksas kitų akyse, o uždaro svingo metu poros kurį laiką bendrauja visi kartu, tačiau sekso metu, kai pasikeičiama partneriais, pasišalina į skirtingas patalpas. Ir vienos, ir kitos svingo formos turi savo priešininkus bei šalininkus. Atviras svingas, pasak šalininkų, leidžia pilnai pašalinti santuokinės neištikimybės faktorių – juk viskas vyksta jų akyse. Be to, besimylinčios kitos poros vaizdas, suteikia seksui papildomo aštrumo. Vis dėl to dauguma, ypatingai vyrai, atviro svingo metu patiria psichologinę traumą, pačiu netinkamiausiu metu supratę, kad žmonos ar partnerės atsidavimas kitam vyrui visiškai nejaudina, bet atvirkščiai – liūdina. Be to, atviras svingas neleidžiamas tiems, kurie jaučia kažkokias abejones ir nepasitikėjimą savo partneriu. Tokiu atveju bendras užsiėmimas seksu gali virsti iš malonumo į kankinančias varžybas, kai vienas (o gal ir ne vienas) iš partnerių visą gyvenimą lygins save su partneriu – ir, žinoma, ne sau į naudą. Uždaras svingas panaikina visas šitas problemas, tačiau dingsta aštrumas, kuris suteikia svingui „stebėjimo efektą“. Kas geriau – spręsti tik jums su partneriu.

4. Svingui turi būti pasiruošę abu partneriai. Labai dažnai vienas iš partnerių trokšta naujovių ir įkalbinėja kitą partnerį žūtbūt sudalyvauti tokiame eksperimente. Galų gale partneris pasiduoda ir... nieko gero iš to neišeina. Ir jokiais būdais nereikia surengti svingerių susitikimo kaip staigmenos: taip galite neišvengti policijos arba greitosios pagalbos ekipažo.

O jei kalbame apie kitas svingerių taisykles – jos yra labai paprastos ir lengvai pritaikomos kasdieniniame gyvenime:

  • Būkite mandagūs ir draugiški;
  • Nesikabinėkite prie smulkmenų ir nebūkite įkyrūs;
  • Prisiminkite, kad visi veiksmai reikalauja visų dalyvių patvirtinimo ir kad bet kuris iš jūsų turi teisę bet kuriuo momentu pasakyti „ne“;
  • Saugokite sveikatą – naudokite prezervatyvus.

Svingo kastingas

Patirtis parodo, kad geriau į pirmą svingo bandymą nekviesti artimų pažįstamų – juk jūs nežinote, kaip viskas vyks, negalite įsivaizduoti savo partnerių reakcijos į tai, kas vyksta. Patyrę svingeriai pataria pirmą patirtį išbandyti svingerių vakarėliuose, nes čia daugiausiai šansų išvengti nemalonumų. Tačiau susiduriama su problema, kad šie vakarėliai yra uždari, ir patekti be rekomendacijų – problematiška. Taigi, lieka kitas kelias – skelbimai.

Jei patys ryžotės rašyti tokį skelbimą, nurodykite konkrečiai, ko jūs ieškote ir kokie jūsų lūkesčiai. Tuomet susilauksite mažiau atsiliepimų apie vienišą vyrą, ieškantį nuotykių, biseksualių merginų kompaniją ir pan. Bent pusė atsiliepusiųjų bus tikrai poros ieškančios to paties, ko ir jūs. Tačiau galite susidurti ir su tokiomis poromis, kai bendrauti jums malonu ir gera, tačiau sekso su jais nesinori.

Bendravimas internetu turi ir dar vieną pliusą – jūs galite kurį laiką pabendrauti su potencialiais partneriais, sužinoti apie juos kuo daugiau, tačiau neskubinti pasimatymo arba netgi pasikeitimo telefonais – juk tai intymiau nei duoti savo el. paštą.

Pereikite prie praktikos

Taigi, pažintis įvyko – pats laikas organizuoti susitikimą. Pirmas klausimas – kur? Jei pas jus ar jūsų naujus pažįstamus yra atskiras butas ir jūsų negąsdina perspektyva pasikviesti mažai pažįstamų žmonių – problema kaip ir išspręsta. Tačiau pirmąjį pasimatymą geriausiai būtų rengti neutralioje teritorijoje – kavinėje arba bare. Ten jūs galėsite vienas kitą apžiūrėti, pakalbėti ir suprasti, ar verta tęsti bendravimą. Juk būna, kad iš pirmo žvilgsnio kažkas jums netiko, tad jau po pirmo kavos puodelio ar taurės vyno poros išsiskirsto. O jei pasimatymas pavyko, galima vykti ir į namus.

Jei nei viena iš porų neturi laisvo gyvenamojo būsto, teks ieškoti alternatyvių variantų. Remiantis praktika, geriausiai tinka nedidelės pirties (saunos) nuoma. Tokiose įstaigose dažniausiai būna jaukiai įrengta, jūsų niekas netrukdys, be to, sauna savaime nurengia atvykusiuosius. Taip jums pavyks išvengti to momento, kuris naujokams būna sunkiausiais – pereiti nuo plepalų apie nieką prie sekso.

Beje, yra ir kitos priemonės, padedančios naujokams susitvarkyti su situacija. Pagal svingerių patirtį, nugalėti šį pirmą nejaukų momentą padeda įvairūs erotiniai žaidimai suaugusiems – pradedant nuo banalaus „durniaus“ iš nusirenginėjimo bei įvairių „fantų“ ir baigiant „aklu žmogumi“, kai vedantysis nuima nuo kiekvieno sugauto žmogaus po vieną drabužį. Bet kokiu atveju, jei pirmą svingo patirtį suvoksite kaip pikantišką nuotykį – sėkmė garantuota!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras