Vaginos mitai, kuriais tikite

1462543038-still11.jpg
 
Net ir išsilavinę vyrai, kurie mano, kad apie moters lytinius organus žino visut viską, nes ilgos naktys, praleistos tyrinėjant intymiausias moters vietas, negali neduoti reikiamų žinių, klysta. Ir tai – ne tik jų kaltė. Galbūt pernelyg giliai į atmintį įsirėžė kadaise vyresnių ir labiau patyrusių draugų išsakytos mintys, o gal prisiskaitė internete ne visai tikslių teiginių.

Ar jūs – taip pat vienas iš tų vaikinų, kurių galvoje knibžda iš piršto laužtų „faktų“ apie vaginą? Tikimės, kad ne. Bet dėl visa ko, žvilgtelėkime, kur vyrai klysta dažniausiai, kas iš jų girdėtų teiginių yra tiesa, o kas – tik populiarus mitas? 

Mitas: Taškas G neegzistuoja

Netiesa! Taškas G vis dėlto egzistuoja. Tiesa, priminsime: taškas G – tai visai ne taškas, o tam tikras plotas, kuriame yra įvairių audinių. Maža to, neseniai atlikta Italų mokslininkų studija padėjo nustatyti, kad taškas G yra didesnė erogeninė zona, apimanti keletą skirtingų organų, tarp jų – šlaplę ir greta jos esančias liaukas. Bet net ši studija nereiškia, kad jūs jau turite aiškų žemėlapį, kaip pasiekti galutinį tikslą, kuris garantuotų partnerei nepamirštamą orgazmą. Vienoms moterims taško G stimuliacija - labai malonu, kitoms efektas ne toks didelis. Ne visų moterų anatominė struktūra – identiška. Taigi, jei sėkmingai radote vienos partnerės tašką G, su kita partnere reikės pradėti paieškas iš naujo.

Mitas: Radote tašką G? Vadinasi, savo darbą jau atlikote.

Netiesa! Tik ne taip greitai. Vyrai neturėtų taško G vertinti kaip kažko ypatingo, ką kartą atradus, apie visa kita galima pamiršti. Yra aibės būdų, kaip suteikti moteriai didžiulį malonumą, nė nepaliečiant taško G. Visų pirma tai – taškai A, U, taip pat tarpvietės orgazmas. Sakysite, nieko apie tai negirdėjote, ir kas gi tai per taškai? Paaiškiname. Taškas A yra giliau nei taškas G. Jei jau radote tašką G, turėtumėte nesunkiai rasti ir tašką A. Jis yra viršutinėje makšties dalyje, arčiau gimdos kaklelio, lytinio akto metu labai greitai sudrėksta. Tašku U vadinama šlaplė (angl. Urethra). Tarpvietės orgazmas sukeliamas stimuliuojant vietą tarp makšties ir anuso. Stiprus orgazmas sukeliamas stimuliuojant šią vietą burna: lengvai vibruokite ją lūpomis, tarsi grotumėte lūpine armonikėle.

Mitas: Skvirtingas – tai viso labo šlapinimasis.

Tiesa! Vis dar negalite pamiršti to karto, kai mylintis su mergina iš jos makšties staiga tarsi cunamis pasipylė skystis? Veikiausiai tada pamanėte, kad ji – pasišlapino. Bet mergina paaiškino, jog tai buvo skvirtingas. Ką gi, nesmagu išsklaidyti tokį malonų mitą, bet... vis dėlto tai buvo šlapimas. Leidinyje „Journal if Sexual Medicine“ publikuotos studijos išvados neleidžia abejoti: skystis, kuris ištrykšta skvirtingo metu, didžia dalimi yra sudarytas iš šlapimo. Tyrimo metu dalyvavę savanorės moterys, kurioms pasitaikydavo skvirtingo epizodų, išskirdavo maždaug stiklinę skysčio – o tai yra išties daug. Ir didžiąją šio skysčio dalį sudarė šlapimas. Kai kuriose mokslinėse studijose teigiama, kad moterys kartais taip pat ejakuliuoja. Tačiau moters ejakuliatas išsiskiria nedideliu kiekiu, yra balkšvas ir klampus, o ne skaidrus.

Mitas: Jei negimdžiusios moters makštis plati – ji turėjusi daug partnerių.

Netiesa! Liaukitės galvoję, esą jei moters makštis nėra pakankamai ankšta, tai reiškia, kad ji yra turėjusi daugybę partnerių, arba kad prieš tai buvusio jos vaikino penis toks didelis, kad ją ištampė. Beje, ši taisyklė negalioja ir atvirkščiai: ankšta, siaura makštis dar nereiškia, kad ji nėra turėjusi lytinių santykių arba kad turėjusi jų nedaug. Moters makšties dydis ir forma nesikeičia nuo to, kiek partnerių ji turi ar kokio dydžio jų peniai. Makštis yra elastinga ir lengvai grįžta į savo pirminę formą net po išsitempimo. Netgi moters, kuri yra gimdžiusi natūraliais gimdymo takais, makštis savo dydžiu beveik nesiskiria nuo negimdžiusios moters makšties. Taigi jei makšties dydžio ilgam laikui nepakeičia net gimdymas – juo labiau to nepadarys nei partnerių kiekis, nei įspūdingi jų penių gabaritai.

Mitas: Sumanus meilužis vien savo peniu gali suteikti moteriai orgazmą.

Netiesa! Nebent savo penį jis naudotų kaip įrankį klitoriui stimuliuoti. Kad ir kokio dydžio, storio, formos būtų penis, 70-75 procentai moterų niekada nepasieks orgazmo stimuliuojant makštį, jei tuo pačiu metu nebus stimuliuojamas ir klitoris. Kiekviena moteris yra skirtinga, ir skirtingi dalykai ją priartina prie orgazmo. Tačiau įsitikinimas, kad vien įsiskverbimas ir frikcijos gali sukelti jai orgazmą – klaidingas. Moterys turi daugybę erogeninių zonų. Taigi daugiau ieškokite ir atraskite, jokiu būdu nesusikoncentruokite vien į pastangas sukelti jai vaginalinį orgazmą.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras