Valentino dovanos JAI

dainis-graveris-tFk8uI5SfUI-unsplash(1).jpg
 
Valentino diena jau visai čia pat ir visai nesvarbu, ar jūsų poros santykiai dar tik prasideda, ar jau įpusėjo – rasti tinkamą dovaną meilės dienai visuomet yra sunkiau nei gali iš pradžių pasirodyti. Tiems, kurie po Kalėdų jau išsisėmė dovanų rinkime, paruošėme trumpą gidą – Valentino dovanos JAI.

Valentino dovanos JAI: kuo nustebinti ją šiemet?

 

Dovanų rinkimas yra pakankamai sudėtingas procesas, jeigu esi santykiuose – progų daug, dovanų daug, tad nori nenori vieną dieną tiesiog išsisemi ir, kad ir kiek suktum galvą, tinkamos dovanos rasti tiesiog nepavyksta.

Šiame tekste pasidalinsime dovanų idėjomis, kurios sudrebins jūsų Valentino dienos vakarą. Tiesiogine ta žodžio prasme – bus ne tik karšta, bet ir labai labai malonu.

 

Nemirštanti klasika – vibratorius

 

Dovana, kuri tinka praktiškai visada:

  • jeigu tavo partnerė nori geriau pažinti savo kūną ir atrasti naują malonumą;
  • jeigu norite šiek tiek paįvairinti poros seksualinį gyvenimą;
  • jeigu partnerei sunku patirti orgazmą sekso metu;
  • jeigu tiesiog norite pasilinksminti – turint tokią dovaną, linksmybių tikrai netrūks.

Svarbiausia užduotis – nepasiklysti tarp kategorijų. Klitoriniai vibratoriai, G taško vibratoriai, įvairūs masažuokliai. Gerai pagalvok, kas tavo partnerei patinka labiausiai, kokios fantazijos sukasi jos galvoje. Galbūt ji svajoja pagaliau atrasti tą paslaptingą G taško orgazmą? Tam puikiai tiks G taško vibratorius – jo lenkta forma ir didesnį plotą stimuliuojanti galvutė skirta būtent tokių norų įgyvendinimui.

Klitorinis vibratorius yra fantastiškas pasirinkimas mėgstančioms klitorio stimuliaciją arba norinčioms vibratorių naudoti ir sekso su partneriu metu. Papildoma stimuliacija visuomet yra geras sprendimas, kai kalbame apie malonumą. Visus vibratorius gali rasti ČIA.

Ir, žinoma, nepamiršk, kad gali įsigyti ir specialų vibratorių poroms, kuris sukurtas abiejų partnerių malonumui. Dalintis tokiais ypatingais pojūčiais visuomet yra gera idėja. Užtikriname, kad tokios Valentino dovanos jai tikrai apsuks galvą.

 

Prekės masažui

 

Valentino dieną svarbios ne tik dovanos, bet ir dėmesys, kurį skiriame mylimam žmogui. Tad prie dovanos galime pridėti ir ypatingą gestą. Šiuo atveju – aistringą masažą.

Išrink keletą prekių, kurių gali prireikti: masažo aliejų, lubrikantą, įdomu gelį jos malonumui (pavyzdžiui, šaldantį spenelių gelį arba kremą klitorio jautrumui didinti). Pasirūpink, kad vieta, kurioje atliksi masažą būtų švari, jauki, uždek keletą žvakių. Prieš masažą galite kartu nusimaudyti – tai padės įkaitinti atmosferą ir pasiruošti vakaro malonumams. Visko, ko reikia masažui, ieškok ČIA.

 

 

Seksualūs apatiniai

 

Seksualūs apatiniai yra dovana, skirta turbūt abiem partneriams. Moterims tikrai smagu pasipuošti ir žinoti, kad komodos stalčiuje guli dailūs apatiniai nenumatytiems atvejams, o partneriams, be jokios abejonės, smagu paganyti akis.

Taip pat seksualūs apatiniai gali paskatinti atskleisti slapčiausias jūsų poros erotines fantazijas ir įgyvendinti įvairius scenarijus. Ypatingi kostiumai, seksualūs naktinukai, fantaziją žadinančios pėdkelnės… Tokios dovanos ieškok ČIA.

 

Kvepalai su feromonais

 

Dovanoti kvepalus visuomet yra rizikingas žingsnis, tačiau, jeigu gerai pažįsti savo partnerę, daug bėdų kilti neturėtų. Be to, Valentino dienos proga padovanok ne įprastus kvepalus, o praturtintus feromonais.

Feromonai yra cheminis junginys, dažniausiai siejamas su lytiniu potraukiu ir gebėjimu pritraukti partnerį (-ę). Užuodę kvepalus su feromonais, žmonės yra labiau linkę flirtuoti, pasikeičia tarpusavio bendravimas, atsiranda daugiau prieraišumo. 

Malonus kvapas, sumišęs su feromonais, tik dar labiau apsuks galvą. Jeigu ieškai Valentino dovanos jai, čia „prašauti“ tikrai bus sunku. Praktiška, intymu ir tikrai panaudojama – kodėl nepabandžius tokios dovanos? Didelį kvepalų su feromonais pasirinkimą rasi ČIA.

 

 

Seksualūs aksesuarai

 

Sekso prekių pasaulyje egzistuoja labai daug įdomių dalykų, kuriuos siūlome išbandyti. Seksualūs aksesuarai – vieni iš jų. Ir ne, mes neturime omenyje seksualių apatinių – čia puikuojasi visai kitokios prekės, tačiau lygiai taip pat sužadinančios aistrą.

Gali rinktis iš įvairiausių blizgučių intymioms zonoms, spenelių spaustukų ir siurbtukų, klitorio spaustukų, vaginalinių kamuoliukų, įvairių priedų BDSM žaidimams (antrankiai, lipnios juostos ir kita). Užėjus į ŠIĄ kategoriją nuo idėjų tiesiog apsisuks galva. Susikurkite nepamirštamą Valentino dienos vakarą – juk tokia proga pasitaiko tik kartą metuose.

Lai ši Valentino diena būna kupina malonių staigmenų ir intymumo.

 

 

 

 

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras