Trys idėjos penktadieniniui seksui

pexels-photo-3773659.jpeg
 
Seksas penktadienio vakare gali būti aistringas ir neskubus, ilgas ir lėtas, tačiau svarbiausiai – ypatingas. Kad seksas taptų švente, reikia tiek nedaug – įvairovės ir keleto ryškių idėjų. Pakuždėsime, o jūs rinkitės!

Naujieji misionieriai

Kuo ši pozicija yra svarbi? Ji labai paplitusi, kadangi tokioje pozoje lytinė sueitis nukreipta į apačią, ir tuo pačiu yra pakankamai stimuliuojamas klitoris.

Kodėl reikalingi šios pozos variantai? Net ir moterims, kurios patiria klitorinį orgazmą, gali nepatikti stipri klitorio stimuliacija. Tai sumažina pojūčius, kurie auga ne staiga, bet palaipsniui.

Oralinis seksas: 69 variacijos

Vyras guli, moteris įsitaiso virš jo taip, kad lytiniai organai būtų prie pat jo veido. Jei tarp partnerių yra didelis ūgių skirtumas, pakanka po vyro klubais pakišti pagalvėlę.

Jei vyras norėtų užimti poziciją iš viršaus, svarbu, kad jis stipriai remtųsi rankomis, kad neužgultų merginos. Tokią pozos variaciją dar vadina perverstąja.

Jei vyras turi itin stiprias rankas, galima pabandyti ir tokį variantą: jis atsiklaupęs ant kelių ir laiko taip, kad merginos šlaunys priglustų prie jo pečių, o galva – prie jo genitalijų. Tokioje pozoje bus sunku atsipalaiduoti, tačiau pabandyti verta.

Oraliniu seksu patogu užsiimti gulint ant šono, vienas priešingai kitam. Stambiems žmonėms – tai ypatingai komfortiška pozicija.

Sekso prekių parduotuvė

Jums atsibodo pokalbiai apie sekso prekių parduotuvių privalumus? Vadinasi, jūs ten dar nebuvote! O be reikalo. Čia galite išsirinkti drabužėlių sau, žaisliukų jam. O dauguma iš jų yra universalūs.

Pradžiai galite nusipirkti kažką paprasto, tarkime, vibratorių arba vaginalinius kamuoliukus, o gal atsisėskite prie kompiuterio ir abu peržiūrėkite siūlomą lovos arsenalą? Jei kažkuris iš jūsų kategoriškai prieštaraus žaisliukų įsigijimui, tuomet rinkitės seksualius apatinius drabužėlius.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras