TOP 10 vietų vasaros seksui!

pexels-photo-351127.jpeg
 
4 komentarai
Lova – tai tikrai ne vienintelė vieta, kur galite mėgautis intymiomis akimirkomis. Kartas nuo karto tikrai reikia sudrebinti seksualinį gyvenimą adrenalinu ir staigmenomis! Vasara – tam ypač tinkamas metas. Taigi, apžvelkime 10 populiariausių vietų neįprastam seksui šiltuoju metų laiku:

Paplūdimyje

Be abejonės, pirma mintis, pagalvojus apie vasaros meilės nuotykius – paplūdimys! Puiki vieta, kur žmonės poilsiauja vilkėdami visai nedaug drabužių, kartais visai be jų... Tikrai galima rasti tinkamą progą ir likti nepastebėtiems!

Vandenyje

Taip gera karštą vasaros dieną atsigaivinti vėsioje jūroje, baseine ar ežere. Iš tiesų, daugiau nei du trečdaliai porų turi intymią fantaziją apie seksą vandenyje. Įspėjame: ko gero, tai nebus tokia patogi, kaip tikitės, tačiau dėl to ne mažiau jaudinanti patirtis. Nuošalioje vietoje ar bendrame paplūdimyje, apsimetant, kad tiesiog glėbesčiuojatės – spręsti jums!

Balkone ar terasoje

Tikriausiai ne kartą esate svajoję apie seksą lauke? Jeigu to negalite padaryti dėl reputacijos ar kitokios baimės – ideali alternatyva bus balkonas ar terasa (jūsų namų ar vietos, kur atostogaujate). Naktis – ypač tam tinkamas metas: pakankamai šilta, pakankamas kiekis adrenalino ir labai nedidelė rizika!

Laiptai ar tiesiog laiptinė

Tęsiame sekso viešose vietose fantazijas. Jeigu seniai svajojate apie greituką tiesiog laiptinėje, vasara tam – tinkamiausias metas. Juk būtent dabar daugybė kaimynų išvyksta atostogauti, savaitgalius leidžia kažkur ne namuose. Taigi, daug mažesnė tikimybė būti užkluptiems!

Viešbutyje

Juk vasarą daugelis mūsų kažkur atostogaujame. Jeigu jūsų seksualinį gyvenimą valdo rutina,viešbutis bus puiki išeitis: kita aplinka, tačiau nesumažėjęs saugumas ir privatumas.

Laukuose

Vėl gi, vasarą visi stengiamės laisvalaikį leisti aktyviau: kelionės su nakvyne palapinėse, žygiai, kelionės dviračiais... Jeigu jūs su partneriu mėgaujatės gamta, tikrai galite rasti joje tinkamą vietelę pasimėgauti ir nevaldoma aistra!

Viešajame tualete

Taip, vasarą mus jaudina seksualesnė apranga, aistrą pakursto ir šiluma... Jeigu vakarėlio ar kitos pramogos metu jus užklupo didžiulė aistra, kodėl ja nepasimėgavus klubo (ar kitos vietos) tualete?

Laive

Jūros, buriavimo mylėtojams laivo denis gali būti ideali vieta laukinės aistros išlaisvinimui. Žinoma, laivą išsinuomoti gali kiekvienas, tačiau atminkite: jeigu neturite jokių laivybos įgūdžių, derėtų įsitikinti, ar laivo kapitonas neprieštaraus jūsų privatumui.

Automobilyje

Juk vasarą tikrai dažnai keliaujame automobiliu! Kodėl staiga nenusprendus išsukti iš kelio ir pasimėgauti puikia doze sekso? Viduje, ant kapoto ar... viskas priklauso nuo jūsų fantazijos!

Lėktuvo tualete

Juk vasarą tikrai dažniau leidžiamės į iš tiesų ilgas keliones lėktuvu! Daugybė porų trokšta malonumą patirti debesyse...

Kaip matote, yra daugybė galimybių paįvairinti seksualinį gyvenimą, ypač vasarą – šiltuoju metų laiku! Tereikia fantazijos, noro ir aistros. Eksperimentuokite ir pasimėgaukite!

 
fantazijos
Komentarai (4)
Galima ir ant liustros palubej!!!!!!!!!Kaifas!!!!!!!!!!!!!!!!
Galima virtuveje :)
Aukštoj aukštoj žolėj, medžio namelyje, ant stogo naktį (arba nebūtinai).... :)
balkone nakti - siulau visiems isbandyti, adrenalinas ir visa kita - labai fainai
Naujas komentaras